Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz, vagy sem a...

Egyetértesz, vagy sem a legújabb szigorításokkal, vagy sem? (maszkviselés, esetleg kötelező oltás)

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:
23%

#49


Pedig lehet. Attól, hogy neked nem veszi be a gyomrod, létező jelenség.

A maszk ha helyesen viselik, és mindenki, akkor véd.

2021. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim ***** válasza:
25%
50 és 51: A tünet pl. az orrfolyás, a köhögés, stb., és nem az, hogy ráfogjuk valakire, hogy fertőző, mikor az égvilágon semmi baja.
2021. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
71%

#52


Tudom, hogy nehéz felfogni, de talán menj vissza az alapokhoz. Akkor megerted.

2021. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:
9%
Jaja, az AIDS is mindenkinek a homlokára van írva. Ja, tényleg! Aztaaa🤭
2021. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim ***** válasza:
54%
Jav: pontosabban a HIV fertozottseg
2021. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:
19%

Mi lesz, ha nem veszem fel a maszkot a villamoson?

Μegbüntet a ki.. ? Jegy ellenőr? Nem hiszem.....

Ha mégis, mondok egy hamis nevet, és hogy be vagyok oltva, direkt ezért, szerintem annyian lesznek így, hogy már csak tovább áll szegény ellenőr..

2021. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:
100%
54: Azért az más, itt egy felsőlégúti betegségről van szó a maszk kapcsán, nem egy nemi úton terjedő betegségről.
2021. nov. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim ***** válasza:
67%
Politikamentesen ellenzem az összes kényszer- és burkolt kényszerintézkedést.
2021. nov. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim ***** válasza:
39%

#57


Abban a kontextusban, amiről ő beszél nem más. Azt mondja ha valakinek nincsnek tünetei egy fertőző vírusos betegség esetén az nem is tud fertőzni. Erre próbáltam rávilágítani, hogy ez nem így van.

Vannak olyan vírusok, baktériumok, gombák amelyek bár a fertőzött személy nem mutat tüneteket, vagy azok olyan enyhék, hogy nem tulajdonít neki jelentőséget, attól még fertőz. Két ember között a fertőződés mértéke egyénenként lehet különböző. Természetesen nem mindegy mennyi kerül a szervezetbe. Es az milyen ütemben szaporodik. Függ az egyén veleszületett vagy szerzett immunitásától, a pillanatnyi egészségi állapotától, sőt, sokszor a génektől is. Tehát egyénenként változó, ki hogyan reagál egy fertőzésre.


Ezt tanultuk. Bárki utána nézhet, aki veszi a fáradságot és valóban érdekli a téma, nem csak - már bocsánat- okoskodni akar.

Bevallom, én nem értek pl. az elektronikahoz, de nem is beszélek róla.

2021. nov. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 anonim ***** válasza:
69%
Lepontozni tudtok. Észérvekkel érdemben hozzászólni nem. Nagyon nehéz lehet beismerni, hogy fingotok sincs a témáról.
2021. nov. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!