Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz, vagy sem a...

Egyetértesz, vagy sem a legújabb szigorításokkal, vagy sem? (maszkviselés, esetleg kötelező oltás)

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
44%

Mi az hogy ellenzéki mi az hogy kormanyparti?


En a magam partjan allok.

Mar régen még kellett volna lépni. Én nem korlatoznek semmit. De kötelezővé tennem a maszk viselését zárt térben MINDENHOL!


Nem is értem mi ebben a furcsa. Fertőző felsoleguti betegség terjed. Ha eltakarjuk a pofankat nem kohogjuk a levegőbe a tárgyakra az elemiszerre a bótban. Nem annyira bonyolult. Ha vkinek magas mi az hogy cseppfertozes, nyissa ki a biosz könyvet.

Kétszer voltam beteg , az elején amikor nem volt maszk, és most amikor megint nem kell a maszk. Köszönöm szépen. Nem kérek többet.

Amugy rohadtul nem izgat ki mit csinál, maszkot vesz vagy sem, oltat vagy sem. Felolem aztán befekhet a sínek közé is. Lexarom. Mindenkinek szíve joga a saját egészségével azt tenni amit akar. Csak engem ne kopjon nyakon mert orrba verem, de esküszöm csak azért mert humanista vagyok és én is szeretnék adni neki valamit , amitől ő is jól érzi magát. Megosztozunk mindenen.

2021. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
24%
Pozitívan csalódtam az itt lévőkben. Sok ellenzéki felvállalja, hogy egyetért a kormány döntésével, és még az arány is jobb, mint a kormánypártiak körében. Pedig ez egy eléggé megosztó téma.
2021. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
40%
Ellenzékiként mondom hogy már rég el lenne felejtve az oltás körüli cirkusz ha a tavasszal kötelezővé teszik. Nyàr közepére beoltottak volna mindenkit aztàn kész. Most a sok oltásellenes félbolond meg hápog mint akit tökönrúgtak, mégis mit vártak, kibekkelik majd a következő 2-3 évet?
2021. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
19%

#13


Igen. Sokan így gondolták. Annyira sok baromság terjedt el, annyira sokaknak erősen hiányosak már az alap szintű biológiai ismeretei is, hogy szinte bármit elhisznek, akkor is ha teljesen logikátlan. Es nem törték magukat azok akiknek kellett volna, hogy ezt megakadályozzák. Az emberek feszültek egymásnak, sokszor értelmetlen hülyeségekkel. Sertegetve azokat, akik más velennyel vannak. sokszor észérvek nélkül. Ezert tartunk itt.

2021. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerűbb lenne kötelezővé tenni állami szinten mindenkinek, mintsem szórakozni a védettségi igazolvánnyal és azzal, hogy "ösztönözzék" az oltatlanokat/vírustagadókat/oltástagadókat (pl. most már azzal is ösztönzik őket, hogy akár a munkalehetőségük is veszélybe kerülhet, ha a munkáltatók úgy döntenek).
2021. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
87%
Én az ötödik oltásig meg sem állok! Maszkban alszom és este imába foglalom Orbán Viktor a mindenhatót.
2021. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg stadionok után jöhet a templomépítés projekt, ahova tudunk járni és imádkozni érte.
2021. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
84%
A kormány most vesszitet az elenzék lesz kormányon ez nem jogálam ez diktatura.Mi az hogy, ki rugnak ha nem vagyok be oltva.A kövi mi lesz sárga csilag ha nem a nerhez tartozom.Ilyen egy országba sincs mindenhol tesztelni is lehet csak itt nem.A kormány most óriásit bukot főleg hogy, azt kamuszta nem lesz kötelezö.
2021. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
40%

#18

Örömmel látom, hogy egyre több zsákfaluban van internetelérés.

2021. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
70%

18


Ó de hát nem is kötelező.Csupán csak a munkáltatók kapták meg a jogot,hogy kötelezhessék rá a dolgozót."Fejbe találta a kő..Hát az a kavics hibája.Én csak dobtam."

2021. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!