Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a gyermekvédelmi népszavazá...

Ha a gyermekvédelmi népszavazás egyértelmű eredményt hoz, azt el fogják fogadni az LMBTQ-k?

Figyelt kérdés

2022. jan. 4. 01:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
18%

#69 Miért hazudsz?

Semmi ilyet nem akar eltörölni ez a népszavazás.

A népszavazás oka, hogy született egy gyermekvédelmi törvény ami nektek nem tetszik és azt hangoztatjátok, hogy az emberek nem is értenek egyet vele. A népszavazáson ez fog kiderülni és ha az derül ki, hogy az emberek a kormánnyal értenek egyet és nem veletek, akkor marad a jelenlegi állapot, amikor már érvényesek a gyermekvédelmi törvény módosításai - és amikor LEHET ugyanazokat a felvilágosításokat elvégezni amiket eddig is. nem töröl el semmit ez a népszavazás abból ami jelenleg lehetséges vagy 10 éve is lehetséges volt, csak nem lehet olyanokat megtenni amiket a gyerekvédelmi törvény tilt ebben a pillanatban.

"Abba amúgy belegondoltál, hogy egy érvényes népszavazás kötelezi az országgyűlést? Ha netán az igenek nyernek, akkor elfogadod? Elvégre akkor kötelező lesz ezeket bevezetni."

Pontosan!

Menjen el mindenki szavazni, szavazzon ahogy a kérdésekre helyesnek tartja a választ és akkor majd kiderül melyik lesz többségben.

Én el tudom fogadni ha az emberek többsége más véleményen les, mint ami nekem tetszene és az IGEN-ek győznek. TE képes leszel elfogadni ugyanígy azt ha a NEM-ek fognak győzni? Mert ezt nehezen hiszem el.

2022. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy úgy vannak megfogalmazva a kérdések, hogy arra nem lehet helyesen válaszolni.
2022. jan. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
15%

#72 Nem, neked nem ez a bajod.

A bajod az, hogy ezek olyan kérdések, amikre még te is csak NEM-mel tudsz válaszolni, mert te is érzed, hogy az IGEN az nem lenne helyes és zavar, hogy akkor a válaszod a kormányt támogatná, amit nem akarsz.

Ezekre a kérdésekre lehet helyesen válaszolni. A kérdés, hogy hajlandó vagy-e rá vagy inkább a pártpolitikát részesíted előnyben.

2022. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:
90%
73: Nem, nem fogok rájuk válaszolni, mivel nincs értelme a kérdésnek. Ez egy kreált probléma, ami valójában nem létezik. 4 gyerekem van, és igen, fontosnak tartom megvédeni őket, de nem a gyökér fidesz által kitalált ellenségtől kell megvédeni, és nem az ő módszerükkel.
2022. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
0%
#74 Köszönöm, hogy igazoltad azt amit a 73-ban leírtam!
2022. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:
86%

73-as, én ezzel például így vagyok és pont ezért tartom a lehető legnagyobb hülyeségnek ezt a szavazást. Erre nem lehet igennel válaszolni, legfeljebb egyre, vagy kettőre, de a többire biztosan nem.

Itt jön képbe a nép. Annyit lát ebből az átlag ember, hogy gyerekek nemváltása stb., meg hogy milyen jó a kormány, mert megvéd tőle. A kérdező is pont ilyen. Hiába nem akarunk semmi ilyesmit, ő akkor is állítja, hogy márpedig de, mert erről van szó a népszavazáson.

Aztán hozzák a példákat, amiket olvastak a kormányközeli hírekben a mellüket verve, azután meg elkezdenek személyeskedni, ha leírom, hogy ferdítenek a cikkben és teljesen másról van szó, linkelve az eredeti hírt.


Én meleg vagyok, felvilágosítást mi, fiúk nem kaptunk, heterót sem. A melegekről beszélt a pszichológus, annyit mondott róla, hogy tudni kell, hogy létezünk, de szerinte ez egy betegség, amit inkább gyógyítani kellene, de nem ítél el senkit, mert szerinte a "propaganda" okozza azt, hogy nem kapjuk meg a gyógymódot, így nem a mi hibánk. Senkit sem ismerek, aki nyíltan meleg, viszont többeket tudok, akik házasok, közben fent vannak romeon (meleg társkereső). Egyetlen transzneműt ismerek, a közeli nagyvárosban él, talán kétszer láttam életemben. Teljes tabu ez a téma, pedig ez egy kisváros. Nem érzem azt, hogy teret nyerne az a bizonyos "propaganda", ellenben mostanában mindenki arról beszél, hogy milyen jó a Fidesz, sőt sokan a gyereküket féltették az óvodából, nehogy bemenjen oda egy transznemű, itt a magyar kisvárosban.

2022. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 A kérdező kommentje:

69:


rosszul tudod, a népszavazás célja nem az, hogy ne lehessen kérdezni a védőnőt a melegekről.

