Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik azt hiszik, hogy a...

Akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed, tudnak mutatni tudományos bizonyítékot erre?

Figyelt kérdés
Állatvilágban is propagandával terjed a homoszexualitás? Embereknél miért lenne másként? Valójában mi is állatok vagyunk. Akik azt a hülyeséget terjesztik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed soha nem tudtak még tudományos bizonyítékot felmutatni, hogy mennyire igaz, hanem héba-hóba mondják a téves hiedelmüket. Ha én kiolvasnám a meseország mindenkié könyvet nem fognak jobban tetszeni a férfiak, ugyanúgy a női arcvonások, keblek, formák fognak tetszeni.
2021. jún. 14. 20:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/148 anonim ***** válasza:
15%
Miért, is lépjek ki az élők sorából 41.es ?
2021. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/148 anonim ***** válasza:
95%
Édes mindegy genetika vagy sem, a meleg ember, senkinek sem árt. A homofób, gyűlölködő agresszív idióta, aki képtelen nem bele ugatni mások életébe, annál inkább.
2021. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/148 hypno ***** válasza:
93%
Kérdezd meg Szájert. Neki reklámozták a férfi szerelmet, vagy családi mintát követett, vagy ilyennek született?
2021. jún. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/148 anonim ***** válasza:
10%
családi mitát követett.
2021. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/148 anonim ***** válasza:
100%

"családi mitát követett"

Jah... Legalább 8 generáció óta csak homoszexuálisok voltak a családban...

2021. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/148 anonim ***** válasza:
9%

Mint, mondtam nem genetika a tudósok jobban tudják, mint ti!!!!!!!!

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/148 anonim ***** válasza:
94%

te el is olvasod amúgy amiket linkelsz? egyrészt mind a 4 link ugyanarról a publikációról szól, nem lett volna egyszerűbb azt belinkelni? a "kis szerepet játszik" nem azt jelenti hogy nem játszik szerepet egyáltalán. és a tudósok se tudják 100%ig, mivel még mindig kutatják. egyetlen kutatás nem fogja eldönteni ezt a kérdést. ha egy kicsit is ismeretes lennél a tudomány területén, ezt tudnád.


"a genetika 8 és 25 százalék közi arányban játszik csak szerepet"

azért az elég nagy szórás. a 25% az a negyede! én nem mondanám hogy az kevés. ha mondjuk 1% alatti lenne, az kevés lenne. de a 25% szerintem egyáltalán nem kevéske.

2021. jún. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/148 anonim ***** válasza:
13%
Jó, szoval amkörnyezeti hatás fontosabb, azért linkeltem be többet,mert szerettem volna, hogy ne godoljanak egyoldalúnak.
2021. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/148 anonim ***** válasza:
93%

semmi értelme nem volt ugyanazt a publikációt 4x belinkelni. tök mindegy milyen oldal cikkezik róla, a forrás ugyanaz. ha 4 különböző publikációt linkeltél volna be a témában, az hasznosabb lett volna, ÉS akkor egyoldalú se lettél volna. jelenleg te ebbe az egyetlen publikációba kapaszkodsz, mert jól tudod vele bizonygatni a saját igazadat. és nem azt mondom hogy hülyeség ez a kutatás, mert nem ez a szakterületem, de egyetlen kutatás még sose váltotta meg a világot.

ja és ez még mindig nem magyarázza meg a félelmedet a "melegpropagandától".

2021. jún. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/148 anonim ***** válasza:
17%

"Akik azt hiszik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed"

Terjed vagy nem terjed - nem mindegy? Minden egyes propaganda, minden egyes tolakodás, minden egyes erőszakos reklámozás megvetendő!! Főleg akkor, amikor már gyerekeket vesz célba, mint az undorító LMBnemtommi.

"Állatvilágban is propagandával terjed a homoszexualitás?"

Kit érdekel? Felőlem bárki vonzódhat még a kismacskájához is, de a gyerekeket hagyják békén. Meg minket is. Én sem hangoztatom sehol, hogy hetero vagyok, mert senkit nem érdekel. A hálószobáját mindenki hagyja otthon, senki sem kívancsi rá.

"Valójában mi is állatok vagyunk."

Igen, sajnos sok embertársunk leragadt a Neander-völgyben.

"Akik azt a hülyeséget terjesztik, hogy a homoszexualitás propagandával terjed soha nem tudtak még tudományos bizonyítékot felmutatni"

Nem azért rossz, mert terjeszt vagy nem terjeszt. Azért rossz, mert arcátlanul nyomul, és mostmár nem szégyeli a gyerekeket sem célba venni. Ezért rossz, csakúgy, mint a Fidesz-propaganda, vagy a Telex Karácsony-propagandája. Minden erőszakos reklámozás bűn a társadalom ellen.

"Ha én kiolvasnám a meseország mindenkié könyvet nem fognak jobban tetszeni a férfiak, ugyanúgy a női arcvonások, keblek, formák fognak tetszeni."

Ha nem haragszol meg érte, nekem Bagdy Emőke professzorasszony szava meggyőzőbb ebben a témában, mint egy laikusé. De megharagszol, akkor is.

2021. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!