Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed, tudnak mutatni tudományos bizonyítékot erre?

Figyelt kérdés
Állatvilágban is propagandával terjed a homoszexualitás? Embereknél miért lenne másként? Valójában mi is állatok vagyunk. Akik azt a hülyeséget terjesztik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed soha nem tudtak még tudományos bizonyítékot felmutatni, hogy mennyire igaz, hanem héba-hóba mondják a téves hiedelmüket. Ha én kiolvasnám a meseország mindenkié könyvet nem fognak jobban tetszeni a férfiak, ugyanúgy a női arcvonások, keblek, formák fognak tetszeni.
2021. jún. 14. 20:50
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/148 anonim ***** válasza:
93%
És megszavazták...komolyan nem hiszem el. Örülök, hogy a gyerekem nem Magyarországon fog felnőni.
2021. jún. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/148 anonim ***** válasza:
14%

Nem lenne szabad a homoszexualitást reklámozni, propagálni. Társadalom ellenes tett. Nem születik belőle utód, így a társadalom kárára van. Aki akarja tegye ezt a négy fal között, de nem kellene a devianciát még ünnepeltetni is


Gyerekeknek pedig végképp nem szabad semmi ilyesmit reklámozni, hogy bátran fedezze fel a saját transznem,űségét. Nyugaton több szülőt börtönbe csuktak azért, mert a 15- alatti gyermekének nem volt hajlandó támogatni a transz hormonkezelését, mert egy LMBT aktivista átmosta a gyermek fejét, hogy ő transznemű. Tele van ilyen megtörtént esetekkel a Bayer Show-. Ez már horror ami itt megy. Megérett a világ a pusztulűásra, mondom ezt vallásosan.

2021. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/148 anonim ***** válasza:
77%
#77 elég röhelyes és szánalmas ahogy vered az asztalt mint egy hisztis gyerek
2021. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/148 anonim ***** válasza:
86%
#92 a különbség az hogy 76 tud értelmesen érvelni és alátámasztja az állításait. te csak az asztalt vered, hogy de igenis neked van igazad mert te azt mondod! meg bűn meg pokol tüze és egyéb badarságok
2021. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/148 anonim ***** válasza:
86%
#94 az 52es válaszomat olvasd el megint. megnéztem és reagáltam erre az egyetlen érvedre. de te láthatóan a saját bigottságodtól az orrodig se látsz
2021. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/148 anonim ***** válasza:
10%
A vicc ebben az, hogy azok szokták az egekbe emelni a 444-et, akik azt mondják, hogy a homoszexualitásnak nincs környezeti függése, vagyis a "liberálisok". Akkor most szelíden megkérdezem, miért tetszettek lepontozni azokat, akik beidézték a 444-nek azt a cikkét, ahol kimondják, hogy nem biológia a homoszexualitás?
2021. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/148 anonim ***** válasza:
22%
Én is azt kérdezem, mint a 97-es, ráadásul a poén az egészben, hogy a Nature is ezt mondta, ami a legrangosabb tudományos folyóirat, és ami igazán nem vádolható "jobboldali elhajlással"!:):):):)
2021. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/148 anonim ***** válasza:
100%
#96 világi életet élek, nem parasztit :) utazok, nyelveket beszélek, midnenféle emberekkel beszélgetek, barátkozok. lehet ezért nem vagyok olyan szűklátókörű és intoleráns mint te
2021. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/148 anonim ***** válasza:
100%
100.!
2021. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/148 anonim ***** válasza:
0%
99-es. Aha...................teszel a másik véleményére és akkor még szépen fogalmaztam, ez ám a kultúráltság!!!!!!!!!!
2021. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!