Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen alapon szól bele a...

Milyen alapon szól bele a munkahelyem abba, hogy mi a politikai véleményem az LMBTQ-val meg a feministákkal szemben?

Figyelt kérdés

Olvastam itt is egy kérdésben, de engem is zavar, hogy érzékenyítő hetet tartanak nálunk a közelgő Pride apropóján. Multicégnél dolgozom, de kisvállalkozások is kiküldik ilyenkor a felvonulásra a dolgozóikat - nem kötelező persze, csak hát erősen ajánlott... A levelesládám teli az érzékenyítő hírekkel, mivel amerikai a cég, kapjuk napi szinten, hogy hány meleget meg ázsiait vertek meg vagy mondtak rájuk csúnyát az USÁ-ban.

Korábban arról tartottak kötelező foglalkozást nekünk, férfiaknak, hogy mi számít zaklatásnak egy nővel szemben, mit szabad mondani neki, hol szabad hozzáérni, ha muszáj. Nem részletezem, hogy kb. arról szólt az egész, hogy mi mind potenciális erőszaktevők vagyunk.

Kérdezem én, erre van bármi jogalapja itthon egy cégnek? Ha engem megkülönböztetés ér azért, mert nem támogatom ezt a politikai irányt, netán fel is emelem ellene a hangom, akkor nekem nem jár jogi kompenzáció, ha ezért mondjuk kirúgnak? Tényleg azt érzem ilyenkor, hogy teljesen megszűnt a szolásszabadság.


2022. máj. 26. 11:35
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
70%
tenyleg rohadjanak meg hogy a meleget is embernek tekintik, es elvarjak a dolgozoiktol hogy ne bu/zizzanak a munkahelyen
2022. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!