Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyerekvállalás a fontosabb,...

A gyerekvállalás a fontosabb, vagy az LMBTQ-k jogai?

Figyelt kérdés
A Fidesz szerint legyen minél több gyerek a mindegy miből, balosok szerint az ország legnagyobb problémája a melegházassáh és hogy a férfiak is mehessenek a női mosdóba.

2022. febr. 1. 10:51
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
89%

#8 Mentsd meg a népet te hős és csinálj 10 gyereket. Neveld beléjük, hogy ők is tegyék ugyanezt. Senkit nem érdekel, hogy hány gyereket akarsz. Ha nemzeti magyar vagy 10 gyerekednek lennie kell.


Senkinek semmi köze hozzá, hogy akarok-e gyereket.

2022. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
18%

Ma nem vagy meleg kérdező?!


Tegnap még az voltál!

2022. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
5%
A gyerekvállalás fontosabb már mint hogy minél kevesebb gyereket vállaljanak. Vagy inkább ne is vállaljanak mert az alegideálusabba bolygónknak.
2022. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, feltennék egy kérdést. Az én özvegy édesanyámnak egy apától született 4 fia, én mint a legkisebb meleg vagyok, többi fia heteroszexuális, és már több 10 éve tudja, hogy én meleg vagyok. Szerinted nem egyformán szeret bennünket?


Talán azt gondolod, hogy engem jobban szeret vagy kevésbé?


Ő neki az is fontos, hogy én melegként megtaláljam az életben azt akivel leélhetem az életem. Én most külföldön élek, de napokban küldött Messengeren egy Család az Család plakátot amit a megyeszékhelyének a bevásárló központjában fotózott le.


Ugyanakkor még a szintén harmincas bátyáimnak sincs gyereke, és beszélgettem az itteni lengyel rokonaimmal erről, pl az egyik vénlány gyermektelen nagynéném 70 évesen anyámat hibáztatja erről, de egy értelmesebb és tanultabb hamarosan idén lesz 52 éves lengyel fővárosban élő rokonom aki ráadásul idén kétszeres nagymamává avanzsál, ő azt mondta, hogy ez egy generációs probléma inkább, mintsem anyám hibája lenne.


Anyám drukkol a bátyáimnak is, hogy végre legyen nekik is család és hogy ő nagymamává váljon, de nem gyakorol rájuk nyomást.


Őt se helyezték nyomás alá a szülei, és végül is falusi tanárok-tanítók legkisebb lányaként egy nagyvárosban élő lengyel férfit választott élete párjául, aki apám lett... Pedig voltak magyar származású kérői, de valahogy nem volt meg velük az összhang, talán nagyanyám emlegette ezt, hogy ne válogasson annyit, de anyám úgy volt vele, hogy ha egy férfitól megfájdul a feje, akkor inkább kosarat ad neki.


Akkor se helyezte anyámat nyomás alá se az apám szülei, se az ő szülei, mikor már többedik évre nem jött a gyermekáldás, volt egy vetélése is 5. évre, mármint az már terhesség megszakadás volt 4,5 hónapra. Aztán 2 évre rá az első bátyám megszületett... és utána sorra jött még 2 bátyám, utána meg én.

2022. febr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem lehet élesvonalat húzni a két határ között, mert sok családban jelen lehet egy LMBTQI közösséghez tartozó személy... lehet van aki egész életében titkolja. Én úgy döntöttem, hogy nem akarom titokban tartani, mert miért is tenném? Nincs miért szégyelnem magam, szereztem 2 szakmát, most szerzem a 2. diplomát, becsületesen dolgoztam, nem cigizek, néha iszok, de ennyi...
2022. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
0%
#4: Miért nézed le azokat, akik nem szellemi munkát végeznek?
2022. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
96%
Egyik sem. Normális oktatás -és egészségügy és a bűnözés visszaszorítása lenne a legfontosabb.
2022. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
16%

Gyerek nélkül nincsen jövő.

1980-óta fogyásnak indult a népesség.Még létezett az SZDSZ nevű szélsőségesen liberális párt ők úgy mondták "fogyik a magyar"

Kíváncsi leszek vajon mennyire lesz kedvük poénkodni a volt SZDSZ tagoknak és mai utódaiknak ha nem lesz majd aki fizesse a nyugdíjukat?

2022. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

#18

És a sok hülye (pl. 10-es) azzal érvel, hogy már így is sokan vagyunk a bolygón. Igen, csakhogy nem tudom miért nekünk kellene megfogni magunkat és miért nem mondjuk Afrikának meg az iszlám világnak. Mert ettől csak nekik lesz jobb hosszú távon, nekünk biztosan nem.

2022. febr. 1. 14:08
 20/53 anonim ***** válasza:
94%

Régebben nem felosztó-kirovó rendszer volt, hanem egyéni nyugdíjszámlás rendszer... ezt Horthyék úgy éltek fel, hogy a megbízott nyugdíj ügyintézők hadi kölcsönökbe fektették bele és több ember nyugdíj nélkül maradt és akkor kitalálták ezt...


Egyébként ki is vette el 18-as a magánnyugdíjainkat és ki igérte azt, hogy vissza adják és hogy egyénileg lesznek vezetve az állami nyugdíjkasszába befizetett pénzek?

2022. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!