Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ mozgalom célja az...

Az LMBTQ mozgalom célja az elfogadás vagy a terjesztés?

Figyelt kérdés

Ha csak előbbi lenne, sokkal szimpatikusabban is csinálhatnák. Mondjuk nem az óvodákba bevíve vén, nőnek öltözött ijesztő bácsikkal, ami károsítja a gyerekeket. Vagy nem jelentenék ki minden szexuális betegségről, hogy egészség, és propagálnák ekként.

Az elfogadás jó, kevésbé szenved az ember, beteg, ha elfogadják.

Azonban a pár százalék LMBTQ-snak a többszörösét változtatják azzá a heterók közül propagandával, neveléssel. Rengeteg emberéletet tönkretéve, beteggé téve, öngyilkosságba kergetve, megcsonkítva, bántalmazva ártatlanokat, gyerekeket. Egyeseket más neművé operáltatnak, akik aztán megbánják. Egyeseket a felvilágosult szülők nevelik ilyenné kiskoruktól. Ezek az emberek szenvednek, nem élhetnek boldog, teljes, egészséges életet, erkölcsileg sokkal alacsonyabb szintre kerülnek, sokkal több a kapcsolatuk, gyakoribb a bántalmazás, betegségek, pszichiátriai betegségek, öngyilkosság, stb.

Vajon megéri egy emberen segíteni tíz ártatlan élet árán?



2021. jún. 15. 23:13
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
21%

Akkor ne beszélj f*szságokat.És ne is drámázzunk már könyörgöm.

Van aki elfogadja hogy meleg vagy azzal le tudsz pacsizni aki nem azt hagyd békén.Például engem.

Örülnék neki,ha lecsendesedne ez az egész Pride ügy is végre.

Franc se akar egy tőlem távol álló szivárvány láma hadsereg miatt órákig aszalódni a dugóban a napon.

2021. jún. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
81%

Azt vagod h a fidesz hozza fel ujra es ujra a meleg temat, pont h a tarsadalmi feszultsegeket szitsa.


Ez ilyen trollkodas h bele rugnak a melegkebe, aztan azok felhaborodnak hangoskodnak a tobbi embert meg ez reakciora keszteti.


Kozben ok szetlopjak az orszagot es nevetnek magukban.


Itt van ez a torveny, ugy is betarthatatlan es nevetseges de mar is errol beszel mindenki, mikozben az augopalyainkat privatizaljak.


Nem beszelunk mar a Fudanrol, se az privatizalt egyetemekrol, pedig ezek a temak ami minden magyart erint.

2021. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
11%

#32


Akkor nálam valami rosszul van beállítva, mert nekem a vízcsapból(F1, multik, netflix...stb) ez folyik.

De már tudom, hogy csak a Fidesz tolja témát, hogy elterelje a figyelmet az autópályákról. Világos.


Bárcsak Gyurcsány kormány lenne, és akkor nem kéne a melegekről beszélni, és senki sem lopna el forintot sem.

2022-ben tudom kire kell szavazni. Köszi.

2021. jún. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
31%
Igen,a Fidesz rendezi a Pride-ot is.Nyílván mindig más akar rólatok tudomást venni,nem ti toljátok a képünkbe minden felől.
2021. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
88%

Jézusmária... Véletlen láttam meg a kérdést, heteróként egyáltalán nem érint, de ez a sötétség a fejekben... Egészen addig kussban vannak a b*zik, amíg a fidesz nem hoz ellenük egy újabb törvényt. Hónapokon keresztül nem találkoztam semmi szivárványos tartalommal, most, hogy összemossák őket a pedofilokkal, most a csapból is ez folyik. Ha a fidesz végre elnyugodna a p*csába, nekünk sem kéne állandóan az LMBTQ-híreket olvasni.


Egyébként most teljesen megértem őket, hogy kiakadtak, ha engem mosna össze valaki a pedofilokkal, akkor én nem tüntetni mennék, hanem elásni azt a barmot.

2021. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
13%
Ja,kussban vonulnak végig minden évben a f*szukat mutogatva az utcán.Majdnem elhittem. :D
2021. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
85%
En eletemben nem lattam a prideot pedig budapesti vagyok...
2021. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
0%

Az se mindegy hogy élsz.

23 kerülete van lesznek.Jó esetben a dugóból se érzel semmit..:D

2021. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
91%
Én budapesti vagyok, kétnaponta le van zárva a belváros valami miatt. Olyan mindegy az nekem, hogy futóverseny, vagy pride...
2021. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
85%

"Ja,kussban vonulnak végig minden évben a f*szukat mutogatva az utcán.Majdnem elhittem."


Nézz már meg egy videót egy BUDAPESTI prideról. Itt vanak mind, kérlek írd le nekem, hány percnél látsz valakit egy szál f*szban?

https://www.youtube.com/watch?v=TwqBAogz1x8

2021. jún. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!