Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kéritek az uniós vakcinaigazol...

Kéritek az uniós vakcinaigazolványt? Szerintetek jó dolog kérni? Hasznos?

Figyelt kérdés
Én ugyan soha nem kérem, kérje az akinek hat anyja van! Euroszkeptikus gondolkodó vagyok, az elveimhez hűen nem hagyom, hogy belekerüljek az EU ezen adatbázisába. Fúj, nem kérem, nem kell! Hányingerem van attól, hogy a kormány valósággal rám akarja kényszeríteni, hogy belekerüljek egy ilyen adatbázisba. Nem hagyom, hogy befolyásoljanak. Az orvosok ajánlják? Mindegy, nem érdekel, akkor sem kérem. Ti kéritek? Szerintem senki ne kérje.

2021. júl. 11. 13:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%
10es, csak az a gond hogy ez nem összeesküvés elmélet. Ez rosszabb. Ez politika.
2021. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Igaz!

Az EU-s, tőkés, libsi, gazdagok sok mindenre képesek, a hatalomért és a pénzért!

Lázadjunk fel és ne kérjük az uniós vakcinaigazolványt, álljunk ellen annak, hogy az EU megint hülyének nézi az embereket!

2021. júl. 11. 14:07
 13/28 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Nézd meg hányan elutasítják, mégis megszavazták. No pont ennyire érdekli az "demokratikus, liberális" EU-t a SAJÁT állampolgárai véleménye...

2021. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
34%

"hogy belekerüljek egy ilyen adatbázisba"


Lol, ha tudnád így is hány helyen tartanak nyílván😅😅

Naptól a rendőrségig...

2021. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
37%

Az nem zavar, hogy az uniós igazolvány csak attól uniós, hogy a közösen meghatározott adatok szerepelnek benne (pl. az oltás típusa) és ugyanúgy magyar alkalmazás, magyar kormány által kiállított pdf és semmilyen új adatbázisba nem kerülsz bele azon túl, amiben eddig is benne voltál (TAJ kártya, a teljes kórelőzményed, milyen gyógyszereket váltottál ki, milyen vizsgálatokon voltál, mit nézel a neten, miket írsz a neten, mikor kivel mennyit telefonálsz, mikor hol jársz, stb... sorolhatnám). És akkor attól rettegsz most éppen, hogy a neved bekerül egy adatbázisba - amiben eddig is benne volt.

Hát gratulálok... :)

2021. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

NEM KÉREM! Nincs jogotok rám kényszeríteni!


Az EU is nyilvántart! Utálom az EU-t. Orwelli diktatúrát akar kiépíteni az EU.

2021. júl. 11. 14:25
 17/28 anonim ***** válasza:
71%

#10

Kár hogy azóta az összes konteo beigazolódott, ti coronaimádók meg ezekhez tapsikoltok.

Lásd:minden pozitív tesztes halott corona, vakcinaigazolvány, korlátozások minden áron való fenntartása, Great reset, vírus mesterséges mivolta, örökké tartó oltásmánia.

Ezekre a hozzád hasonló birkák hónapokig csak legyintettek, mostanra mindről kiderült hogy igaz és ti még örültök is ennek😂😂

2021. júl. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Miért akarod rám erőszakolni, hogy bekerüljek az EU megfigyelő adatbázisába?
2021. júl. 11. 14:25
 19/28 anonim ***** válasza:
42%
Jaaa, hogy csak trollkodsz! Miért nem ezzel kezdted? Én meg már majdnem elhittem, hogy tényleg vannak ilyen konteósok.
2021. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

#17.

Igaz!

2021. júl. 11. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!