Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Boldogok vagytok, hogy végre...

Boldogok vagytok, hogy végre kordába rakták az Lmbtq propagandát?

Figyelt kérdés
Én, igen.:) https://www.youtube.com/watch?v=qwXyqUHvoHg

2021. jún. 12. 19:42
 11/95 anonim ***** válasza:
42%

Azzal nincsen baj, ha valaki az, akkor vállalja. A baj azzal van, hogy nem egy értelmes korban a gyerek ezt megismeri és találkozik vele, aztán vállat von, hogy ja ez van, hanem a modern világ modern emberei már odáig elmentek, hogy totyogós meg óvodás korosztálynál el kell kezdeni azt, hogy senki se nem fiú se nem lány, hanem mindenki eldönti és így tovább. Olyanokat akarnak belelátni a gyerekek teljesen normális fejlődésébe, hogy hihetetlen. Jaj ő valójában fiú akar lenni, ő meg lány, bontakoztassuk ki, tegyünk úgy, mintha az lenne.


Van egy lányom. Négy éves lesz lassan. A változatosság kedvéért piros csigának vagy épp kék halnak tartja magát két éves kora óta... Most akkor annak kéne nevelnem? Mert a legújabb trendek szerint, ha szerencsétlen azt találta volna mondani, hogy ő fiú, vagy Jancsikának hívják, akkor ha én onnantól nem fiúnak nevelném, akkor egy elnyomó szülő lennék. Holott egy olyan kicsi még fel se fogja. Óvodáskorára, korában tisztázódnak ezek a dolgok benne. A társadalomnak NAGYON kicsi része transz meg isten tudja mi. Akkor is, ha sokan titkolják ők egy nagyon kicsi kisebbség. Nem kell őket bevinni oviba, kisiskoláskorba. Nem a gyerekeket kell erre képezni abban, a korban, mikor a szellemi szintjük egy tyúkéval van egy szinten kis túlzással. Ha valakit akarnak, akkor érzékenyítsék a szülőket, hogy MAJD AKKOR, HA A GYEREK teszem azt 10-12-14 évesen elkezd ilyenekkel jönni, akkor ne döbbenjenek le. De addig a gyereknek nem azt kell mutogatni, hogy képzeld 10 ezerből egy ember ilyen, te is ilyen lehetsz ám, képzeld amíg azon a szinten van, hogy a számfogalma is három. Aki meg ilyen családban van, annak ez a normális. Nagyon sokáig a gyerekek le se szarják. Kár erőltetni ezt rájuk.

2021. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 anonim ***** válasza:
78%
Úgyse lesz ebből semmi, az Alkotmánybíróság elkaszálja.
2021. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/95 anonim ***** válasza:
77%

Nem. Én azok közé tartozok, akik már nagyon fiatal koruk óta tudják, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, oviban a velem azonos nemű kortársaimba voltam szerelmes, aztán belezúgás osztálytársba ugyanúgy, stb.

Nagyon nehéz időszak volt, mert semmiféle segítséget nem kaptam, a homofóbia pedig a tanárok részéről is borzasztó volt. Ez ma is valamennyire megbélyegzi az életem, mert nagyon zárkózott vagyok és senkiben sem tudok megbízni.

Nem teljesen értem, hogy miért okoz neked örömet, hogy más életét pokollá teszik. A saját tapasztalataim alapján viszont tudom, hogy szükség van felvilágosításra és arra, hogy az emberek foglalkozzanak ezzel is.

2021. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
53%
Eddig sem sok olyan propaganda volt az óvodában, iskolában, amit most kifogásolnak. Érthető, félnek hogy majd lesz. Vagy inkább csak arra megy ki a játék, hogy a Mi Hazánk vitorlájából kifogják még azt a kis szelet is, ami lengeti. Nehogy véletlenül felgyorsuljon az a hajó. Mert eddig ez a Mi Hazánk egyik fő témája volt. Ez már többször eljátszotta a fidesz. A kilakoltatások, a végrehajtók visszaélései ellen csak nem hozhatnak törvényeket (a Mi Hazánk egy másik fő témája), hiszen ezek a rendszer részei.
2021. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy egy gyerek lelkivilágát jobban befolyásolja, ha egy diktatúrában nő fel, mint az, hogy körülötte emberek nemtől függetlenül szeretik egymást...
2021. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 A kérdező kommentje:
Az biztos is, bár nem tudom, hogy, hogy jön ide a diktatúra szó!?!?
2021. jún. 13. 13:11
 17/95 redstorm72 ***** válasza:
63%

Pont nem érdekel, mert nem vagyok meleg. Igaz nincs is bajom velük, azt csinálnak egymással, amit akarnak. Azért mert lát valaki egy meleget vagy beszél vele még ő nem lesz az. Elvégre ez nem fertőző.


Bár én sem örülnék, hogy ha az oviban a gyerekek ,,b*zi herceges" meséket hallgatnának. A klasszikusokra van ott szükség. Egy normális felnőtt képes elfogadni bárkit, aki nem rosszindulatú és gonosz.


Én például a Pride-on felvonulókat és a Pride ellen tüntetőket sem értem. Haszontalan mind a két tevékenység, csak a forgalmat akadályozzák az útlezárásokkal. A melegek azért vonulnak mert melegek, ennek értelme nincs, max megdobják őket téglával és bajuk lesz. Az ellentüntetők meg, ha nem bírják az LMBTQ-s embereket minek mennek ki megnézni őket testközelből? Nekem ha valami nem tetszik nem nézem.


A LMBTQ-s emberek között is vannak normális, rendes emberek és itt most nem a pride-os magamutogatókra gondolok. Ezt a heteroknál sem nézem jó szemmel, ha valaki teszi a fejét, hogy ő mennyire mások felett áll. Ez a felvonulás a narcisztikusoknak van, meg a látens homoszexuális szélsőjobbosoknak, akik azért nézik a melegeket mert ők is azok akarnak lenni csak nem mernek. Minél hangosabb valaki valami ellen annál jobban az.

2021. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:
83%
Semmi köze a melegeknek a pedofilokhoz. Akkora hülyeség az egész nem értem miért nem lehet békén hagyni az embereket. Ők is ugyanúgy fizetnek adót, járnak egyetemre meg dolgozni. Ha valaki nem akar pl. gyereket már az is rossz? Mert szerintem nem, mindenki döntse már el maga.
2021. jún. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó vagyok.


A gyerekeknek meg szerintem teljesen mind1, hogy ha meleg családban nőnek fel, nekem is van berlini ismerősöm aki most szülte a 3. gyerekét leszbikus párként. A gyerekek elfogadóbbak másokkal szembe, nyugaton nyilván nem tuszkolják beléjük azt se, hogy legyenek ellenségesek, mégis mi értelme? Én se nevelném úgy a gyerekemet, hogy ember meg fajgyűlölő legyen.

2021. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 A kérdező kommentje:
19-es, szerintem rosszul tudod!
2021. jún. 13. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!