Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek szerintetek lesz...

Ellenzékiek szerintetek lesz valaha kormányváltás, ha nagyrészetek szidja a kormánypártiakat mintsem meggyőzné?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy csak leugatjátok/leszidjátok lebirkázzátok őket stb... amikor pont hogy őket kéne meggyőzni és akkor tudnátok a következő választásokkor sikert elérni. Tudom hogy ezt mindkét oldalon fent áll, de ha ti annyira új kormányt akartok, akkor nem lenne jobb meggyőzni egy kormánypártit mintsem leszidni, hogy már csak azért sem az ellenzékre szavazzon? Ez engem tényleg borzalmasan érdekel. És tudom felnőtt ember azt gondol amit akar stb stb, de azért mégis csak.

2021. júl. 22. 11:29
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
61%
Hogy gondolod ezt a meggyőzést? Hogy lehet meggyőzni valakit, aki támogatja hogy komcsi egyetemet építsenek 500 milliárd forintból, meg a soha meg nem térülő Budapest-Belgrád vasutat 700 milliárdból, azért mert ha nem öntünk ezermilliárdokat Kínának, akkor SOROS! GYURCSÁNY! BRÜSSZEL! MIGRÁNS!
2021. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
29%
22: Ezek jó érvek lehettek volna addig amíg a az ellenzék le nem feküdt a Gyurcsány-Dobrev-Apró klánnak.
2021. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
72%

#23

Amúgy nem azért, de 2010 előtt még olyan botrányok voltak, amin mindenki felháborodott, hogy a nikoás dobozban volt kb. 10 millió.

Most 100 milliárdokról van szó.


Arról nem is beszélve, hogy a fidesz még mindig a legnagyobb ex-mszmp-s párt.

2021. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
59%
Sokkal nagyobb a korrupció, mint Gyurcsány idején volt.
2021. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
19%

Edig egyetlen vitaképes fidesznyikkel sem találkoztam!

Nem az én feladatom az elméjének a megvilágítása, de nagyvonalúan nem zárkózom el ettől - csak rengeteg időpazarlás az ára, a végeredmény kérdéses!

2021. júl. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Na latod #25 pont errol beszelek. Hogy ismet tiszteletlen bunko stilusba mondtad ezt ugy mintha csak a te igazad ervenyesulne. Nem fidesznyik hanem kormanyparti es ellenzeki jobboldali meg baloldali. Ilyen stilusba persze, hogy nem gyozol meg senkit arrol, hogy az eg kek.
2021. júl. 25. 18:32
 27/47 anonim ***** válasza:
26%

"...ismet tiszteletlen bunko stilusba mondtad ezt ugy mintha csak a te igazad ervenyesulne."

Mit tiszteljek rajtad?

Talán ha te megtisztelnél egy ékezetes szöveggel, és némi helyesírással...

2021. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Istenem össze ne sz*rd már magad te jóég.... Munkában voltam, és a tököm sem fogom ékezetek kitenni neked telefonon, főleg nem egy tahó nárcisztikus hozzászólás után. Gondolom az értékelésén látszik mennyire csak neked lehet igazad. Pont az ilyenről beszéltem, ha te elvárod, hogy veled valaki normális legyen, ahhoz neked is tiszteletet kell adnod ez egyoldalúan nem működik, ha meg komplexusaid vannak, és már a helyesírásom miatt, és amiatt hogy nem volt kedvem ékezeteket kitenni egy internetes fórumon akkor kérlek ne itt éld ki. Tényleg élőpéldája vagy annak, akiről szól a kérdésem sajna.
2021. júl. 26. 00:49
 29/47 anonim ***** válasza:
20%

"...egy tahó nárcisztikus hozzászólás után."

Ugyan-már kérdezőcske, nehogy tőled tanuljak már vitakultúrát...

A tiszteletet ki kell érdemelni, az nem jár automatikusan - csak szólok!

Mit tiszteljek rajtad???

2021. júl. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
78%
28: Szeretnék egyet érteni veled mert valóban baromságnak tartom mások magyar helyesírását kritizálni, hiszen nem ismerjük a másik hátterét de nekem se tetszik ha valaki nem hajlandó venni egy pár ezer forintos ékezetes billentyűt.
2021. júl. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!