Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ mozgalom célja az...

Az LMBTQ mozgalom célja az elfogadás vagy a terjesztés?

Figyelt kérdés

Ha csak előbbi lenne, sokkal szimpatikusabban is csinálhatnák. Mondjuk nem az óvodákba bevíve vén, nőnek öltözött ijesztő bácsikkal, ami károsítja a gyerekeket. Vagy nem jelentenék ki minden szexuális betegségről, hogy egészség, és propagálnák ekként.

Az elfogadás jó, kevésbé szenved az ember, beteg, ha elfogadják.

Azonban a pár százalék LMBTQ-snak a többszörösét változtatják azzá a heterók közül propagandával, neveléssel. Rengeteg emberéletet tönkretéve, beteggé téve, öngyilkosságba kergetve, megcsonkítva, bántalmazva ártatlanokat, gyerekeket. Egyeseket más neművé operáltatnak, akik aztán megbánják. Egyeseket a felvilágosult szülők nevelik ilyenné kiskoruktól. Ezek az emberek szenvednek, nem élhetnek boldog, teljes, egészséges életet, erkölcsileg sokkal alacsonyabb szintre kerülnek, sokkal több a kapcsolatuk, gyakoribb a bántalmazás, betegségek, pszichiátriai betegségek, öngyilkosság, stb.

Vajon megéri egy emberen segíteni tíz ártatlan élet árán?



2021. jún. 15. 23:13
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
80%
17 éves leszbikus lány vagyok, mióta beállítottam a szivárványos keretet a profilképemre, naponta-kétnaponta kapok halálos fenyegetéseket felnőtt férfiaktól üzenetben... Milyen gonoszság van ezeknek a lelkében?
2021. jún. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

A statisztikák szerint rohamosan terjed. Már 30-40-50%. Valószínűleg ezért is akarnak minél fiatalabb gyerekeket megdolgozni, hiszen az egész elfogadás és szex téma egyáltalán nem passzol az óvodákba, sőt félreviszi a gyerekek szexuális fejlődését.

Beteggé tenni könnyebb valakit, mint újra egészségessé. Egy eleve beteg ember nem lesz egészséges sorozatok nézésétől...

Jellemző, mennyire érzéketlenek a tönkretett életekkel szemben. Egy LMBTQ-s öngyilkos lesz, akkor legyen 10 egykori heteró is... Elmebetegségeket egészségesnek állítják be...

2021. jún. 16. 00:36
 23/50 anonim ***** válasza:
59%

Egyre erőltetebben nyomják a képembe ezt a témát.Nem tudok tv-t nézni,nem tudok internetezni,nem tudok az utcán végig menni úgy,hogy ne rúgjon képen egy szivárvány zászló,egy meleg póló,egy reklám,egy videó ÉS ELEGEM VAN.Ha valaha is hajlottam rá,hogy meg akarjam érteni,el akarjam fogadni ezeket az embereket akkor az addig is tartott.KIMONDOTTAN örülök,hogy így vagy úgy de végre cenzúrázva lesz ez az egész.


Nem akarom már elfogadni,nem akarom mindenhol ezt látni,nem akarom normálisnak érezni,nem akarok egyszerűen tudni róla főleg nem mindenhol mindig minden formában.

Vannak melegek,lesznek is,de hagyjanak már végre békén vele teszek a b*zikra.

Komolyan..én se teszem ki a saját dolgaimat a médiába,hogy NESZE FOGADD EL HOGY LÉTEZIK ILYEN TORZ EMBER IS MINT ÉN VAGY ROSSZ EMBER VAGY.


Pusztulhatna ez az egész dolog az életemből,amúgy is van elég bajom és van elég dolog ami elvegye az életkedvem.

Jó lenne már csinálni valamit úgy,hogy se a politikai nézeteket se a melegek f*szságait,se a retard műsorokat,se semmit ne akarjon rám erőltetni valami és valaki.

