Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Boldogok vagytok, hogy végre...

Boldogok vagytok, hogy végre kordába rakták az Lmbtq propagandát?

Figyelt kérdés
Én, igen.:) https://www.youtube.com/watch?v=qwXyqUHvoHg

2021. jún. 12. 19:42
 81/95 anonim ***** válasza:
89%

Milyen genderlobbival? Basszus, ezek szerint a kormány genderlobbijának vagyok az áldozata heteroként?

És én vagyok a selejt, mert nem lettem egy könyvtől legalább biszexuális...

Jaj, várj, biztos Soros intézte úgy, és én vagyok az ellenpropagandistának álcázott tudomisémmicsoda laposföldhívő...

Na, ettől már én is szakadok.

2021. jún. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 A kérdező kommentje:
Na, én befejeztem menthetelen vagy, nem is rólad, heteróról beszéltem, de mindegy, mert egyik füledn be, a másikon ki! Minden jót!
2021. jún. 14. 19:35
 83/95 anonim ***** válasza:
100%

Hála az égnek, kössz, hogy nem mentesz meg :)

Azért még az értelmező szótárban ajánlom szíves figyelmedbe az irónia szócikket. Tök érdekes dolgokat írnak ott...

2021. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon, már a csapból is ők folynak. Nem telik el egy olyan k*szott nap, hogy ne látnék, minimum 5 "fogadj el kérlek + b*zizászló" képet/posztot/videót. Még csodálkoznak, hogy nem akarják elfogadni őket.. Meg a sok felesleges zászló, nem, szexualitás.. Van hetero, meleg, bi, ennyi, a többi már tényleg beteges. Minden ami ellenük van szerintük rossz. Nem gondolkoznak, el hogy lehet ők csinálnak valamit rosszul?
2021. jún. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
67%

"Van hetero, meleg, bi, ennyi, a többi már tényleg beteges."


Egyáltalán nem. A meleg szót általában csak a pasikra használjuk, tehát e mellé jön még a leszbikusság. Ott vannak a transzok, vagy interszexek, akiket a nemük határoz meg. Ellenkező esetben, ha valaki nem transz, akkor cisznemű. Visszatérve a szexualitásra, ott vannak az aszexek, akik senkihez nem vonzódnak. A pánszexuálisok az emberek lelkébe szeretnek bele, tökmindegy, hogy ki az az az ember. A queer a gyűjtőszó ezekre. Látod, mennyi mindent nem tudsz még? Pedig ezek a fogalmak is nagyon fontosak.

2021. jún. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
0%
A transz az, aki úgy születik, hogy mindkét nem jellenzőivel rendeljezik. Ez sajnos egy születési rendellenesség. Amire valószínűleg te gondolsz az a nemváltoztatás, ami lehetetlen. Most lehet hisztizni, de ez van. Levághatod, vagy felvarrhatsz dolgokat is, de nem leszel más nemű. Nincs pánszexualitás. Az biszexuális máshogy megfogalmazva. Ja és a "leszbikus" meleg nőt jelent. Ennyi.
2021. jún. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
52%
Az nem a hermafrodita/shemale?
2021. jún. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
36%
86. A transz az, aki másnak született, mint aminek érzi magát. 🤦🏼‍♀️ Pl. egy olyan ember, aki biológiailag fiúnak született, férfi nemiszerve van, de lélekben lány. És fordítva.
2021. jún. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
81%
86. És attól még beletartozik az lmbtq-ba. Szerinted az a t betű mi a fenét jelöl? Olvass már utána.
2021. jún. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
81%
Az l betű is biztos dísznek van a szó elején...
2021. jún. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!