Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a gyermekvédelmi népszavazá...

Ha a gyermekvédelmi népszavazás egyértelmű eredményt hoz, azt el fogják fogadni az LMBTQ-k?

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 01:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
86%

Az egész értelmetlen baromság. A "szülő tudta nélkül", hogy működik? Egy ovónő eldönti, hogy hormon tablettákat ad a gyerekeknek, hol szerzi be azokat? Van olyan orvos, aki felírja neki? Van gyógyszerész, aki kiadja? Ebben a korban műtét még nem lehetséges.

Nem ártana gndolkodni is egy kisit.

2022. jan. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
85%

Ez úgy hülyeség, ahogy van. Az egész kérdést a fidess generálja, hogy legyen mivel összeugrasztania a népet. Úgy tűnik sikerül is nekik, elég megnézni ezt a topikot. Az egész egy hazugság, nincs nyugaton sem semmi olyasmi, amiről kampányolnak. Undorító az egész.

És igen, tanulmányok kellenének, de pont ezeket a tudományokat tiltották be.

2022. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
45%
Mit tekintesz egyértelmű eredménynek? Ha a szavazati joggal rendelkező réteg 10%-a nem-re szavaz? Ami azt jelentené, hogy 7,5 M embert nem érdekel a dolog. Ez már egyértelmű? A migránsos népszavazás is csak 3,5 M embert érdekelt, ez sem lesz több.
2022. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kevesebb lesznek, mint a migránsosnál.
2022. jan. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
42%
Az migráns téma sokkal hitelesebb volt még akkor.
2022. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
13%

#23 Megkérdezik az embereket és utána azok véleménye fog számítani akik elég fontosnak érezték a saját véleményüket, a témát, hogy el is menjenek a népszavazásra.

A törvény szerint ha legalább 50%-a a választásra jogosultaknak érvényesen szavazott és ebből több, mint a fele egy véleményen volt, akkor az kötelezi a parlamentet a törvényalkotásra. Vagyis ha a népszavazásra elmegy 4,2 millió ember (8,3 millió választásra jogosult volt 2018-ban, ennek a fele kell az érvényességhez) és ebből az összes választópolgár legalább negyede, 2,1 millió ember IGEN választ ad valamelyik olyan kérdésre ami a jelenlegi törvényekkel nincs összhangban, akkor azt a parlamentnek meg kell változtatnia. Pl. a gyerekvédelmi törvény egyes részeit vissza kell vonnia.

A 3,5 millió ember egyirányú véleménye tökéletesen elegendő lett volna arra, hogy kötelezzen minden kormányt a migrációval kapcsolatos kérdések szerinti eljárásra. Azért nem volt csak eredményes az a népszavazás, mert az ellenzék szándékosan rábeszélte a támogatóit, hogy ne menjenek el a népszavazásra.

Most is ez fog menni. Az ellenzékiek nem állnak ki nyíltan az lmbtqyxz lobbi mellett, mert tudják, hogy a saját szavazóik sem értenek velük egyet és szavazókat vesztenének vele. Ezért megy itt a hisztériakeltés meg a hazudozás tőletek is, hogy az emberek ne menjenek el szavazni, mert tudják, hogy ha elmegy a szükséges 4-4-5 milliónyi ember akkor az lesz megszavazva amit a kormánypártiak képviselnek.

2022. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
13%
Én ezt a problémát nem értem. Ha valaki ellenzéki, akkor mért baj, ha szavaz ezen a népszavazáson négy nemmel?
2022. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
93%

#26!

Nem az a baj, hogy az én véleményemtől eltérő eredmény születik-e vagy nem, hanem az, hogy szándékosan irányítottak a kérdések. Nyilván senki nem támogatja az óvodások nemváltását, de nem is akart ilyet soha, senki. Örülök, hogy megint egy kitalált probléma a legnagyobb gondunk. Az egészségügy és az oktatás területén már minden gondot megoldottunk, amit jól reprezentál a covid halálozásos toplistás helyünk és a pisa teszteken elért kiváló eredményeink.

(A migránsos népszavazáson is igennel szavaztam, itt is igennel fogok.)

2022. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
20%
#28: Én ezt nem értem. Ha nem értesz egyet a kérdésekkel, akkor miért nem válaszolsz rá nemmel?
2022. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
91%

Olvastam a kérdéseket és annak ellenére, hogy liberális vagyok, mégis kevesebb, mint a felére szavaznék igennel.

Az, hogy többségben lesznek a nemek, az nem meglepő. A kérdéseknek az égvilágon semmi értelme sincsen.

Pl: Van az, amelyikben a szexualitást befolyásoló tartalmakat írja. Mi az, ami befolyásolja a szexualitást? Jelen tudásunk szerint ilyen tartalmat nem lehet megnevezni, mivel nem létezik.


Valaki írta a kommentek között, hogy ő tanulmányt tud felmutatni arról, hogy a homoszexualitás javarészt környezeti hatások következménye. Ilyen tanulmányokról nem tudok, úgyhogy örülnék, ha belinkelné.

2022. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!