Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ilyen sok vírustagadó és oltásellenes?

Figyelt kérdés
Már lassan az összes európai ország megelőz minket a beoltottság terén.

2021. aug. 22. 18:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/157 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy a többi ország lakói okosabbak, lehet hogy mi?
2021. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/157 anonim ***** válasza:
72%

Mert a Magyaroknak mindig több eszük volt, mint az átlagnak.


Tessék, egy saller az oltáspártiaknak:


[link]


Arra már nem is számítok, hogy esetleg gondolkodni próbálnának.

2021. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/157 anonim ***** válasza:
69%

Én akkor mesélek róla. Olvasom FB-on a szakértő MTA doktor videoját, van más orvos is, kutató aki ugyanígy elmondja ugyanezeket. Hogy a MODERNA, egy DNS véltoztató génterápiás cég. Ez is a nevük. MO(dificat)E RNA. Soha nem csináltak oltást, csak génterápiát, akkor most mit gondoljak az oltásról? AZ nem egy oltás hanem egy új génterápia. Közben olvassa az ember, hogy a gazdagok már új embert : EMBER 2.0-át akarnak megváltozott génekkel. Ilyenkor mi mit gondoljunk? Megváltoztatnak minket. Más génekkel, más aggyal már én leszek


Az egyetlen igazi vakcina a kínai, mert az tartalmaz legyengített vírust. A Pfizer is génterápiát tartalmaz, ami megváltoztatja az immunválaszokat. A szervezetnek van egy kidolgozott immunválasza náthára, hasmenésre, mindenre. Most ezt egy ilyen génterápia/oltás felülírja. lehet hogy télen belehalunk egy influenzába? Korházba kerülünk egy náthától? Sokkal rosszabb lesz nekünk így mint a covid!


Az oltás lényege, hogy higyj annak acégnek aki ezt adja. Én a közember hogy hihetnék nekik, amikor sosem akartak nekünk jót. Miért most akarnának? Ott a bioengeenering, szorják a permettel a nehézfémeket. Miért most ezzel az oltással akarnának nekünk jót, amikor a terveikben az ember2.0-a van? MIÉRT?



KONTRA:

Nem lehet tudni a hosszú távú mellékhatásokat. Miért csak a fehéreknek adják be? hosszú idő óta ellenünk hoznak döntéseket. Az EU ránkengedi a vadembereket, cenzúrázzák a bűnözési adatokat, gyengítik a genomot az LMBTQ népszerősítésével. Mi a tervük velünk? Én még élni akarok köszönöm. Isten mentsen egy oltástól

2021. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/157 anonim ***** válasza:
82%

Én meg oltásellenes tagadó vagyok😉Valóban fura ország az, ahol annyit nem képes megérteni az emberek többsége, hogy a Covid elleni panccsal nem beoltott személy nem =oltásellenes. Képzeljétek, van egy csomó oltásom!😛

Amúgy meg lesz.rom,hogy hányan "előznek meg". Úgy 30 éve kinőttem az ilyen idióta versenyekből, amiről egyébként Viktornak kívül senki nem tudja, hogy verseny lenne.

#4! Neked már legalább 2 oltást kifizettünk(a mi pénzünkből IS megy)és még kb.20-at ki fogunk, aztán fizetjük azt is, amikor dokihoz mész az oltási mellékhatásaiddal, azt is, amikor ugyanúgy beteg lehetsz a covidtól, meg azt is, amikor megcsináltatod a fogaidat, amit mi nem tehetünk meg, mert nem tudom kifizetni a PCR tesztet, helyette a te kis oltogatási hobbidat finanszírozom. Szóval jó ötlet, hogy ne kelljen fizetnünk, mert évek óta nem láttam orvost és szívesebben fizetném magamnak,mint neked.

2021. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/157 anonim ***** válasza:
73%
2021. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/157 anonim ***** válasza:
35%

Olyan országok vannak az élbolyban mint Finnország, Dánia, Anglia.

Ott nem tartanak ennyire a mellékhatásoktól.

2021. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/157 anonim ***** válasza:
87%
Már mindenki be lenne oltva ha 24 órába nem eszt reklámoznák.Múlt évben minden nap mondták mennyien haltak meg az én városomban 72.Még is 365 nap tolják a haláleseteket ez nem normàlis.Máshol ennyien se haltak meg csak itt sok az öreg.De őket se érdekli mindig a padon ülnek oltás nélkül.50000 városbol 72 halot szerintem enek hír értéke se lenne egy normális világban.
2021. aug. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/157 A kérdező kommentje:
Ok, csak mi voltunk az elsők Európában most meg lassan utolsók vagyunk. Mindenütt nagyobb a hajlandóság mint nálunk, kis túlzással.
2021. aug. 22. 18:57
 19/157 anonim ***** válasza:
77%

A járványmédiák propagandájával ellentétben az igaszág az, hogy a magasan képzettek között a legelutasítottabbak a vakcinák.

[link]

2021. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/157 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező! És akkor mi a tököm van, ha utolsók leszünk??? Mit kap az első? Valami trófeát? Nőjetek már fel! Nincs verseny. Aki akar oltat, aki nem, nem.🤷
2021. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!