Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed, tudnak mutatni tudományos bizonyítékot erre?

Figyelt kérdés
Állatvilágban is propagandával terjed a homoszexualitás? Embereknél miért lenne másként? Valójában mi is állatok vagyunk. Akik azt a hülyeséget terjesztik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed soha nem tudtak még tudományos bizonyítékot felmutatni, hogy mennyire igaz, hanem héba-hóba mondják a téves hiedelmüket. Ha én kiolvasnám a meseország mindenkié könyvet nem fognak jobban tetszeni a férfiak, ugyanúgy a női arcvonások, keblek, formák fognak tetszeni.
2021. jún. 14. 20:50
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/148 anonim ***** válasza:
22%
A 65-ösnek felfogási nehézsgégei vannak, kár a fáradságért..................................
2021. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/148 anonim ***** válasza:
22%

"Vagyis aki más, az csakis titokban, a négy fal között, mert különben propaganda?"

Mióta tartozik a nyilvánosságra, hogy ki meleg és ki nem??? Pontosan!! Az csak is otthon, a 4 fal között! A szexualitását mindenki hagyja otthon a hálószobájában.

2021. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/148 hypno ***** válasza:
82%

#67


De akkor te is. Vagy az természetes, mert te vagy többen?

2021. jún. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/148 anonim ***** válasza:
25%

#65 Tudom hogy direkt játszod a hülyét, de azért leírom.

Ha bemész a boltba és ott vana polcon a coca cola, az a termék eladása. Ha a tévében mutogatják neked a coca cola-t, az a termék reklámja. Ez már propaganda, de ezt elfogadtuk, megszoktuk és hagyjuk is.

Ha egy filmben a coca cola-t látod a pozitív főhős kezében, az is reklám, az is a termék propagandája, csak éppen rejtett reklám, ezért kell erre - a termékmegjelenítésre - már előre figyelmeztetni a nézőket, vagy rádióban a hallgatókat. Vannak termékek amiket nem is lehet már a filmekben sem megjeleníteni - nem látod a cigaretták márkáját pl.

Éppen így ha egy iskolába mennek be "érzékenyíteni" és azt nem egy megfelelő szakember végzi, akkor ez a tevékenység burkolt reklám = propaganda. Ami ellen a gyerekek, fiatalok még nem tudnak védekezni.

2021. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/148 anonim ***** válasza:
22%

"De akkor te is."

Haver, mikor láttál hetero propagandát?? Mikor akartak a heterok gyerekeket célozni a szexualitásukkal??

"Vagy az természetes, mert te vagy többen?"

Az a természetes, hogy a szexualitásunkat otthon hagyjuk, a gyerekeket meg békén hagyjuk. Na ez a természetes.

2021. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/148 anonim ***** válasza:
86%

69es. Ennyi erővel ha gyilkosságot mutatnak a tv-be a sorozatba, illetve híradó is lehozz hasonló cikkeket, akkor ennyi erővel a gyilkosságokat propagálják és támogatják? Hibás a logika.

Attól még hogy megmutatják hogy valami létezik és hogy hogyan mükődik az nem propaganda.

2021. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/148 anonim ***** válasza:
15%

"Ennyi erővel ha gyilkosságot mutatnak a tv-be a sorozatba"

De nem mondanak olyat, hogy a gyilkosság természetes, és semmi baj nincs azzal, ha gyerekeknek premierplánban gyilkolászást vetítünk.

"illetve híradó is lehozz hasonló cikkeket"

Nem híradóról volt szó. Propagandáról.

"Attól még hogy megmutatják hogy valami létezik"

1. Miért kell a szexualitásomat mutogatni? Kirakatba való?

2. Nem csak megmutatják, hanem arcátlanul tolakodó propagandával akarják bevonni már a gyerekeket is.

2021. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/148 hypno ***** válasza:
75%

#70


Hát pedig én látok dögivel kézen fogva sétálni, ölelkezni, csókolózni fiatalokat és kevésbé fiatalokat is. Utcán, parkban, tömegközlekedésen,, vagyis nyilvánosan.

Meg láttam már szökőkútban skufircolni heterókat.


Ha a te érveid szerint értékeljük, ez bizony hetero propaganda.

2021. jún. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/148 anonim ***** válasza:
85%

"Nem híradóról volt szó. Propagandáról." - Szerintem egy és ugyanaz.


"1. Miért kell a szexualitásomat mutogatni? Kirakatba való?" - Ezt én sem értem, nem ártanak ezzel nekem szóval nem szólom le. Mivel az értelmes magyarázata meglehet.


"2. Nem csak megmutatják, hanem arcátlanul tolakodó propagandával akarják bevonni már a gyerekeket is."

- Ez szerintem akkor tűnne el hogyha teljesen nyílt és elfogadó világot élnénk, ahol nem lenne veszekedés téma a szexualitás. Mi a tolakodó propaganda? Elmondják hogy létezik és ha úgy érzi akkor ne érezze magát szarul miatta. Ez az én mércémbe belefér, csak akkor tényleg maradjunk ennyibe és semelyik fél se erőszakoskodjon.

2021. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/148 anonim ***** válasza:
10%
Csakhogy, a hetero a természetes, a homoszexualitás meg nem! ÉS tudjátok, miért, azért mert minden fajnak, így az embernek is a létfenntartás a célja a gyerek nemzés és erre a melegek nem képesek!!
2021. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!