Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ mozgalom célja az...

Az LMBTQ mozgalom célja az elfogadás vagy a terjesztés?

Figyelt kérdés

Ha csak előbbi lenne, sokkal szimpatikusabban is csinálhatnák. Mondjuk nem az óvodákba bevíve vén, nőnek öltözött ijesztő bácsikkal, ami károsítja a gyerekeket. Vagy nem jelentenék ki minden szexuális betegségről, hogy egészség, és propagálnák ekként.

Az elfogadás jó, kevésbé szenved az ember, beteg, ha elfogadják.

Azonban a pár százalék LMBTQ-snak a többszörösét változtatják azzá a heterók közül propagandával, neveléssel. Rengeteg emberéletet tönkretéve, beteggé téve, öngyilkosságba kergetve, megcsonkítva, bántalmazva ártatlanokat, gyerekeket. Egyeseket más neművé operáltatnak, akik aztán megbánják. Egyeseket a felvilágosult szülők nevelik ilyenné kiskoruktól. Ezek az emberek szenvednek, nem élhetnek boldog, teljes, egészséges életet, erkölcsileg sokkal alacsonyabb szintre kerülnek, sokkal több a kapcsolatuk, gyakoribb a bántalmazás, betegségek, pszichiátriai betegségek, öngyilkosság, stb.

Vajon megéri egy emberen segíteni tíz ártatlan élet árán?



2021. jún. 15. 23:13
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
89%

8: Én nem nőt akarok elvenni, 2 évet jártam 14-16 évesen egy hittanos lánnyal, tudod azt éreztem, hogy színjáték, szegény néhai édesapám milyen büszke volt rám, én meg zavarban voltam, mert tudom, hogy én nem vonzódok hozzá szexuálisan, nem tudnám szerelemből szeretni.


Tényleg a házasság intézménye az ellentétes neműeknek szól? Meséld el ezt írnek, ahol éppen páréve szüntették meg a bejegyzett élettársi kapcsolatot, mivel az ír nép megszavazta, hogy az azonos nemű párok is megkapják a polgári házassághoz való jogot. Ott 1993-ban törölték el azt, hogy büntessék a homoszexualitást, nálunk 1961-ben, ott komolyabb tekintéllyel bírt a katolikus egyház, nálunk nem. Nálunk 2009 óta van bejegyzett élettársi kapcsolat, ott ezt megszüntették Népszavazáson, mivel megadták az azonos neműeknek a házassághoz való jogot azon a népszavazáson.


Szerinted én 14 évesen miért néztem idestova 16 évvel ezelőtt kisvárosi félig lengyel melegként meleg témájú sorozatot, azért mert hatott rám a lobbi vagy mert rájöttem, hogy én is közéjük tartozom?

2021. jún. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
89%

A szomoru az h amugy par idiotan kivul mindenki elfogado a melegekkel, meg a fidesz is csak nem nyilvanosan. Szajerrol is mindenki tudta h meleg.


A lenyeg az h ne arrol beszeljetek h most is szetlopjak az orszagot, egyetemek utan most jottek az autopalyak.


Plusz megosztjak az ellenzekez, mert jol ossze mostak a melegeket a pedofilokkal. Szoval vagy pedofilozni fojak oket vagy szethuzniuk kell.


Remlem egyre tobb embernek vilagos h a fidesz mit jatszik, es miert.

2021. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
94%
Ja és nyolcaska tudod mi a legnagyobb bűn? Egy életen át hazudozni a környezetednek, tudod a szüleim őszinték voltak, megmondták egymásnak is, ha valami nem tetszett, sőt anyám is megmondta az iskolaigazgató nagyapámnak, hogy nem kellene annyit innia. Őszinteség nagyon fontos az életemben, anélkül nem léteznék és ebben szeretet is van.
2021. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
89%

"Szerinted én 14 évesen miért néztem idestova 16 évvel ezelőtt kisvárosi félig lengyel melegként meleg témájú sorozatot, azért mert hatott rám a lobbi vagy mert rájöttem, hogy én is közéjük tartozom?"


Én kismillió romantikus szappanoperát végignéztem, amiben sosem voltak melegek, mert ez a latin-amerikai katolikus vonal volt erős bennük. Máricsuj meg Huánmigel :D Csupa heteró kapcsolat, odáig voltam ezekért, kb. ezeken nőttem fel, aztán tessék, leszbikus vagyok. Ennyit a média hatásairól. Ha ez működne, már réges-régen heteróvá fertőzött volna negem.

2021. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
16%

Szerinted nekünk nem unalmas már ez, hogy a vízcsapból is ez folyik? Benne van a forma 1-ben, az összes videó oldalon, minden cég logójában. Minden multi nyomja a dolgozóira.


Te mégis mit szólnál, ha a cégnél árpádsávos aláírásod lenne? Ha az F1-ben tolnák a fejedbe pl. a kereszténységet? Ha a Coca Cola skinheadekkel reklámozna?

2021. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
92%

A multik szarnak amugy legjobban a melegekre ez nekik csak marketing.


Erdemes megnezni, h ugyan azon cegek kelet europai vagy nyugat europai kepviselete egyik helyen teszi csak ki a meleg zaszlot.


A penznek nincs nemzetisege, se moralja, se szexualitasa.

2021. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
33%
Hát a kereszténységet tolják is...
2021. jún. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
30%

Tizenhármaska, akkor értsd meg, hogy az embereknek nem a melegekkel van baja, hanem a meleglobbival.

Pár tahó pedig fog találni okot arra, hogy beszóljon neked. Ha hosszú a hajad, akkor azért. Ha feketében jársz, akkor azért. Ha sport kipufogó van az autódon, akkor azért. Ha magas vagy, akkor azért. Ha alacsony, akkor azért. Végtelenségig sorolhatnám.

Ezek a tahók mindig is lesznek.

De érdekes módon sehol nem piszkálják a melegeket jobban, mint bárki mást. A nagy rasszista országban nem azzal vannak tele a hírek, hogy ölik a romákat. Hanem azzal, hogy a romák ölnek minket.

2021. jún. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
75%
Tudod én inkább multinál dolgoznék HR-sként a szociológusi diplomámmal mint családsegítőként vagy esetmenedzserként, ahol ha kiderülne a melegségem, repülnék mint ahogy macskát kivágják mint szarni....
2021. jún. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
88%

Ha konkrétan azért szóltak be, mert pár éve Debrecenben szerveztem egy parkban egy Pink Pikniket amelynek során pár meleg és leszbikus kiült játszani enni beszélgetni Debrecenbe, akkor én provokáltam ki mert létrehoztam egy ilyen eseményt?


Vagy amikor azt írták, hogy ilyeneknek nincs helye Magyarországon, meg hogy ilyeneket lelövik mint Oroszországban? Le van mentve screen shootba, meg van a gépemen. Szerinted ez nem egyértelmű támadás a melegségem ellen vagy amikor Debrecenbe tavaly neonáci fiatalok oda mentek höbörögni egy ottani meleg buli elé ijesztgetve a bulira érkező vendégeket?

2021. jún. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!