Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fiatalok ma már tényleg...

A fiatalok ma már tényleg elfogadóbbak mint a korábbi generációk? Működik a melegpropaganda?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 12:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
26%

Alapvetően nyitottnak és elfogadónak tartom magam, de vannak "határok", amiket nem tartok egészségesnek, viszont az idetartozó emberekkel se vagyok ellenséges, inkább csak semleges és ha felmerül a téma, normálisan elmondom a véleményemet.


Azzal semmi bajt nem látok, ha valaki homoszexuális, illetve biszexuális. Ilyen emberek mindig is voltak, mindig is lesznek, elképzelni nem tudom, hogy ez miért zavar bárkit is. Az ő esetükben például a megfelelő reprezentációt is támogatom, hogy ne legyen tabu elmesélni az ő történeteiket, és ezt is normálisan, nem ahogy például a Netflix csinálja az esetek többségében.


Azt viszont például nevetségesnek tartom, szinte hetente találják ki az új szexualitásokat, holott a nagy részük gyakorlatilag ugyanaz, csak más megfogalmazással.


Pontos statisztikát nem ismerek, de kétlem, hogy több lenne a nem-heteroszexuális (mármint aki valóban az), egyszerűen könnyebben felvállalják és könnyebben hangot adnak ennek a részüknek. Érdekes egyébként, hogy például az ókori Görögországban teljesen elfogadott volt, akárcsak Ázsia bizonyos országaiban.


Mint írtam, vannak határok, amik felett már lehetnek bajok, szerintem a transzszexualitás ilyesmi, ahol szerintem az emberek többsége teljesen feleslegesen vallja magát annak, hiszen olvasni olyat, hogy egy fiúsabb lány már nagy eséllyel transz, holott ez egyáltalán nincs így.


Például számomra egyáltalán nem elfogadható, amikor engedélyezik, hogy egy gyerek vagy kamasz átoperáltassa magát vagy tablettákat szedjen, ugyanis ez nagyon káros hatással van a fizikai és mentális egészségére és a többségük meg is bánja a dolgot és próbálja visszacsinálni amennyire csak lehet - érdemes meghallgatni pár ilyen embert, akit átesett ezen. Egy felnőtt, érett ember azt csinál magával, amit csak szeretne, de egy fiatal lehet nem gondolta át teljesen és enged az impulzusoknak, de hosszútávon teljesen tönkreteheti magát.


Vagy például számomra az is undorító, amikor a gyerekeket beleviszik a szexualitásba és nyíltan mutogatnak nekik olyasmiket, amit nem képesek felfogni, és nem azért, mert nem heteroszexuális az adott dolog, hanem mert szexuálisan nem elég érettek. Előttem felhozták Desmond is Amazing-et: amit vele csinálnak, az egyenes bántalmazás, senki nem gondolhatja komolyan, hogy ez egy egészséges viselkedés egy gyerektől.

25/N

2021. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
96%

#20:


Már megint kezded a ferdítést. Akárhányszor olvasom újra, nem találom azt a részt, ahol azt írtam volna, hogy "normális", vagy "belefér a normalitásba".


Kérlek idézd pontosan az erre vonatkozó részt!

Természetesen belemagyarázás, "egyértelmű, hogy erre gondolsz", "ha nem így lenne, nem írtad volna/védenéd őket", stb-stb spekulációk nélkül!

2021. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
14%

22/ Ja én ferdítek :D


"Aranyos kisgyerek" - > [link]


Nem nem "aranyos" , inkább mélységesen szomorú hogy ilyen libbant felmenői vannak, nehogymár megmagyarázd, hogy egy 12 évesre csak úgy rá jön a transzizás.. Ha meg nem, egyértelműen befolyásolják és ez maga a propaganda.

2021. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
16%

#8as vagyok

Multinál dolgozom, homokosok is vannak jócskán, nagyobb arányban.

2021. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
11%
Anál "működik", akivel a természet ily módon bánt el.
2021. okt. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
8%
#24, ez azért van nálatok, mert ha a mai világban a multik nem alkalmaznak langyikat, akkor a multikat fogják homofóbnak és diszkriminatívnak titulálni sajnos, mégjó, hogy sofőr vagyok és nem kell ilyen emberek jelenlétét elviselnem, a hideg kiráz tőlük
2021. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
26; teszem hozzá, hogy már akkor is gyanússá válik, ha nem tart pride-napokat és nem vezényli ki kötelezően az alkalmazottait a sok retardált közé zászlót lobogtatni. Tudom, mert én dolgoztam multinál, liberáldiktatúra van.
2021. okt. 4. 14:18
 28/32 anonim ***** válasza:
88%

igen, a 40 alattiak közül (különösen a nők) már elfogadó, legalábbis így tapasztalom.


ebben én nem csak a „propaganda” hatását látom, hanem egyszerűen tájékozottabbak az emberek, sokaknak volt alkalmuk megismerni transzot/meleget.

homofób megjegyzéseket kb. 90%-ban elhízott,frusztrált, alacsony végzettségű proli (elnézést) férfiaktól hallok: például kamionsofőr, fuvarosok (azért zömük nem az eszéről híres), kocsmák előtt cicafiúnak gúnyoltak vkit, vagy volt, h toltam a biciklit, és lebzizott egy másik kocsma előtt vki, mert hosszú hajam van, és kissé feminin vagyok :D


egyébként sztem még így is kész csoda, h ennyien támogatnak minket itt, a tájékozatlan, magabiztos prolik országában.

az átlag magyar még azt se tudja, mi a különbség szex és szexualitás között (hiszen a transzneműek és melegek ugye rögtön a szexuális életükről akarnak beszélnek), vagy nemi identitás is szexuális orientáció között

2021. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem propaganda, csupán az a generáció gondolkodik és nem kitalált mesékben hisz. Itthon amúgy sem volt semmiféle "propaganda" eddig
2021. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
16%

"#8as vagyok


Multinál dolgozom, homokosok is vannak jócskán, nagyobb arányban."


Akkor azt javaslom, hogy az ilyen jelzőket mint "homokos" tartsd meg magadnak, mert ezért ma már simán felnyomnak a HR-nél ilyen helyen. Elég egy jóakaród.

2021. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!