Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondja el nekem valaki, hogy...

Mondja el nekem valaki, hogy mire jó az oltás? Úgyis pozitív fertőzött lehetsz, kórházba kerülhetsz, és meg is halhatsz. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szlovákiából származom.


Munkában a kollégáim nagyon felzaklattak. Mert mondták hogy Ausztriában csak beoltottak mehetnek dolgozni, és hogy jól teszik. Hogy így soha nem lesz vége ennek a járványnak, ha nem lesz mindenki be oltva. De azt nem fogják fel épp ésszel, hogy aki be van oltva úgy szintén kórházba kerülhet, pozitív fertőzött lehet, még hordozó is lehet. Szeretném tudni mennyi beoltott ember fertőzött, nagyon szeretném tudni. Mert a beoltottakot nem tesztelik minek, hisz véd az oltás. Ha tényleg véd az oltás akkor miért pozitív fertőzöttek az oltottak is? Miért vannak kórházba oltottak? Aztán azt mondják, hogy az oltatlanok a veszélyesek, a hordozók, és az oltottak azok nem?

Eddig csak 2 oltás kellett, már 3ik oltás is kell. Magyarországon ahogy hallottam kB 2 millió lakos be van oltva 3ik oltással, és gondolkodnak a negyedik oltásról itt a cikk ahol olvastam a negyedik oltásról : [link]

[link]


Mit tudtok a negyedik oltásról? Igaz? Vagy az egész csak hazugság?


Mi a véleményetek?

Nem vagyok oltás ellenes, nem vagyok beoltva, de gondolkodtam rajta. De amit csinálnak az már röhej, nevetséges. Rá jöttek, hogy a 2 adag oltás nem véd meg, akkor adták a harmadik oltást. Az sem véd meg, akkor már akarnak adni negyedik oltást.

Mennyi adag lesz ebből?


2021. nov. 4. 08:46
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
16%

Ahogy mondod harmadik-negyedik, aztán fél - egy évente emlékeztető oltás, először ingyenesen, aztán később fizetősen.


Majd pár hónap / év múlva térjünk vissza rá, igazam lesz.

2021. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, minden egyes gyógyszernél van olyan, hogy van akinél nem hat, van aki pedig belehal. Nálam pl egy Algopyrin nem hat, de biztos volt olyan aki ebbe is belehalt.
2021. nov. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

Én tudom hogy így lesz ez. De felháborítónak. Mert most hogy be vagy oltva úgy is el kaphatod és lehetsz hordozó is.

Hollandiában nem hordtak eddig maszkot, mert 80% be van oltva. Most szigorítások vannak náluk megint. És 80% oltottak vannak.

2021. nov. 4. 08:56
 4/60 anonim ***** válasza:
60%
Bizonyos magyarországi idősotthonban a létszám 90%-a kovidos ebben a pillanatban és 3x oltottak! A kórházi adatokat az oltottakról titkolják! Nagy létszámú munkahelyen az éppen betegeknek a 60-70%-a oltott. Ideje lenne a beismeréseknek de a politikus nem az az állatfajta akit a gerincéről és becsületességéről ismerünk, sőt a berendelt oltásokat úgy néz ki minden áron be kell adni bármi is a valós hatásuk.
2021. nov. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
74%

"Mert most hogy be vagy oltva úgy is el kaphatod és lehetsz hordozó is"

Már ezer plusz egyszer elmondták, hogy az oltás nem a vírus ellen véd, hanem a komolyabb mellékhatásoktól. Tehát ha oltva vagy ugyanúgy átmegy rajtad csak nem küld padlóra.

2021. nov. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
78%
3. Ha hollandiában élsz gondolom hallottad, hogy az egészségügyi miniszteretek arra hivatkozva tagadta meg az oltottak kórházi statisztikájának kiadását, hogy ez rombolná az oltásprogram sikerét! Na akkor lehet gondolkozni mit mutatnak azok a bizonyos adatok.
2021. nov. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
Na tessék. Erről nem is tudtam. És 3x Oltottak??? Édes istenem.
2021. nov. 4. 08:59
 8/60 A kérdező kommentje:

Gyógyszert nem tudnak kitalálni.

És Hollandiarol írtam azt olvastam az interneten. Nem dolgozom Hollandiában.

2021. nov. 4. 09:01
 9/60 anonim ***** válasza:
86%
Ezek szerint nem lehet leírni elégszer, hogy az oltásnak mi a célja, ha még mindig egy olyan tévképzet van a fejekben, hogy a fertőzéstől véd. A tüneteket úszod meg olcsóbban. A munkahelyemen lett 4 fertőzött, ebből 2 nincs beoltva. Na most az a kettő kimászni alig bírt az ágyból, és hetekkel a karantén után sem állt helyre az íz és a szagérzékelésük, az egyiknek még mindig derékpanaszai is vannak. Azóta valahogy nem osztogatnak oltás és vírustagadó posztokat.
2021. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
64%

#6

"Ha hollandiában élsz gondolom hallottad, hogy az egészségügyi miniszteretek arra hivatkozva tagadta meg az oltottak kórházi statisztikájának kiadását, hogy ez rombolná az oltásprogram sikerét!"

Erről dobhatnál valami linket.

2021. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!