Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem úgy indult ez az egész...

Nem úgy indult ez az egész oltás téma, hogy aki nem oltatja be magát, azt nem érheti hátrányos megkülönböztetés?

Figyelt kérdés
Akkor miért nem kezdhetik meg a Semmelweisen a tanulmányaikat a be nem oltott nebulók?? 🤔

2021. szept. 9. 15:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
0%

Értem tehát, ha a számok nem igazolnak akkor igazad van, mert a számok hazudnak. Elsőrangú érvelés, jók ezek a világméretű összeesküvések, főleg, hogy mindent sikerül irányítaniuk, de valahogy mégis mindig kell új összeesküvés, hogy a korlátlan hatalmú emberek megszerezhessék a korlátlan hatalmat, ami állítólag már eleve megvan nekik.


Újabb zseniális érv, csak azért, mert hülyeséget gondolsz mindenki másnak is ugyanazt a hülyeséget kéne gondolnia mindenféle érvelés nélkül.


Biden rendelkezésének pedig utánanéztem, láss csodát ott van az is, hogy oltás vagy rendszeres tesztelés. Továbbá ki van emelve, hogy tehet ilyen rendelkezést járványhelyzetben, mert az ottani egészségügyi hatóság biztonságosnak gondolja a vakcinát, hiszen ők nem rendelkeznek azzal a hatalmas háttértudással mint te, így a vakcina konkrét vizsgálata után arra jutottak, hogy jobb az oltás, mint a nem oltás. De nyilván a garázsodban, te már jobban megvizsgáltad ezt.


Ja, még jó, hogy még az Örkény színház sem írhatja elő a védettségi igazolványt, bár zárt terű rendezvényeket tartanak, ennyire vagy korlátozva. Továbbá a védettségi igazolvány nem csak oltással szerezhető. Ha jobb a betegség, mert fiatal vagy megvan a lehetőség, hogy elkapd és túless rajta. Vagy csak kényelmes trollkodni a vakcina ellen, de azért az mégis jobb, mint a betegség.


Tehát a leaky vakcina veszélyes a covid esetében, mert az emberek 60%-a oltott, de az influenzánál semmi ilyen veszély nem fenyeget. ne haragudj, de majd akkor megbízom a vakcina tudásodban, ha nem fogsz olyanokat gondolni, hogy fiatalkori kötelező vakcinák nagyrésze egylépéses.

2021. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
100%

"Értem tehát, ha a számok nem igazolnak akkor igazad van, mert a számok hazudnak."

Te kezdted el magyarázni hogy az én számaim rosszak loll. Akkor te is csak azt fogadod el ami neked tetszik?


"oltás vagy rendszeres tesztelés" ami pénzbe kerül, azaz megint büntetik az oltatlanokat. De nyilván hülye vagyok hogy látok egy tendenciát hogy szorul a hurok.


"jók ezek a világméretű összeesküvések, főleg, hogy mindent sikerül irányítaniuk, de valahogy mégis mindig kell új összeesküvés, hogy a korlátlan hatalmú emberek megszerezhessék a korlátlan hatalmat, ami állítólag már eleve megvan nekik"

Senki nem mondta hogy megvan nekik, es azt sem hogy világméretű összeesküvés van. De tény hogy ebből a járványból a legnagyobb multicégek jártak jól, a kisebb vállalkozások kárára. És az is kezd kiderülni hogy Fauciek a wuhani laboratoriumokban pont ilyen gain of function kutatásokat pénzeltek (mert amerikában tilos). Utána pedig mindenkit be kell oltani az USA-ban ő utasítására, egy olyan vírusra amit ők szabadítottak ránk, de azért bízzak meg bennük. Majd akkor lesz korlátlan hatalmuk mikor összeomlasztják a gazdaságot és bevezetik az alapjövedelmet.


"Vagy csak kényelmes trollkodni a vakcina ellen, de azért az mégis jobb, mint a betegség."

Szeretném elkapni, már nagyon rég próbálom. De érdekes módon még náthás sem lettem. Viszont ha elkapnám se csinálnék igazolványt, mert nem szeretnék részt venni a szociális pontozásos rendszerben.