2021. jún. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező nem lesznek többen a melegek én mondom ezt neked szociológusként, pláne nem 50%-nyi meleg nem lesz, max 8-10%, ha ezt te soknak tartod, sajnálom, max akkor lesz ennyi ha tényleg tolerancia lesz, és nem kell attól félni, hogy kirakják albérletből vagy munkahelyéről egy meleget, pusztán azért mert meglátja a főbérlője, hogy egy másik palival él együtt...


Egyébként te tényleg betegnek tartasz? Elvégeztem érettségi után 2 szakmát, 1 alapdiplomát, most a mesterdiplomámat szerzem meg épp, szakdolgozat híja az ELTE-n, jó pontszámmal vettek fel humánökológiára, értelmes vagyok, humorom van, jól főzök, kijövök mindenkivel, aki viszont szeret. A pszichológusaim se akartam gyógyítani, hanem elfogadás felé vezettek, már leszedték régen a homoszexualitást a betegségről, de kérdezz meg jó párat, legalább tízet, aztán hátha megnyugszol...

2021. jún. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
82%
Amikor melegpropagana, négerpropagana vagy egyéb hasonló van, akkor egy dolgot lehet biztosra tudni: Hogy már megint a jobboldal szedte elő. Úgy kell nekik ez a saját tábor összetartására, mint egy falat kenyér. Már megint nem a melegek szedték elő magukat. Ez a módszer: előszedik őket a jobboldaliak állandóan, mármint direkt jól telepúpolják velük a műsoridőt és a sajtószennyet, és akkor azt mondják, hát mennyit nyomulnak ezek a 6uzik! Meg mennyit nyomulnak ezek a migránsok! Annyit, amennyi lejárató műsort ti szerveztek belőlük.
2021. jún. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:

24, ez megnyugtató. A közerkölcsöt ugyanakkor lerontja a terjesztés, és pár embert tönkretesz, megfertőz. Angliában már több ezer embert csonkítottak meg úgy, hogy később belátta, hogy ez csak propaganda volt.

Az LMBTQ-sok nem képesek a természetes, teljes szexuális életre, szaporodásra, többségüknél trauma okozta a gondjaikat, párkapcsolatokban sokkal erkölcstelenebbek, gyakoribbak a pszichiátriai és egyéb betegségek, az öngyilkosság, stb. Elsőre is látszik egy nőiesen beszélő férfin, egy férfias nőn, hogy nagyon nem egészséges. A homoszexualitást és transzneműséget nem tudományos vizsgálatok eredményei miatt szedték le a listáról, hanem politikai nyomásra. Utóbbi pár éve történt, tudjuk, hogy nem voltak semmilyen vizsgálatok, egy konkrét, régóta ismert pszichiátriai betegségről van szó.

2021. jún. 16. 01:07
 27/50 anonim ***** válasza:
44%

Nyílván kérem,hogy tegyenek be nekem még pár melegekről szóló f*szságot mindenhová.

Meg úgy bárki kérte..


És nyílván könyörgött nekik mindenki,hogy rendezzenek megint b*zi fesztivált és lógó (csimpánz,köszönjük Norbi) csöcsökkel,és kitett farokkal rohanjatok végig az utcákon jelezvén,hogy TI BIZONY MÁSOK VAGYTOK.

Ennek a szarságnak hála ülök a dugóban reggelente és haza felé is egy jó órát csak hogy a 20 perces munkába és haza vezető utat letudjam.


Fordulnátok fel..

2021. jún. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező: Teljes családban nőttem fel, legkisebb fiúgyerekként körülöttem forgott a világ. Anyai nagyszüleim, szüleim, bátyáim kényeztettek, igaz mikor kamaszodtak mondjuk rosszul esett szívatásuk de egye fene. 193cm-re nőttem fel, max annyi feminin vonásom van, hogy lelegyintem az embereket ahogy az általam nem ismert lengyel nagyanyám tette. Öngyilkosság valóban gyakori, tudod, hogy miért? Mert nem elfogadó közeg, és te is ha kamaszként úgy éreznéd, hogy erről nem érdemes beszélni, akkor emészted magad és megfordul ez a fejedben.


