Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek mit értenek...

Az ellenzékiek mit értenek korlátozott szólásszabadságon?

Figyelt kérdés

értem, hogy egy rakat tvt, újságot, rádiót, social media oldalt üzemeltet a fidesz, hogy terjesszék a saját világnézetüket, de ettől függetlenül ugyanúgy aki ellenzéki híreket keres, az talál. hvg, 444, telex, partizán, atv stb. sőt még az indexen is folytatódtak a kormány gyalázó cikkek, pedig aztán egy éve tényleg a világvége volt szanaszét kürtölve, hogy jobbos lett az index.


Oroszországban talán tényleg rosszul járnak az ellenzéki újságírók, de itthon senki nem ül koholt vádak alapján börtönbe, se "független újságírás" se tüntetés miatt. Akkor mire fel a diktatúrázás? A diktatúra arról ismerszik meg, hogy erőszakot alkalmaz, itthon én ezt nem látom.


2021. okt. 16. 02:44
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
33%
A baloldal nehezen emészti meg hogy a 90-es es 2000-es évek szinte totális baloldali médiauralma után, most megjelent egy szervezett erős jobboldali média is, és jelentős részt foglalt magának a véleményformálás piacán...
2021. okt. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
86%
Például, hogy a KÖZTÉVÉN az ellenzéki politikusok kb. meg se szólalhatnak.
2021. okt. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
89%

A 2-es válaszolónál a pont.

Ott se juthatnak szóhoz, sőt, az ellenzéki előválasztás a több közpénzből működő csatornán se lett megemlítve.

Ellenzékit sose hívnak meg, vagy ha mégis, akkor beszélhet 10 percet, és mindig előjött, hogy a riporter mindig a másik szavába vág, nem hallgatja végig.

2021. okt. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
89%
A Napkelte c. műsor volt eddig az egyetlen, ahol vegyesen hívtak politikusokat. Gyárfás ezt jól csinálta. Politikai nézeteitől függetlenül. Sikeres is volt, akárki akármit is mond.
2021. okt. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
76%

A hármas volnék, és kijavítanám azt, hogy:

*Ott sose...

2021. okt. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 molnarmarcell21 ***** válasza:
77%

"értem, hogy egy rakat tvt, újságot, rádiót, social media oldalt üzemeltet a fidesz, hogy terjesszék a saját világnézetüket"


1) Ezt értik rajta. Kicsit sem érzed gáznak, hogy egy párt állami pénzből egy rakat tvt, újságot, rádiót, social media oldalt üzemeltet, hogy terjesszék a saját világnézetüket?


2) Ezek színvonala ráadásul kritikán aluli, tele van félrevezetésekkel, hazugságokkal.


3) Nem kevésbé fontos szempont, hogy ezzel torzítják a piaci helyzetet, és a hirdetési pénzeket elvonják a nem kormánypropagandát folytató médiától, legyen az bal- vagy jobboldali.


4) És ha esetleg fel mernél szólalni, azonnal beindul a nemtelen lejáratás, ld. Nagy Blanka esetét.

2021. okt. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
15%
6# Szerinted ilyen felszólalók kellenek mint Nagy Blanka. Be tudom a habitusát fiatalságának, na de akkor is.
2021. okt. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 molnarmarcell21 ***** válasza:
39%

ma 06:34


Ez semmilyen szinten nem releváns a kérdéshez.

2021. okt. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a kilenc is páros, legyen ahogy akarod.
2021. okt. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
74%
Kiegészítés a 2. válaszhoz: és a KÖZRÁDIÓBAN sem.
2021. okt. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!