Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ mozgalom célja az...

Az LMBTQ mozgalom célja az elfogadás vagy a terjesztés?

Figyelt kérdés

Ha csak előbbi lenne, sokkal szimpatikusabban is csinálhatnák. Mondjuk nem az óvodákba bevíve vén, nőnek öltözött ijesztő bácsikkal, ami károsítja a gyerekeket. Vagy nem jelentenék ki minden szexuális betegségről, hogy egészség, és propagálnák ekként.

Az elfogadás jó, kevésbé szenved az ember, beteg, ha elfogadják.

Azonban a pár százalék LMBTQ-snak a többszörösét változtatják azzá a heterók közül propagandával, neveléssel. Rengeteg emberéletet tönkretéve, beteggé téve, öngyilkosságba kergetve, megcsonkítva, bántalmazva ártatlanokat, gyerekeket. Egyeseket más neművé operáltatnak, akik aztán megbánják. Egyeseket a felvilágosult szülők nevelik ilyenné kiskoruktól. Ezek az emberek szenvednek, nem élhetnek boldog, teljes, egészséges életet, erkölcsileg sokkal alacsonyabb szintre kerülnek, sokkal több a kapcsolatuk, gyakoribb a bántalmazás, betegségek, pszichiátriai betegségek, öngyilkosság, stb.

Vajon megéri egy emberen segíteni tíz ártatlan élet árán?



2021. jún. 15. 23:13
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkeltem az külföld, magyarból nem találtam olyat, ahol ennyien látszanak. De a magyarok mindig visszafogottabbak a külföldieknél.
2021. jún. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Tavaly volt egy egy hónapos pride hónap, kerületek tették ki a zászlót (míg a székelyt megtagadták). Karácsony melegbárt akart pár éve berendezni a polgármesteri hivatalban. Szerintem minden mondatuk hazugság, még ha el is hiszik. A pedofília ugyanolyan aberráció, mint a többi, csak veszélyesebb, súlyosabb. Egymást közt nem ítélik el annyira az ilyen dolgokat, az orgiákat, a partnerváltogatást, a legundorítóbb dolgokat, a beteges vonzódást szakállas bácsik iránt, a 3 éves (!) gyerekek pszichológiai zaklatását, megrontását, beteggé tételét, akár szexuális bántalmazását (hisz ide vezet, ha kéjenceket szabadítunk kisgyerekekre). A gyerekek, családok védelmét is átvették a tüntetésen, a kormány ellen fordítva saját fegyverét, pedig általában nagyon nem érdekli őket a gyerekek védelme (óvodások agymosása, veszélyeztetése, gyakori erőszak, a szerelem nem korfüggő, stb.). Ez is érdekes kifejezés visszataszító cselekedetek leírására, hogy ők csak szeretik egymást... A szeretet azért teljesen más, normális dolog.
2021. jún. 16. 12:14
 43/50 anonim válasza:
76%

Kérdező tudnád bizonyítani azt, hogy egy LMBTQ tagnak több kapcsolata lenne, mint egy heterónak? Van erre átfogó statisztika vagy bizonyíték, amit meg tudnál osztani velünk? Vagy arra, hogy ilyen kapcsolatokon belül gyakoribb lenne a bántalmazás, erőszak, betegség, pszichiátriai betegsèg, öngyilkosság? Mert ezeket írtad.


Érvek nélkül ez nem vita, csupán a saját hitünk sikertelen bizonygatása. Én heteró családban nőttem fel, és mégis abúzus áldozata lettem azon belül. A gimis osztàlytársaim is heteró családokban nőttek fel, és 5-ről tudok, akiket bántalmaztak, illetve akiknél ennek kezdetekor emiatt elváltak, és a védelmező szülő inkább egyedül nevelte tovább a gyereket. Ez nem statisztika, nem tudom bebizonyítani, hogy mi folyik az általad 'normálisnak' nevezett családok egy részében is, ez a személyes tapasztalatom.


Mindkét oldalon van példa az általad említettekre, nem?

2021. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
69%
A mozgalom célja a felvilágosítás.
2021. jún. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem, hogy egy melegnek több kapcsolata lenne. Nekem van egy elég közeli barátom, aki már kamaszkora óta tudta, hogy a saját neméhez vonzódik, mégis csak 23 évesen lett először kapcsolata, addig senkivel sem volt (bár nagyon szigorú keresztény szülők gyereke, szóval nem is csodálom...)


Egyébként ő most 27 és még mindig az első szerelmével van. Pont azért akarnak házasodni, hogy összekössék az életüket. Ez pont az ellentéte a gyakori partnerváltogatásnak.

2021. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
79%
Az elfogadás a cél.
2021. júl. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
39%
Négyes, a világ kemény. Darwini kiválasztódás. Mondjuk ha genetika lenne az, hogy valaki ratyi, és nem azok a dolgok amik gyerekként érik az embert, akkor már nem léteznétek, mert nem tudtok szaporodni. Ehhez képest egyre több van belőletek.
2021. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
60%
Akkor áruld már el utolsó, hogy hogy egyik meleg ismerősömnek már van 2 felnőtt gyereke a nejétől, és a másiknak is... nem vagyunk sterilek... ha egy petricsészébe beleraksz egy meleg ember hímivarsejtét és egy leszbi nőnek a petesejtét az ugyanúgy egyesül és ha visszaülteted a nőbe, abból baba lesz... biológia...
2021. júl. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ez meg teljesen normális. De próbáljon 2 nő vagy 2 férfi egymással gyereket csinálni. Te is jól tudod, hogy mire gobdoltam. Nem lesz belőle gyerek
2021. júl. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha nem lesz belőle gyerek? Szerinred mi, emberek csak azért élünk, hogy saját gyerekünk legyen? Amúgy is tudnánk örökbefogadni (ha ezt a Fidesz nem tiltotta volna be).

A genetika pedig nem olyan egyszerű, ahogy azt leírod. A hajlam, vagy az örökítésre való hajlam is öröklődhet, de az is lehet, hogy egy komplexebb mechanizmus eredménye, ami szintén lehet genetikai is, lásd balkezesség.

2021. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!