Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed, tudnak mutatni tudományos bizonyítékot erre?

Figyelt kérdés
Állatvilágban is propagandával terjed a homoszexualitás? Embereknél miért lenne másként? Valójában mi is állatok vagyunk. Akik azt a hülyeséget terjesztik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed soha nem tudtak még tudományos bizonyítékot felmutatni, hogy mennyire igaz, hanem héba-hóba mondják a téves hiedelmüket. Ha én kiolvasnám a meseország mindenkié könyvet nem fognak jobban tetszeni a férfiak, ugyanúgy a női arcvonások, keblek, formák fognak tetszeni.
2021. jún. 14. 20:50
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/148 anonim ***** válasza:
30%

"Hát pedig én látok dögivel kézen fogva sétálni, ölelkezni, csókolózni fiatalokat és kevésbé fiatalokat is."

Ez még mindig nem propaganda. Nem vonulunk fel azért, hogy gyerekeknek is reklámozhassuk a heteroságot. Nincs zászlónk, nincs "jelképünk". Nem adnak el a mi reklámozásunkkal sem Coca Colát, sem mást. Nem szponzorál minket senki. Ha fejben el tudsz végezni egy összeadást, akkor ezt is megértheted.

2021. jún. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/148 anonim ***** válasza:
77%

75

Ez mar ezerszer ellett magyarázva. Megpróbálom mégegyszer te neander völgyi.

A heteroszexualitas, a biszexualitas, a homoszexualitas, es minden mas szexualis orientacio ami nem art mas embereknek, MIND teljesen normalis, es termeszetes.

Mar evezredekkel ezelott is voltak szexualis vagyak az emberekben, gyereknemzestol fuggetlenul. Ergo mar reges regota szexelnek egymassal nők es ferfiak is. Agybafőbe. Megsem pusztult ki az emberiseg. Mi a konkluzio? Hogyha 90%-a az embereknek biszexualis lenne, akkor sem halna ki az emberiseg, mert gyerekek ugyanugy szuletnenek, es szuletnek is.

2021. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/148 anonim ***** válasza:
15%

"Szerintem egy és ugyanaz."

Tehát ha én híradósként bemondom azt a hírt, hogy B. Géza megölte a szomszéd Gizi nénit, akkor ezzel támogatom a gyilkosságot? Most ezt tényleg komolyan gondolod?

"Ezt én sem értem, nem ártanak ezzel nekem szóval nem szólom le."

Az USA-ban óvodáskorú gyermekeknek tanítják ezek az aberraltak az önkielégítést. Majd ha a Te 3 éves gyermekeddel is tesznek idehaza haladóék kormánya alatt, akkor is ez lesz a véleményed?

"Ez szerintem akkor tűnne el hogyha teljesen nyílt és elfogadó világot élnénk, ahol nem lenne veszekedés téma a szexualitás."

Nem a szexualitás a veszekedéstéma. A veszekedéstéma az, hogy propagálják magukat. Senkinek sem lenne bajuk vele, ha nem folyna már a csapból is ez a hányinger.

"Mi a tolakodó propaganda?"

Az, hogy már a gyerekeket sem hagyják békén, és az, hogy mindent velük reklámoznak szinte. Akinek ez nem propaganda, az nem tudom, miért háborodik fel fideszék prooagandáján.

2021. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/148 anonim ***** válasza:
15%
A homoszexualitás a bblia, szerint sem természetes:„Szodoma és Gomorra is, és a szomszédos városok, amelyek hasonlóképpen paráznák voltak, és más test után jártak, szenvedik az örök tűz büntetését, és intő példaként állnak előttünk. – Júdás levele 1.7[21]”
2021. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/148 anonim ***** válasza:
82%

81

Ki a fas*t érdekel a Biblia?

2021. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/148 hypno ***** válasza:
54%

#77

Ezt beszéld meg a #67-es hozzászólóval.


Amit meg a reklámokról írsz, az nettó hazugság.

https://www.youtube.com/watch?v=dxdhf69aW9c


Vagy ott vannak az AXE reklámok. Még egy kis bibliagyalázás is belefér

https://www.youtube.com/watch?v=fbU_j0bxWpU

2021. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/148 anonim ***** válasza:
86%

84

Nem mondtam, hogy ne higgy, vagy hogy ne legyél vallásos. De a Bibliának, meg a kereszténységnek semmi köze ehhez. 2021-ben élünk, hasznos lenne nem egy 2000 eves könyvet követni szószerint. Örülök, hogy kiveszed belőle a jó részeket, pl. hogy szeresd felebarátodat, de mondjuk nem kellene egy népet vagy várost kiírtani ilyen olyan indokok miatt, ami szintén benne van a Bibliában. Talán kicsit továbbfejlődhetne az emberiség így.

2021. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/148 anonim ***** válasza:
13%
Értelmetlen libsikkel szóbaállni. Nekik mindent szabad.
2021. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/148 anonim ***** válasza:
15%
Nem írtok ki városokat, de benne vannak az emberiség erkölcsi törvényei, például, hogy a paráznaság bűn!
2021. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/148 anonim ***** válasza:
86%

"melegeket fogadjuk el, de a lelkiismeret szabadságot, nem?"

Nem kötekedni akarok, de nem pont a keresztények azok akik már az újszülöttekre rákényszerítik a "lelkiismereti béklyót"? Tudod, ilyen keresztelés meg hasonlók...

2021. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!