A lényege az, hogy továbbra is a védőnőt lehessen kérdezni, ne pedig a nemváltó debil transzvesztitát.


76:

de igen, akartok nemváltást. Hogya a fenébe ne akarnátok. Ezzel csak azt tudjátok hülyének nézni, aki nem néz híreket és nincs tisztába azzal, hogy Skóciában pl. már 4 éves kortól "dönthetnek" a kiskorúak a nemükről, a szülők jogát pedig megfosztják attól, hogy a rendes nemüknek megfelelően neveljék őket.

Az UK-ban 4400%-al ugrott meg a nemváltásra jelentkező tinik aránya. Tudjuk, ennyien bújtak elő...aha, persze.

Na ez nem lesz itt soha Magyarországon, mert szerencsére nem egy idióta kretén a miniszterelnökünk, aki minden közveszélyes elmebeteg ideológiának csont nélkül behajlik.

2022. jan. 7. 21:10
 78/89 anonim ***** válasza:
90%

#77 A népszavazás igazi célja nem a gyermekvédelem, akkor a pedofil papokkal is foglalkoznának, a cél az újabb gonosz megtalálása.


Kicsit utánnanéztem a Skóciai dolgodnak amit emlegetsz, pont az a baj hogy polgárpukkasztó híreket nézel, de baromira nem nézel utánna a valóságban kiadott dokumentumnak. Kis forrásmegjelölésként( [link]


Ez a dokumentum nem beszél a szülők jogairól, nevelési jogokat fenttartja.

Amiről beszél, az az hogy a gyermek eldöntheti hogy milyen néven hívják és milyen nemet preferál, a tanárnak ezt tiszteletben kell tartania. A gyermeknek lehetőséget kell nyújtani hogy beszéhessen szakértővel.

A gyermek 12 éves korától hozhat saját döntéseket 18 éves koráig csak szociális átalakulás történhet meg, név, nem megváltoztatása ezen kor alatt NEM lehetséges.

Ennek a dokumentumnak a célközönsége nem az óvodás korúak(Én nem 4 nél húztam volna a korhatárt mert egyértelmű ha beleolvasol hogy nem róluk van szó), hanem kb Felső tagozatos gyerekek, de inkább középiskolásokról.

A lényege tulajdonképpen az hogy a gyermek segítséget kérhessen szakértőktől, anélkül hogy a szülőket tájékoztatni kéne/bele kelljen egyezni nekik, ami érthető mivel ha csak az én szituációmra gondolok, nem akartam volna 13 évesen coming outolni a szüleimnek de ha lett volna rá lehetőség elmentem volna beszélgetésre. Ha valakinek meg olyan szülei vannak akkor meg tarthat attól hogy bántalmazzák.



A statisztikád is csekkoltam nem minden féle híroldalakbóll hanem maga a forrásból( [link]

Először is 2010 ben kezdték a statisztikát kb 134 emberrel, 2018 ban volt 2565, nálam ez sehol se 4400%. A tendencia pedig már 17 ben lassult és mostmár lefele megy.

Másrészt a UK lakossága 67 millió fő(kb 20 millió kiskorú), 10 év alatt összesen 14684 kiskorú akit REFERÁLTAK a GID hez, ami valljuk be nem túl sok, és ennek a fele valószínűleg kiesett(erről már nincs statisztika)


Egyébként a legtöbb referálás 15 éves korban történik(Micsoda meglepetés nemi gondok a tinédzser kor csúcsán), 10 év alat inszignifikáns referáció van.


Már is nem akkora a probléma mint aminek beállítottad.


A különbség közted és köztem, hogy én nem csak a polgárpukkasztó híreket olvasom el hanem megnézem hogy mi a forrásuk :)

Kérdező állandóan mondod hogy mi vagyunk az agymosottak, már bocsánat de a híroldalak és a kormány a te szádba teszi az információt és te kérdés nélkül elfogadod hogy az úgy van, én meg mint "agymosott" elovasom a hírt, utánnanézek a forrásnak és az adatoknak és a saját következtetésemet vonom le

2022. jan. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:
0%
#78 Köszönjük hogy szépen megmutattad, hogy 1. a kérdező korábban is igazat mondott, valóban kiveszik a skótok a gyermek nevelésének jogát a szülők kezéből, 2. fogalmad sincsen arról mit jelent a gyermeknevelés, 3. totál hülye vagy mert nem fogod fel, hogy egy gyerek NEM TUD olyasmiről dönteni, hogy milyen a neme.
2022. jan. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 anonim ***** válasza:
89%

"A népszavazás oka, hogy született egy gyermekvédelmi törvény ami nektek nem tetszik és azt hangoztatjátok, hogy az emberek nem is értenek egyet vele."

És ha a másik oldal nyer, akkor törvénybe kell foglalni, hogy kötelező lesz gyermekeknek köznevelési intézményben a szülő hozzájárulása nélkül szexuális irányultságokat bemutató foglalkozást tartani. Ami ellentétes egy jelenleg élő törvénnyel :)

2022. jan. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!