Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ mozgalom célja az...

Az LMBTQ mozgalom célja az elfogadás vagy a terjesztés?

Figyelt kérdés

Ha csak előbbi lenne, sokkal szimpatikusabban is csinálhatnák. Mondjuk nem az óvodákba bevíve vén, nőnek öltözött ijesztő bácsikkal, ami károsítja a gyerekeket. Vagy nem jelentenék ki minden szexuális betegségről, hogy egészség, és propagálnák ekként.

Az elfogadás jó, kevésbé szenved az ember, beteg, ha elfogadják.

Azonban a pár százalék LMBTQ-snak a többszörösét változtatják azzá a heterók közül propagandával, neveléssel. Rengeteg emberéletet tönkretéve, beteggé téve, öngyilkosságba kergetve, megcsonkítva, bántalmazva ártatlanokat, gyerekeket. Egyeseket más neművé operáltatnak, akik aztán megbánják. Egyeseket a felvilágosult szülők nevelik ilyenné kiskoruktól. Ezek az emberek szenvednek, nem élhetnek boldog, teljes, egészséges életet, erkölcsileg sokkal alacsonyabb szintre kerülnek, sokkal több a kapcsolatuk, gyakoribb a bántalmazás, betegségek, pszichiátriai betegségek, öngyilkosság, stb.

Vajon megéri egy emberen segíteni tíz ártatlan élet árán?



2021. jún. 15. 23:13
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
40%

Az agreszív propaganda és a hatalom megszerzése.


Az LMBTQ olyan mint a BLM,nem homoszexuálisok vagy feketék,hanem egy szervezet.

2021. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
49%
Az LMBT propagandsisták pl azt soha nem hajlandók elfogadni, ha valaki undorodik attól, amit művelnek. Ilyenkor nincs elfogadás. Szerintük az egészséges többségnek kell alkalmazkodni az aberrált kisebbséghez, és nem fordítva.
2021. jún. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a gyűlöletkeltés. Azokat akik eddig békésen éltek együtt most egymás ellen fordulnak. A BLM szintén. Az egyik iskolában már egy fekete anyuka szólalt fel, hogy hagyják abba az iskolában a BLM dolgot, mert egészen addig ameddig nem terjedt el sehol sem bántották őket most meg ellenségként kezelik őket
2021. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
71%

Oké, felejtsük el Amerikát, meg a szélsőséges példákat, tudom, a jobbosok szeretnek azzal jönni.

Bocsi, de mi van?

Oké, akkor egy kis hetero propagandával változtassanak már át heterová, a te logikád szerint. Úgyse múltam még el 18, befolyásolható vagyok, nem? A propagandától lettem meleg, a propagandától lehetek hetero is ugye?


És amúgy áruld már el, szerinted hány meleg lett öngyilkos az idióta homofób emberkék miatt?


Nem támogatom azt, hogy minden sorozatban már a második percben feltűnik LGBTQ karakter, mert nem életszerű. Nem támogatom azokat a szélsőséges példákat se amiket felsoroltál. De amit a drága kormány művel, amit egyes emberek megengednek maguknak a szélsőségeken felbuzdulva, na azt nem támogatom.

2021. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
75%
Meleg vagyok és csak azt szeretném pusztán, hogy én is házasodhassak, vagy hogy gyereket vállaljak. Van 3 bátyám, ha majd ők nekik lenne nejük és gyerekük és ne adj Isten egyikük meghalna a nejével, akkor én mint meleg nagybácsi nem lehetnék a gyámapjuk pusztán mert meleg vagyok, miközben én valószínűen kiskoruktól ismernének és szeretnének engem?
2021. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
74%
Az hogyha egy ember elmegy egy közösségbe ne gondolja azt automatikusan hogy utalni fogja mindenki egy olyan dolog miatt amit nem tud befolyásolni
2021. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
75%

Régen a gyerekeknek kellett elmondani, hogy néz ki egy család. Most már a felnőtteknek is.

Néha úgy érzem magam, mintha egy szellemifogyatékos intézetben lennék. De mindig rá kell jönnöm, hogy ez a valóság.

Ekkora divat lett a képmutatás.

