Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek szerintetek lesz...

Ellenzékiek szerintetek lesz valaha kormányváltás, ha nagyrészetek szidja a kormánypártiakat mintsem meggyőzné?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy csak leugatjátok/leszidjátok lebirkázzátok őket stb... amikor pont hogy őket kéne meggyőzni és akkor tudnátok a következő választásokkor sikert elérni. Tudom hogy ezt mindkét oldalon fent áll, de ha ti annyira új kormányt akartok, akkor nem lenne jobb meggyőzni egy kormánypártit mintsem leszidni, hogy már csak azért sem az ellenzékre szavazzon? Ez engem tényleg borzalmasan érdekel. És tudom felnőtt ember azt gondol amit akar stb stb, de azért mégis csak.

2021. júl. 22. 11:29
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
32%

40: I suspect that you did not learn English in the United States but United Kingdom. My America is destroyed as we speak by the once patriotic democrats turned into a violent mob of communist, BLM and Antifa ruled terrorist mob. But there was a time when America was America and the Hungarians who found freedom and opportunities in America remember that America. Most of us are patriotic American and patriotic Hungarians, and we are highly educated.

Some of us returned to Hungary and brought our love of freedom we found in America. Fidesz is not perfect. Not by a long shot but politics is not about purity but about the government that can deliver what people, here the Hungarian people value and want. Orbán understands that and he has changed a lot. Fidesz has adopted many of Jobbik's goals without the constant harping about the Jews and the Gypsies. Fidesz has moved forward while the opposition is going back to the darkest days of communist monsters like Kun, Szamuely, Rákosi, Apró and Kádár.

I understand why some low-life would like to believe that Hungarians who vote for Fidesz are uneducated but it only expeses their contempt and hate for the Hungarians who do not trust them.

2021. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:
Na akkor ugorjunk neki mégegyszer, és először kijelenteném, hogy én pártatlan vagyok, mivel számomra a 2 oldal közül semelyik oldal nem nyújt elég okot arra, hogy támogassam sajnos. Én arra lyukadtam ki, hogy gyűlölködéssel se a kormánypártit, se az ellenzékit nem lehet meggyőzni, és ahol én szoktam látni poltikát ott jellemzőbb, hogy az ellenzékiek szidják orrba-szájba a kormánypártiakat erről szólt a kérdésem, és mivel az egyik válaszoló pont abban a stílusban büfögött ide valamit, ami ellen szól a kérdésem így gondoltam precedens példa lehet, hogy milyen NE legyél, ha valakivel vitázni akarsz. Ha elvárod a tiszteletet, hogy a te álláspontodat is tisztelettel meghallgassák, és tisztelettel beszéljenek hozzád, akkor te is add meg ezt. Munkahelyen vagyok gyors lepötyögtem, amit gondolok, és ha ezt valaki ékezetek nélkül nem képes elolvasni annak ajánlom a gyakorlását, mert nagyon sokan fognak így írni az interneten még, és nem fogod tudni mindegyiket kioktatni, hogy csak te vagy a jó. A helyesírást meg inkább engedjük is el, mert tényleg az INTERNETEN vagyunk, és nem egy adásvételit írok éppen alá pont nem érdekel, hogyha valami félreütök, és úgy marad. Szóval adjuk meg egymásnak a tiszteletet azzal, hogy egy vitába nem fidesznyikezünk, meg "megvilágítóm a sötétséget az agyába"-kat írunk egymásnak. Köszi heló!
2021. júl. 26. 12:20
 43/47 A kérdező kommentje:

Na látod #33-mas "

A kérdezőcske önmagát fényezi, és be akarja bizonyítani, hogy az ékezetessel több idő írni, mint ékezet nélkül!


Nem sokan viselik ezt a fidióta kioktató stílust, és ez a saját maga felnyalását egyenesen röhejesnek tartom!!!


Ennek diplomája? Úgy mint "Schmit Pali álamfőnek"...:)


Nem célom a fidesz-droidok meggyőzése, mert nem kellene velük az Összefogást felhígítani!


Inkább nyerjük meg magunknak a bizonytalanokat; az ő agyuk nincs még kimosva Orbán-hipóval..."


Ezzel a gondolkodással megint a nagy felsőbbrendűségednek mondtál ellent. És igen több idő vele írni vele. "Nem célom a fidesz-droidok meggyőzése, mert nem kellene velük az Összefogást felhígítani!" A nagy összefogásodban is vannak olyan volt Fidesz szavazók, akik előtte "Fidesz-droidok" voltak, de látod most rátok ha mondja valaki, hogy mit tudom én Karácsony-droidok vagy Jakab-droidok akkor meg vérig vagytok sértve. Na pont erről beszéltem, és megint precedens példa ez. Abba igazad van a hozzád hasonló nárcisztikus embereket nehéz kizökkenteni az álomvilágból, ha meg engem fidesz-droidozol akkor mellélőttél, mert mint kiemeltem semelyik oldalt nem támogatom, mert számomra minkdettő röhejes, és nem tudok vele azonosulni, szóval ez egy öngól neked.

2021. júl. 26. 12:27
 44/47 anonim ***** válasza:
65%
#41, én nem mondtam olyat (pontosabban nem én mondtam olyat), hogy a Fidesz szavazók iskolázatlanok lennének. Én inkább azt mondom, hogy az iskolázatlanok Fidesz szavazók, mert Orbán ért a nyelvükön, és ezt kellene megtanulnia a baloldalnak is.
2021. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
62%
44: Kétlem, hogy az iskolázatlanok inkább Fidesz szavazók lennének. Orbán életpályája azt mutatja, hogy megtanulta a nemzeti, keresztény magyarok nyelvét ami nem lehetett neki nehéz mert Nagy Imre újratemetésén már egy fiatal hazafit láthattunk. A baloldal soha se lesz képes a nemzeti, keresztény magyarok nyelvén megszólalni mert ők az ellenkezőjét képviselik.
2021. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
25%

#41

Huhh, hát ez rettentő szánalmas lett.

Csak hogy leegyszerűsítsem. Orbán ennek a felsorolásnak a része és nem pedig ezzel szemben áll: "Kun, Szamuely, Rákosi, Apró and Kádár."


#45

Csak - ahogy már írtam - ez nem hit kérdése, hanem tények.

Egyrészt, több forrást is hoztam, még a tényleges választási eredményeket is, így ezt megkérdőjelezni kb. olyan, mintha arról beszélnél, hogy lapos a Föld.

Másrészt, tök mindegy, hogy milyen nyelven tud beszélni, az a fontos, hogy mi használ. Nem nehéz manipulatív üzenetekkel kommunikálni, sőt, mindenki tök ingyen megtanulhatja, mert a mein kampf-ban le van írva.

Harmadrészt, a fidesz nem nemzeti, nem keresztény és még csak nics is a magyarok pártján. Az ellenzék sokkal nemzetibb és a magyarok pártján van. A kereszténység az nem jellemző rájuk egységként, szóval azt nem mondom, mivel csak egy részükre igaz.

2021. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
72%
46: LOL
2021. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!