Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország a boomerek...

Magyarország a boomerek hazája, és az is marad még 20-30 évig? Ezért leszünk örökké szegény és élhetetlen ország?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok a boomer az elöregedő társadalom miatt, és sajnos ezek a boomerek a Kádár korszakban szocializálódtak. Ami nem csak a Nyugat ellenes gyűlölködést, proli mentalitást hordozza magában, de a szegénységet is. Kádár leegyszerűsítette az életet a proliknak: dolgozni kell. Reggeltől estig. Ez az élet. A munka minősége és produktivitása, hatékonysága teljesen mind1, csak dolgozni kell. Majd a politikusok meghamisítják a papírokat úgy, hogy az jöjjön ki túlteljesítettük a hanyatló Nyugatot.

Ha megnézitek, a mai napig ez a mentalitás a meghatározó Magyarországon! És van egy olyan érzésem, hogy még hosszú évtizedeken át ez lesz.

Fiatalként érdemes innen menekülni, ha nem így akarok élni?



2022. márc. 26. 20:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Veesetek rám követ, de én sem tudom, kik azok a boomerek. Túl öreg lennék már? Ez valami új robbantós szekta, vagy mi?
2022. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%
Inkább pávából van itt annyi mint a szemét.
2022. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Mindenkit leboomereznek, aki 2000 előtt született, és nem tetszik neki valami mostani idióta divat. Ezek birkák.
2022. márc. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Hadd éljék ki magukat, úgy is hamarosan mennek frontra.
2022. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%

Tehát a 2000 előttiek a boomerek, a 2000 utániak meg a birkák?

Ki nevezte el így az embereket?

2022. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Inkább én csak azt mondanám, a boomerezők birkák.
2022. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

A boomer ha jól tudom, akkor egy adott korosztályra aggatott gúnynév...korban asszem a mai erős 40-es korosztály.

Jellemzően azok adogatják, akik lelki válságba kerülnek ha mondjuk megkéri őket az anyjuk, hogy vigyék ki a szemetet.

2022. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
Bégető pávák. :)
2022. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
62%
Várom a kérdést - kérdező, - mert amit eddig írtál, annak semmi értelme!
2022. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%

20-30 év múlva ti lesztek a boomerek.


Amúgy én inkább azt tapasztalom, hogy a mai fiatal generáció nem tudja, mi a munka. Azt hiszik, irodában ülni, angolul telefonálni és prezentácókat gyártani az igazi munka.

Amit a mezőgazdászok a földeken meg állattenyésztő telepeken művelnek, lesajnálnivaló kulimunka, látszatfoglalatosság.

Óvónőnek meg ápolónőnek is csak azok mennek, akik élhetetlenek.


Nem baj, idővel benő a fejük lágya, ez elkerülhetetlen.

Az élet ebből a szempontból igazságos, őket is követi majd egy új generáció, akik majd őket nézik le.

2022. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!