Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed, tudnak mutatni tudományos bizonyítékot erre?

Figyelt kérdés
Állatvilágban is propagandával terjed a homoszexualitás? Embereknél miért lenne másként? Valójában mi is állatok vagyunk. Akik azt a hülyeséget terjesztik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed soha nem tudtak még tudományos bizonyítékot felmutatni, hogy mennyire igaz, hanem héba-hóba mondják a téves hiedelmüket. Ha én kiolvasnám a meseország mindenkié könyvet nem fognak jobban tetszeni a férfiak, ugyanúgy a női arcvonások, keblek, formák fognak tetszeni.
2021. jún. 14. 20:50
 91/148 anonim ***** válasza:
100%
#101 ha nem tennék a másik véleményére, akkor meg se nyitottam volna semmit ami linkeltél. de tudod hogy megnyitottam. tudod hogy reagáltam rá. tudod hogy nem dobtam ki az ablakon az információt. de azt is tudod miért nem tudom teljes mértékben elfogadni. nekem úgy tűnik, hogy te nem tudod elviselni ha valakinek más véleménye, nézőpontja van mint neked. kettőnk közül te vagy az aki semmibe veszi a másik véleményét.
2021. jún. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/148 hypno ***** válasza:
91%
Hogy a homoszexualitás propagandával terjed-e, arra nemigen van bizonyíték, viszont hogy a homofób, xenofób attitűd igen, az tuti.
2021. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/148 anonim ***** válasza:
19%

DE arra van, hogy a homoszexualitás nem genetikus meghatározottságú!

[link]

[link]

Szóval 103-as, én a helyedben egy pöttyet visszafognám magam és nem xenofóboznék és homofóboznék, ha az alapokkal se lennék tisztában!

2021. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/148 anonim ***** válasza:
100%

#104

Oké, elhisszük. Ettől függetlenül miért probléma az, ha valaki nyíltan homoszexuális? Milyen negatív társadalmi következménye van ennek?

2021. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/148 anonim ***** válasza:
0%
Nem a homoszexualitással van a baj........................már ezerszer elmondtuk, hogy a genderlobbival van a baj!
2021. jún. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/148 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért hoztok törvényt arra, hogy nem szabad a homoszexualitást megjeleníteni főműsoridőben?
2021. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/148 anonim ***** válasza:
0%
"Akkor miért hoztok törvényt arra, hogy nem szabad a homoszexualitást megjeleníteni főműsoridőben?" Ennek a követelését, ami nyugaton nagyon megy, hívják genderlobbinak. Egyébként miért legyenek meleg a tvben, ne legyenek károsak a közerkölcsre nézve!
2021. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/148 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a homoszexualitással van a baj"


"Egyébként miért legyenek meleg a tvben, ne legyenek károsak a közerkölcsre nézve!"


Tehát nincs velük baj, de azért károsak a közerkölcsre? Nem érzed az önellentmondást?


Egyébként milyen módon károsak a közerkölcsre?

2021. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/148 anonim ***** válasza:
0%
Olyan módon károsak, hogy elhiteik az emberekkel, hogy ez a normális, ráadásul bizonyított, hogy ahol a gyerekek a meseország mindenkiéhez hasonlatos könyveken nőtt fel, ott megnőtt a b'zik aránya!
2021. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/148 anonim ***** válasza:
100%
#110 akkor linkeld a bizonyítékot
2021. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!