Ma beszélt egy régi fidesz alapító Gulyás Mártonnal, hogy háromszor kísérelt meg 22 éves koráig öngyilkosságot. Végül egy pszichológus az ön elfogadás irányába terelte, nevelőszüleivel se tudott erről beszélni és gondolj bele ez a 80-as évek volt: https://www.youtube.com/watch?v=R03cRJXJ8wo&ab_channel=Parti..

Ha elfojtod a vágyaidat, legyen az szexualitás, vagy legyen az mint egy idős könyvtáros nénim lánya esetében, aki bár zenei pályára készült, de az apja mindhárom lányát orvosi irányba erőszakolta, köztük őt is, és mi lett az eredménye? Boldogtalan orvos családanya aki öngyilkos lett....


Arról, hogy politikai nyomásra vették-e le itt van jó kis történet a homoszexualitás bűnből betegséggé tevésről és hogy kik voltak az úttörők akik felismerték, hogy ez nem betegség:


Már az 50-es években is jelentkeztek azonban olyan kutatók, akik felismerték és meghaladták a hibás módszertan korlátait és elvetették a melegség medikalizálását. Evelyn Hooker például 1957-ben olyan meleg férfiakat hasonlított össze heteroszexuális férfiakkal, akik hasonló társadalmi háttérrel rendelkeztek (nem kriminalizált és nem medikalizált népesség) – és azt találta, hogy a személyiség-tesztek alapján semmilyen különbség nincs a két csoport között (1). A melegség mint mentális betegség elmélet azonban makacsul tartotta magát. 1968-ban csupán annyit módosítottak a homoszexualitás DSM-besorolásán, hogy ezentúl nem “szociopátiás”, hanem “szexuális” devianciának minősítették. A 70-es években azonban a homoszexualitással kapcsolatos társadalomtudományi kutatás újabb lendületet kapott, és a mentális betegség elmélet az új bizonyítékok fényében tarthatatlanná vált. A pszichiátriai szakmára a meleg szerveztek komoly társadalmi nyomást gyakoroltak annak érdekében, hogy ezen bizonyítékok tükrében vizsgálja felül az elavult medikalizációs szemléletet.Forrás: [link]

2021. jún. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
37%

Ha vannak öngyilkos gondolataid se vagyok kíváncsi a melegekre.Miért kellene nekem például veled foglalkozni vagy a te elfogadásodon fáradozni?

Annyira unalmas már,hogyha valami van az öngyilkossággal dobálózik mindenki.

Szerinted árt az valakinek? Rajtad kívül és a hozzátartozóidon kívül persze..ergo értelmetlen mindig ezt elő venni.

Meleg vagy,igen? Király! Ugyan úgy mint mindenki más fogd be és éld az életed de úgy,hogy ne zavarj másokat.Ne told a képükbe,hogy meleg vagyok fogadj el (vagy öngyilkos leszek..).


Undorító hozzá állás.

2021. jún. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
90%

Én azt mondom, hogy kamaszkoromban nekem is volt kettő, most 30 évesen elégedett vagyok az életemmel, júliustól 1 évre kimegyek Lengyelországba, aztán még 1 évre talán ugyanott Szakmai Gyakorlatra, kicsit tanulom édesapám nyelvét, kicsit tevékenykedek környezetvédelmi vonalon.


Amúgy hidd el sokan siratnának a családból, de barátaim közül is, de nem akarom megtenni elég volt egyszer látnom édesanyám arcát öngyilkossági kísérletem után belém égett, nem akarok neki fájdalmat okozni. Szeretem őt.

2021. jún. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!