Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed, tudnak mutatni tudományos bizonyítékot erre?

Figyelt kérdés
Állatvilágban is propagandával terjed a homoszexualitás? Embereknél miért lenne másként? Valójában mi is állatok vagyunk. Akik azt a hülyeséget terjesztik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed soha nem tudtak még tudományos bizonyítékot felmutatni, hogy mennyire igaz, hanem héba-hóba mondják a téves hiedelmüket. Ha én kiolvasnám a meseország mindenkié könyvet nem fognak jobban tetszeni a férfiak, ugyanúgy a női arcvonások, keblek, formák fognak tetszeni.
2021. jún. 14. 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/148 anonim ***** válasza:
11%
Itt vagy rá te
2021. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/148 anonim ***** válasza:
35%

Tudományos tény, hogy pusztán genetikára nem lehet visszavezetni a homoszexualitást, ez az egypetéjű ikrek vizsgálatából egyértelmű. Ergo a környezet hatása is számít.


Megfordítanám: tudsz bizonyítékot mutatni arra, hogy a társadalmi, családi környezet nem befolyásolja a szexualitást? Elő vele.

2021. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/148 anonim ***** válasza:
22%

Egy biztos a homoszexualitás elsősorban környezeti hatások függvénye és nem genetikai: [link]

[link]

[link]

2021. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/148 anonim ***** válasza:
88%

2es. Egypetéjű ikreknek sem teljesen úgyanaz a dns-e és fejlődési útja a születésig. Mindig van eltérés.

Akár kromoszoma szinten.

2021. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/148 anonim ***** válasza:
48%

#2

Oké, tegyük fel, hogy a szexualitást befolyásolja a családi, társadalmi környezet. Nem vagyok benne biztos, de tegyük fel. Miért baj az, hogy esetleg valaki a környezete befolyása miatt homoszexuális lesz?

2021. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/148 anonim ***** válasza:
16%
Haver! Az allatvilagban azert simulnak egymashoz az azonos nemuek is, mert kefelni csak az alfa kefel :) Embereknel mas a helyzet, meg te is dughatsz - ha van tokod :)
2021. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/148 anonim ***** válasza:
16%
Mert, nyugaton a genderlobbi miatt sokkal több homoszexuális lett!
2021. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/148 anonim ***** válasza:
82%
7es. Ez saját döntése az embernek, ha valóban döntés és nem felválalás.
2021. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/148 anonim ***** válasza:
31%
A homoszexualitást kiváltó környezeti hatásokat erősíti fel a genderlobbi(meseország mindenkié).
2021. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/148 anonim ***** válasza:
22%

5: Kérdés, hogy az abnormalitás terjedését az állam támogassa, vagy inkább próbálja megakadályozni? Erre kell választ adni. Én is ismerek meleget, esze ágában nincs iskolába menni melegpropagandát folytatni, távol áll tőle ez a perverzió.


Vagy attól, hogy én lúdtalpas vagyok, nem fogom azt terjeszteni iskolákban, hogy ez milyen fasza dolog. (Amúgy a melegek várható élettartama lényegesen alacsonyabb, valójában a várható élettartamot durván lerövidítő abnormalitásról beszélünk.)

2021. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!