Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondja el nekem valaki, hogy...

Mondja el nekem valaki, hogy mire jó az oltás? Úgyis pozitív fertőzött lehetsz, kórházba kerülhetsz, és meg is halhatsz. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szlovákiából származom.


Munkában a kollégáim nagyon felzaklattak. Mert mondták hogy Ausztriában csak beoltottak mehetnek dolgozni, és hogy jól teszik. Hogy így soha nem lesz vége ennek a járványnak, ha nem lesz mindenki be oltva. De azt nem fogják fel épp ésszel, hogy aki be van oltva úgy szintén kórházba kerülhet, pozitív fertőzött lehet, még hordozó is lehet. Szeretném tudni mennyi beoltott ember fertőzött, nagyon szeretném tudni. Mert a beoltottakot nem tesztelik minek, hisz véd az oltás. Ha tényleg véd az oltás akkor miért pozitív fertőzöttek az oltottak is? Miért vannak kórházba oltottak? Aztán azt mondják, hogy az oltatlanok a veszélyesek, a hordozók, és az oltottak azok nem?

Eddig csak 2 oltás kellett, már 3ik oltás is kell. Magyarországon ahogy hallottam kB 2 millió lakos be van oltva 3ik oltással, és gondolkodnak a negyedik oltásról itt a cikk ahol olvastam a negyedik oltásról : [link]

[link]


Mit tudtok a negyedik oltásról? Igaz? Vagy az egész csak hazugság?


Mi a véleményetek?

Nem vagyok oltás ellenes, nem vagyok beoltva, de gondolkodtam rajta. De amit csinálnak az már röhej, nevetséges. Rá jöttek, hogy a 2 adag oltás nem véd meg, akkor adták a harmadik oltást. Az sem véd meg, akkor már akarnak adni negyedik oltást.

Mennyi adag lesz ebből?


2021. nov. 4. 08:46
1 2 3 4 5 6
 21/60 steven95 ***** válasza:
72%

Nem csak a durva mellékhatásokat kerülöd el oltással, de szinte elkerülöd azt a súlyos betegséget amivel több hétre/hónapra keresőképtelen leszel!!! ill. nem növeled azt a betegtömeget ami most a korházakat terheli. Érted?! Van főnővér a családomban, elmondása alapján van némi fogalmam mi folyik bent. És nem úgy mennek a dolgok, ahogy papíron van, közel sem, mert így is teljes lélekbedobással foltozgatják az omladozó egészségügyet nevetséges fizetésért !


Úgyhogy ha nagyon beteg leszel az oltatlanságod miatt, legalább szegyenkezve kaparj pénzügyi segélyért, meg ne követelj megfelelő ellátást, mert neked ahhoz "jogod" van. :)

2021. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező


Már bocs,de ennyire hülye hogy lehetsz.

Ha be vagy oltva,akkor is lehetsz beteg,de akkor egy megfázás lesz a covidból.Ha nem vagy beoltva,nagyobb eséllyel lesz súlyos.

Persze van olyan is,hogy a 3x beoltott meghal,es az oltatlannál észrevétlen.Ilyen is van.

Ha ennyire parázol egy szúrástól,ne oltasd be magad,de ne is ócsárolj mást,aki beoltatta magát.Mindenkinek a saját joga.

2021. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
81%
annyira unalmas. halj meg skarlátban kérdező. kapj gyermekbénulást mert az is oltás. a nagy jólétben már nem tudjuk értékelni az oltások okozta védettséget sem. de nem baj, tőlem az oltástagadók mind meghalhatnak, úgyis túlnépesedett a Föld
2021. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
67%

"Mert a beoltottakot nem tesztelik minek, hisz véd az oltás. Ha tényleg véd az oltás akkor miért pozitív fertőzöttek az oltottak is?"

De tesztelik. Jövő héten kell kórházba feküdnöm, pénteken megyek PCR-tesztre. 3 oltáson vagyok túl, mégis lesz.arják, mehetek megint erre az orrturkálásra. gyűlölöm.

2021. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
13%
Buzlik az egesz. Az oltasok nem mukodnek. Annyi az oltott a korhazban mint az oltatlan. Mit gondolsz miert tagadjak meg a pontos szamok kozleset? Ha valaha tudtak ezekkel a kiserleti oltasokkal bizalmat ebreszteni annak mar reg vege. Mostanra oltottak veluk annyit, hogy ha mukodnenek azt a szimpla szamok igazolnak. Erre a szamokat titokkent kezelik, ennyit a mukodo oltasokrol.
2021. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
74%

#25

"Annyi az oltott a korhazban mint az oltatlan."

Forrás?

2021. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
Az oltással talán nem egyből kerül az ember kórházba, a hullaházba, mint nélküle. Ennyit ér.
2021. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
35%
26. Az ellenkezojerol forras? Ja nincs egyikrol sincs na latod errol beszeltem csak nem fogtad fel! Egeszsegugyi forrasok viszont vannak, az ott dolgozoknak tudod vannak emberi kapcsolataik emiatt eljutnak az infok kivulre. Egyreszt. Masreszt ezt alatamasztja a titkolozas, jol mutato adatokat nem kell titkolni csak a rosszul mutatokat. Szoval a forrashiany eleg nagy szegyen es sokatmondo.
2021. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
65%

#28


"Az ellenkezojerol forras? Ja nincs egyikrol sincs"

Van:

"A koronavírusos betegek 95 százaléka oltatlan"

[link]

"Romániában a kórházba került személyek kilencven százaléka oltatlan"

[link]

"Fontos eredmény: a kórházba került covidos betegek 97%-a oltatlan volt Szlovákiában"

[link]

"Észak-Macedóniában a kórházban kezelt, súlyos tünetekkel rendelkező koronavírus-fertőzöttek 81 százaléka nem volt beoltva"

[link]

"A kórházba, lélegeztetőgépre kerültek 90 százaléka oltatlan"

[link]

2021. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
16%
29. Na ne komolytalankodj kerlek mert azt fogom hinni a szellemi szinvonaladdal nem eri meg vitazni. A forras eppen az az eltitkolt, a korhazi osztalyokra felvett oltottakat oltasok es dozisok szerint szamszeruen kimytato adat lenne ami peldaul ezeket a bemondogatos cikkeket alatamasztana! Te forrast kersz de a cikkek tartalmat igazolo forrasra mar nem vagy kivancsi? Miert nem lathatjuk a forrast??
2021. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!