"Tehát a leaky vakcina veszélyes a covid esetében, mert az emberek 60%-a oltott, de az influenzánál semmi ilyen veszély nem fenyeget."

Hány százalék van beoltva influenza ellen? Ráadásul ti nem 60%-ot hanem kb 100-at akartok.


"ne haragudj, de majd akkor megbízom a vakcina tudásodban, ha nem fogsz olyanokat gondolni, hogy fiatalkori kötelező vakcinák nagyrésze egylépéses."

Azt nem én írtam.

2021. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
0%

A különbség az, hogy én azzal magyaráztam, hogy elolvastam a cikkedet és kimásoltam belőle azt a részt ,ahol kifejtik, hogy egy azonosíthatatlan kutatásból ismeretlen paraméterekkel rendelkező ismeretlen számú ember ismeretlen metodikájú vizsgálatán alapul és így jöttek ki a te számaid. A tudomány így működik, a kutatás információit közölni kell, hogy ellenőrizhető és megismételhető legyen vagy nem felel meg a kutatási módszertannak és nem lehet valós adatként elfogadni.


Már nem azért, de semmilyen betegséggel nem mehetsz be a munkahelyre, az hogy más betegségeknél ezt nem kell ellenőrizni, mert nincs himlőjárvány vagy mononukleózis járvány, az nem jelenti, hogy ez büntetés. Az ilyen rendelkezések pont az egészségesek védelmében születnek, hogy ne legyenek büntetve, mert te olvastad a fórumon, hogy nem veszélyes a vírus.


Nem vagyok benne biztos, hogy tudod ki az a Fauci, de azért megkérdezem, hogy honnan szereztél információt arról, hogy ő milyen gain of function kutatásokat pénzel.

És még mindig nem kell mindenkit beoltani az USA-ban, az előbb még amúgyis BIden jövőbeli intézkedése volt az, ami kötelezővé teszi az emberek számára az oltást, ja nem, mert a nagy cégeknél teszi kötelezővé az oltást vagy a tesztelést és még nincs ilyen rendelet csak tervben van.


Bár tudom újfent nem fogsz válaszolni, de újfent milyen pontozásos rendszerről beszélsz, ki pontoz kit és mi alapján.


Ki az a ti? És felfogtuk, olvastál egyszer a leaky vakcináról, csak az az ezer betegség maradt ki, amiknél van oltás és sehol nem alakult ki halálos betegség, csak jól hangzik egy eset a szárnyasoknál, mert persze arról se beszélsz, hogy embernél ilyen sose fordult elő.

2021. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tudom ki az a Fauci.

[link]

Itt olvasható pl. az infó, de még sok másik helyen is, ha érdekel nézz utána.


"Már nem azért, de semmilyen betegséggel nem mehetsz be a munkahelyre"

Nem is akartam? De nem is a betegséget nézik. Az oltás nem léte kizárja hogy nem vagy beteg? Mi ez a proven guilty until proven innocent felfogás?


"És még mindig nem kell mindenkit beoltani az USA-ban, az előbb még amúgyis BIden jövőbeli intézkedése volt az, ami kötelezővé teszi az emberek számára az oltást, ja nem, mert a nagy cégeknél teszi kötelezővé az oltást vagy a tesztelést és még nincs ilyen rendelet csak tervben van."

Oké? Mondtam mást? Az előbb még azt is kétségbe vontad hogy van ilyen terv, pedig egy google keresés. Szóval nem teszi kötelezővé, nem büntetnek csak elveszted az állásod miatta? Te is érzed hogy ez így nem kerek de próbálsz terelni.


Azt sem mondtam hogy veszélytelen a vírus, de rám fiatalon és egészségesként nyilván az. De te már az egészséges és az oltott fogalmát is összemosod.


"Bár tudom újfent nem fogsz válaszolni, de újfent milyen pontozásos rendszerről beszélsz, ki pontoz kit és mi alapján."

