Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kéritek az uniós vakcinaigazol...

Kéritek az uniós vakcinaigazolványt? Szerintetek jó dolog kérni? Hasznos?

Figyelt kérdés
Én ugyan soha nem kérem, kérje az akinek hat anyja van! Euroszkeptikus gondolkodó vagyok, az elveimhez hűen nem hagyom, hogy belekerüljek az EU ezen adatbázisába. Fúj, nem kérem, nem kell! Hányingerem van attól, hogy a kormány valósággal rám akarja kényszeríteni, hogy belekerüljek egy ilyen adatbázisba. Nem hagyom, hogy befolyásoljanak. Az orvosok ajánlják? Mindegy, nem érdekel, akkor sem kérem. Ti kéritek? Szerintem senki ne kérje.

2021. júl. 11. 13:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
42%

“NEM KÉREM! Nincs jogotok rám kényszeríteni!”


Jaj ne szenvedjél már Kérdező, ha nem kell akkor ne kérd, diktatúrát meg a gazdád épít ki.

2021. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

A Mi Hazánkot támogatom, szóval nincsen "gazdám" a te szavajárásoddal.


A globalistáktól pedig viszolygok.

2021. júl. 11. 15:39
 23/28 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, az ugye megvan, hogy rég benne vagy az adatbázisban, az igazolvány meg letölthető ügyfélkapun keresztül július 1. óta
2021. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Te rám akarod kényszeríteni, hogy kérjek egy ilyen sz@rt??? ÉN NEM AKAROM ÉS NINCS JOGOD ERRE KÉNYSZERÍTENI!


Nem vagyok benne az EU adatbázisában, mert nem kértem és NEM IS AKAROK SOHA! Nem fogom kérni, én ellenállok a tőkés politikusoknak.

2021. júl. 11. 22:01
 25/28 A kérdező kommentje:
Elegem van az EU imperializmusából és föderalizmusából. Nem kérek belőlük!
2021. júl. 11. 22:03
 26/28 anonim ***** válasza:
71%

"Kéritek az uniós vakcinaigazolványt?"


Minek mennék, és hova?

Itt is minden megvan amire az embernek szüksége van.


Akik meg annyira unatkoznak ,hogy nincs jobb dolguk mint kolotálni a világban azok jöhetnek krumplit kapálni. Esészséges, hasznos is és még pénzt is adok érte.

2021. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
28%

Annyira cuki vagy, "kedves" kérdező....

Mesélj, mit tudsz az EUs igazolványról? Szerinted milyen új adatbázisba kerülsz bele????

Megsúgjak egy titkot? Nem kerülsz bele új adatbázisba. Csak feltüntetnek pár extra adatot a MAGYAR igazolványodon.......

2021. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
55%

A kérdezőnek már van igazolványa. Nem kell neki de mégis van. Egy másik kérdésében már le darálta. A csippet meg ki vágja magából.

Az ilyen kérdéseket nem kell komolyan venni. Jót kell rajta nevetni, írni rá valami poént és tovább lapozni

2021. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!