Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen alapon szól bele a...

Milyen alapon szól bele a munkahelyem abba, hogy mi a politikai véleményem az LMBTQ-val meg a feministákkal szemben?

Figyelt kérdés

Olvastam itt is egy kérdésben, de engem is zavar, hogy érzékenyítő hetet tartanak nálunk a közelgő Pride apropóján. Multicégnél dolgozom, de kisvállalkozások is kiküldik ilyenkor a felvonulásra a dolgozóikat - nem kötelező persze, csak hát erősen ajánlott... A levelesládám teli az érzékenyítő hírekkel, mivel amerikai a cég, kapjuk napi szinten, hogy hány meleget meg ázsiait vertek meg vagy mondtak rájuk csúnyát az USÁ-ban.

Korábban arról tartottak kötelező foglalkozást nekünk, férfiaknak, hogy mi számít zaklatásnak egy nővel szemben, mit szabad mondani neki, hol szabad hozzáérni, ha muszáj. Nem részletezem, hogy kb. arról szólt az egész, hogy mi mind potenciális erőszaktevők vagyunk.

Kérdezem én, erre van bármi jogalapja itthon egy cégnek? Ha engem megkülönböztetés ér azért, mert nem támogatom ezt a politikai irányt, netán fel is emelem ellene a hangom, akkor nekem nem jár jogi kompenzáció, ha ezért mondjuk kirúgnak? Tényleg azt érzem ilyenkor, hogy teljesen megszűnt a szolásszabadság.


2022. máj. 26. 11:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként akkor, ha csak a férfiaknak kell megcsinálni a sexual harassment traininget, a nőknek nem, akkor az tényleg problémás.

Deee általában mindnekinek meg kell csinálni, hisz ezek a szabályok egyformán vonatkoznak mindenkire, minden irányból.

2022. máj. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%
#14 nem kötelezhet arra. de bocs ha én pl nem akarok nácikat látni a cégemnél akkor nem fogok.
2022. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
19%
Mi lenne veled nyugaton? Perty csak annyit nyilatkozott, hogy nem jó a nyugati migrációs irány és már kirúgták a sameszba a német "liberális" elfogadó focicsapattól.
2022. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%
vagy pl b*zizó kollégákat
2022. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
7%

Jézusom ilyen foglalkozás tényleg van? Orwell jutott eszembe amikor munka után nem hazamentek az emberek, hanem csoportos foglalkozásra ahol a Nagy Testvért éltették és a Párt előírásait tanulták hogyan kell élni mert nehogy olyan legyél mint a prolik akik ugye nem igazi embernek számítanak mint "mi". Tényleg Goldstein képét nem kellett megdobálni?

Ilyesztő mennyire megyünk az Orwelli valóság felé. Szólasszabadság már nincs, Újbeszél szótár már javában készül már csak a gondolatrendőrséget kell bevezetni.

Biztos volt pár munkatársad aki szeme sarkából figyelt mennyire hevesen tapsolsz akárhányszor kimondták lmbtqi.

2022. máj. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy ritka kretén kérdés. Full fake az egész.
2022. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
87%

25, ezek általában 10 perc alatt végigkattingatható online trainingek, amik arra sem köteleznek semmilyen módon, hogy elolvasd ami oda van írva. "next, next, next, finish" ennyi a recept:D

Esssetleg van egy 5-10 kérdésből álló kérdéssor a végén, aminél a kérdést sem kell elolvasni, hog yjól válaszolj, mert feleletválasztós, szóval a megoldás mindig az, hogy "megkérdezem a manageremet" vagy "külön engedély nélkül nem térek el az előírtaktól".

És ez nem csak a szexuális zaklatásos trainingre vonatkozik, de a data privacy és a cyber security trainingekre is:D

Éevente összesen kb 30 percet vesz igénybe az egész.

2022. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
73%
#25 Nyugi, tudjuk hogy a te fajtád Kínába és Oroszországba vágyik. Ott vár rátok a szabadság, menjetek csak, tárt karokkal fognak várni.
2022. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező! Oroszfan vagy amúgy?
2022. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
64%

#29 Még jó, hogy az. Várjál, triggerelem is:


[link]

2022. máj. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!