Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok ma már tényleg...

A fiatalok ma már tényleg elfogadóbbak mint a korábbi generációk? Működik a melegpropaganda?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 12:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%

"Valójában az évezredes kultúra lerombolása és lexserélése zajlik "


A rabszolgaság is évezredeken át létezett, mégsem fogadjuk el ma már helyesnek. Az, hogy valami régóta van, nem jelenti azt, hogy nem lehet téves.

2021. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

"És sokkal több a páva is közöttük!"


Ja lehet igazad van. De nézd meg a mostani 60+ korosztályt... kész rémálom.

2021. okt. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%
Az évezredes kultúrának hol volt része, hogy utálni kell a melegeket?
2021. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
85%

A szavazati lehetőségek olyan gyönyörű FideSS-es módon torzítottak, úgyhogy írásban adom meg a választ.


NEM működik a "melegpropaganda", DE elfogadóbbak a fiatalok.

2021. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
17%

[link] 4:30 tól az 5 éves biztos magától jött rá hogy meleg gondolom...


Nincs propaganda , áh dehogy..

2021. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
16%
Hiába pontoztok le, ti is tudjátok hogy a csapból is ez folyik és igenis torzitja a fiatalabb generációk szellemi fejlödését.
2021. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
14 ez azért hamis, mert saját magától senki nem lesz "elfogadó" pontosabban LMBT aktivista. Mint ahogy nácinak és kommunistának sem csak úgy születtek az emberek tudod.
2021. okt. 3. 14:26
 18/32 anonim ***** válasza:
60%

Nos...a bejátszásokban sok dolgot találni, csak azt nem amit leírsz, vagy a videós turbóturul összehord.


1. Én egyetlen meleg 5 évest sem láttam benne. Volt 2 drag, és egy transz.


2. Bewsey Lodge-ban nem voltak "kényszerítve", hogy meleg levelet írjanak. Semmivel sem volt több kényszer, mint egy sima fogalmazás megírására. Nem volt kötelező őszintének lenni, nem volt kötelező beleélni magukat, nem volt kötelező egyetérteni vele.


Nekem is kellett "szerelmes levelet" írnom még régen, 7 évesen, csak nálunk az volt a kikötés, hogy a meghatározott 4 állati ábrázolású mese főszereplői helyében. Én a Macskarisztokratákat választottam, mert imádtam.

Ettől még nem lettem szerelmes macskákba, és nem tartottam valódinak, hogy egy csapat macska összeállna kóbor macskákkal, egerekkel, lovakkal, kutyákkal, libákkal, hogy kicsináljanak egy embert.

De ez volt a dolgozat témája. Megírtam, de nem kényszerből. Ha nem írom meg, 1-est kapok. Ez így természetes az iskolában.


3. Mi is néztünk kicsiként ilyen filmet. Jelzem, a 2000-es évek elején lévő Magyarországról beszélünk! Megnéztük az 1951-es Olivia című filmet például, ami egy gyönyörű, komikus elemekkel tarkított szerelmi dráma (most figyelj!) egy lányiskolában egy tanárnő és egy diáklány között!

Úristen, utána minden lány a tanárnőnkbe szeretett bele...Ja, nem!


4. Bár nem "államilag" és pénzre, de engem is büntettek meg ilyenért kicsiként. Csak indoklás ellenére is.

Mi előre szóltunk is róla, a legjobban szeretett rokonom, dédanyám temetése egy időpontra esett a kötelező éves templomi látogatással. (Állami iskoláról beszélünk. Nem egyháziba jártam). Utána a pap a későbbiekben úgy kezelt, mintha ott sem lennék, és következő évben kint kellett maradnom, nem engedtek be a templomba, "mert tavaly is kihagytam".

Ennyit a mélykeresztény elfogadásról és az ajtó mindig nyitva állásáról!


5. Egy drag queen nem feltétlenül transznemű, vagy meleg. Már az összekötés is hibás.


6. Desmond egy aranyos gyerek. A kis szőke pápaszem aki a mikrofonba eregeti a véleményét, még olyan alap fogalmakkal sincs tisztában, mint a prostitúció, ami minden, csak nem ez.

Ez tipikusan az a fajta jobber viselkedés, mint a "migráns" szó esetében volt.

Egy szónak van egy elfogadott jelentése. Pont.

Lehet hebegni-habogni, hogy "jaj, ma már ezt így-úgy használjuk hablaty-hablaty". Csak attól még nem lesz igaz! Majd akkor lehet "így-úgy" használni, ha szépen áttolták a megfelelő szervezeteken, nyelvészeken, és kiadják a legújabb Értelmező Kéziszótárban.


7. Bár erősen fogalmaz, de Lactatia nem mondott hülyeséget. És tény, már most több bölcsessége van, mint ennek a szegény videós párának.

Ez nem egy olyan dolog, ami miatt "aggódni" kéne. Persze, új szülőkre nincs szükség, de tény és való, ha választani kell aközött, hogy egy gyereket egy LGBTQ+ támogató, vagy pedig egy heterokeresztény Orbán Viktor nevelje, aki végtermékes pelenkák szétdobálására tanította már az eddigi csemetéit is...hát inkább választom a támogatót.


8. Natasha-nál szintén nem látom a "propaganda" jeleit. Nem derül ki a bevágásból (valószínű, hogy az eredeti riportban elmondja, csak azt már ciki lenne bevágni, talán kiderülne, hogy senki nem "erőltette"/"mutogatta" neki ezt a szót és érzést), hogy miért mondta ezt és hogyan jött rá.


9. A műsorban bemutatás nem propaganda. Ismeretterjesztés.

Propaganda akkor lenne ha az lenne a cél, hogy minél több transznemű legyen. Csakhogy ennek állítása hazugság. A cél, hogy aki MÁR transznemű, az ismerje fel, és merje felvállalni, ne próbálja meg egy életre elnyomni magában és lelki nyomorékká válni. NEM az a cél, hogy az is transznemű legyen aki nem az!

2021. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

#17/Kérdező:


A nácizmus és a kommunizmus politikai/gazdasági irányzat/ideológia volt. Tanulandó, mesterséges meglátás.


Az, hogy a másik embert nem bántjuk, elfogadjuk, toleráljuk, egy belső emberi tulajdonság, ami attól függ, hogy az illető IQ és/vagy EQ szintje megüti-e az ehhez szükséges minimumot.

2021. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
23%
18/ látom te tipikusan az az ember vagy aki a sz*rból is kastélyt varázsol(na). Elég szomorú hogy szerinted egy 12 éves fiú vonaglása egy meleg bár színpadján belefér a normalitásba. csak hogy a többi beteg tartalmat ne említsem.. Javaslom kezeld a szellemi állapotod mert az minden csak nem normális!
2021. okt. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!