Még csak 0 és 1 pont van, ha oltva vagy 1 pont, ha nem 0. És ehhez van kötve bizonyos szolgáltatások igénybevétele. Pont mint Kínában. Aztán később ezt még lehet bővíteni.


A legtöbb vakcina nem leaky, illetve például a leaky influenzavakcinakkal nem oltják be maximum a népesség kis részét. Persze hogy nem fordult elő embernél mert eddig természetesen nem voltak olyan hülyék hogy ilyeneket alkalmazzanak, miután tanultak abból az esetből.

2021. szept. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
75%

A megoldás olyan egyszerű lenne: aki be van oltva az ne sírjon, mert úgysem kaphatja el (hamarabb zuhanna le egy repülővel). Az oltatlanokat pedig ezek után miért ennyire? Ők döntöttek úgy, hogy vállalják a vírus kockázatát!


Vicces amúgy, hogy az okos matematikusok már augusztus végére megjósolták a negyedik hullámot. :D

2021. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
51%

[link] com/document/508241404/Ralph-Baric-Statement-to-The-Fact-Checker


Újfent itt pedig olvasható a kutató magyarázata megjelölt tudományos cikkekkel, hogy semmi közük nem volt gain of function kutatáshoz. Nem értem miért kell random cikkeket olvasgatni, amiben annyi van, hogy egy republikánus szenátor, nyilván biokemikuskent állít dolgokat. A tudomány dolga a tudománnyal foglalkozni, mert ők értik is amit csinálnak.


Például a tudósoknak nem bonyolult a vakcina vagy rendszeres teszt opciokbol nem elfelejteni a másodikat és láss csodát a teszttel a betegséget nézik vagyis még mindig a betegséget nézik.


Nem kétségbe vontam a tervet, hanem jeleztem, hogy ilyesmiről nincs infom és bizonyíték mutatása nélkül állítasz így magamnak kell ellenőrizni. Így ki is derült, hogy teszt is opció egy lehetséges intézkedésnel, tepedig folyamatosan kötelező vakcinarol beszélsz.


Még mindig mi van vakcinahoz kötve? Elarulom semmi, csak az eü dolgozók munkája, minden más maximum védettségi igazolványhoz van kötve, és ahhoz is max néhány dolog, te mosol össze dolgokat folyamatosan.


Tehát eddig minden vakcina szakértő számára ismert volt a leaky vakcina, de most hirtelen elfelejtettek csak te emlékszel rá.


Vagy ha nem az a érved, hogy okosabb vagy nagyjából minden ország egészségügyi szakembereinel akkor pontosan mit akarsz mondani azzal, hogy a leaky vakcina szót ismetelgeted?

2021. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
100%

Lolll fact checker... És a legnagyobb vicc hogy még ezt is ha elolvasod lehetetlen hogy ne legyenek benned erős kételyek... Elég sok véletlen egybeesés nemde? Az egész cikk engem támaszt alá, azon kívül hogy félremagyaráznak dolgokat.


"a kutató magyarázata"

Azaz hogy letagadta (hazudott)? Nagy magyárazat. Remélem nekem is működni fog a bíróságon ha megölök valakit 100 ember láttára és letagadom.


"A tudomány dolga a tudománnyal foglalkozni"

Persze, akkor csináljanak amit akarnak, fejlesztgessék a halálos vírusokat az adómból:) Meg akkor már csináljanak medvedisznóembereket is hisz ezzel a jelszóval minden etikai kérdést félretehetünk.


Te kérdeztél a leaky vakcinákról utána pedig jön az hogy "ismételgetem". Ez csak egy lehetőség a több közül ami veszélye lehet ezeknek a vakcináknak. Én csak azzal kapcsolatban hoztam fel hogy hülyeség hogy az oltatlanok miatt jönnek a mindmeghalunk variánsok.