2021. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
33%

#5

Ki mondta, hogy neked nem lehet házasodni?

A legtöbb nőt elveheted.

Az emberek a szüleiket és a testvéreiket sem vehetik el, mégsem lázadnak, hogy diktatúra van. El kell fogadnod, hogy a házasság intézménye ellentétes neműeknek szól. Próbálj meg inkább te alkalmazkodni a többséghez. Legyél élettársi kapcsolatban.

Lehet gyereked is. Ugyanazok a feltételek vonatkoznak rád, mint másokra.

Nem kéne főállású melegnek lenni, akkor jobban elfogadna mindenki.

Mégis mire számítasz, amikor csak provokálni tudtok mindenkit? Az emberek nem titeket utálnak, hanem mögötted álló lobbit, ami kifejezetten pofátlan.

Te meg szépen beállsz a sorba, mert azt hiszed, hogy ezek az emberek segítenek neked. Sajnálom, de nem. Ezek csak használnak téged.

2021. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim válasza:
84%

Nem lehet általánosítani, ahhoz túl sok embert fed le. Nyilván itt is vannak szélsőségek, mint mindenben. Focihuligánok is vannak, nagyon feltűnően káros amit csinálnak, mégse lehet azt mondani, hogy a focit kedvelők ilyenek, mert csak egy nagyon kis százalékuk ilyen, a legtöbbjük teljesen normálisan viselkedik. Vagy nézzük meg a kereszténységet, ott is vannak extrém hittérítők, de nagyon sokuk pedig teljesen normális, jó ember.


A fő célja nyilván az elfogadás, így is indult, amit később néhány szélsőséges alak félrevitt, mert erőszakkal szeretné elérni ezt. Nekik nyilván meggyőződésük, hogy helyesen cselekszenek, de ez azért nem az átlag. Ez itt a hangos kisebbség.


Amikor a hatalom meglátta, mekkora embertömeget tud elérni ezzel, akkor indult el az uszítás, politikai pártok saját érdekeik szerint kezdték el formálni a közvéleményt egy-egy szélsőséget kiragadva, félremagyarázva, fél-információkat közölve szeretnének indulatokat gerjeszteni. A szélsőségek alapján szeretnék megbélyegezni az egész közösséget, mert ezzel lehet gyűlölete kelteni és hát ez jó, mert ameddig egymást utáljuk, legalább nem azzal foglalkozunk, ők mit csinálnak. Egyik párt ezt, másik párt meg valami más témát tűz ki a zászlajára.


Nem vagyok tudós, de ahogy eddig utánanéztem a dolgoknak, nem lehet meleggé nevelni, mint ahogy egy meleget sem heteróvá. Viszont amit több tanulmányban is lehet látni, hogy az emberiség kb 10%-a nem heteroszexuális, ami egyébként nekem már több munkahelyemen/iskolában is reálisnak bizonyult. Ez alapján ha felszállok a buszra, ott biztos legalább 2-3 meleg van minden alkalommal, és a legtöbb esetben egyáltalán nem vesszük észre. Pedig ott vannak. Csak a jelentős többség tényleg olyan, mint te vagy én, normálisan viselkedik, nem tolja az arcunkba, hogy ő más.

2021. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
70%

Én egy ilyen LMBT-szörny vagyok (de még fiatalkorú, szóval nem pedofilozhattok le).


Nekem nem célom, hogy elfogadjanak, az elfogadást nem lehet kikényszeríteni.

Nem célom a terjesztés sem, felőlem mindenki azt szeret, akit akar, ugyanúgy örülök egy heteró pár boldogságának, mint egy meleg párénak.

Az egyetlen célom az lenne, hogy had éljek én is úgy, mint mások, jogegyenlőségben. Hogyha össze akarom kötni az életem a párommal örökre, akkor had házasodjak (templomi esküvő nem kell, nyugi). Hogy a saját szüleim ne szidjanak folyamatosan, hogy mekkora szégyen nekik, hogy leszbikus vagyok. Hogyha beteg leszek, engedjék be hozzám a páromat a kórházba, ne tiltsák el tőlem, mert a szemükben nem a családom.

2021. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!