De megint csak azok az érvek hogy hát a szakértők. Egyrészt sok szakértő van az oltások ellen. Csak ők nem kapnak médiát. Nem a szakértőknek hiszel hanem a médiapropagandának. Amiről nem lehet vitatkozni sem az nem tudomány, csak dogma. Arról hallottál már hogy Semmelweist öngyilkosságba kergették mert annyira kiközösítették mert azt merte mondani hogy mossanak kezet az orvosok? Másrészt még mindig nem értem hogy kéne hinnem ezeknek a "szakértőknek" akik létrehozták a vírust utána pedig tukmálják ránk az oltást.

2021. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
100%
A teszt pedig fizetős még mindig. Azaz büntetnek ha nem vagy oltva. Vagy ha nem kaptad el. Vagy ha hibás a teszt.
2021. szept. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan mivel is támaszt alá téged a cikk? Valahogy mindig elfelejted a konkrét bizonyítékokat leirni. A kutató magyarázata pedig tudományos publikációkban jelent meg, amik fel is vannak sorolva, de tudom, ilyen marhasagokban minek hinni, mint tudományos publikációk. A végén még ellenőrizhető dolgokkal kellene foglalkozni és nem azzal, hogy random vakcinaellenes idióták mit állítanak bizonyíték nélkül.


Még mindig először bizonyítékot kéne mutatni, hogy halálos vírust fejlesztenek a te adódból, de nyilván aki összeesküvés elméletekben hisz, annak nem kell bizonyíték, ő jobban tudja a dolgokat a fotelbol mimt az aki 10-20 évig tanulja hogyan működnek a vírusok meg a vakcinák.


Mi az a többi szörnyű nagy veszély? Azon kívül, hogy kevesebb ember fertőződik meg és azoknak töredéke sem jut kórházba.


És valóban kérdeztem a leaky vakcinakrol, de te semmit nem mondtál csak annyit, hogy jaj a csirkeknel egyszer kialakult egy halálos vírus. Gyanítom fogalmad sincs ott mi volt a hatasmechanizmus, hogyan mutalodott a vírus, miért történhetett meg, embereknél hogy történik, a többi ezer esetben ahol vakcinát használtak mi történt.


Egyrészt ha nem kapnak médiát honnan tudod? Gondolom egyet se ismersz személyesen. Nem médiát nem kapnak hanem rendes nézettséget, mert ugyanúgy vitáznak, mint te, hogy semmi bizonyíték, ha nagy ritkán valamit mégis bemutatnak utána az ember rá tud mutatni miért hazugság aztán ők meg ugranak a következő hülyeségre és nem is beszélnek róla többet, ahogy te is azonnal továbbugrottal az oltottak ugyanúgy fertoznek hülyeségrol, mert csak egy ellenőrizhetetlen tanulmányod van arról, hogy a pfizeresek csak 40%-a van védve a fertőződés ellen.


Semmelweisnek semmi köze ehhez, vitatkozni mindenről lejet csak a tudományos életben bizonyíték is kell hozzá, nem elég benyogni, hogy emberek fejlesztették ki a covidot.


A víz és az élelem is fizetős, tehát büntetve vagy azért mert élsz ezen logika szerint.

2021. szept. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd már el amit küldtél! A legjobb hogy a propagandista cikk szerzői is elismerik hogy "smoke" van és gyanúsak a dolgok. Meg akkor már olvasd el amit én küldtem. 2014 és 19 között denevér koronavírusok tanulmányozását pénzelték wuhanban. Ahogyan a vírusok módosításáról is szó van benne a költségvetésben. Persze ez csak néhány összeesküvéshívő őrültsége és az egész csak véletlen egybeesés. Ha őszinte lennél belátnád hogy gyanús, de nem is akarod látni.


Nem fogok belemenni a többi veszélybe, mert megint jön az hogy úgyse értek hozzá pedig diplomám van biológiával kapcsolatos területen. És nincs kedvem az összeset megvitatni.


A hatásmechanizmus elég egyszerű, a wikipédián is fenn van ha érdekel.


Azt az egy random tanulmányt se random jóska készítette hanem az izraeli egészségügyi minisztérium.


Itt küldtem a bizonyítékot, te pedig lerendezed azzal hogy tehát azt mondták hogy nem igaz. Akkor ki nyög be random dolgokat érvek nélkül?

2021. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!