Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hova szállnak már el az árak még?

Hova szállnak már el az árak még?

Figyelt kérdés

Ti nem vagytok depressziósak már? Én nekem most esik le igazából hogy tényleg soha a büdös életben nem fogok semmit sem elérni, túl későn születtem. Nem tudok külön költözni, nem tudok családot alapítani, nincs több külföldi nyaralás, de még az étel-ital fogyasztásom minősége is drasztikusan csökkeni fog, a szórakozásról nem is beszélve.

Régen még ott volt a fejemben, hogy jó ha itthon nem is, majd külföldön pár év alatt megkeresem ami kell, ma már az a bér is kevés ahhoz amit elképzeltem annak idején.

Komolyan mondom, hogy 100 éve egy egyszerű parasztnak is több volt mint nekem valaha lesz, oké én megtéveszthettem magam csilivili vackokkal, ruha, elektronikus kütyü, mindenféle baromság, mert ez elérhetőbb, de a lényeg viszont már nem. Hol tudnék én ma tanyát venni, házat építeni, állatokat tartani, növényt termeszteni... És most csak egy egyszerű parasztemberről beszélek.

Az embereknek akiknek van, elmentek otthonról... Olyan különbségeket generálnak, hogy lassan olyan lesz az élet mint Latin-Amerikában, ugyanis az ingatlan piac is például lazán pörög ilyen árak mellett is, kérdem én kik finanszirozzák, miből? A rendszerváltó buliból mi fiatalok kimaradtunk, legtöbbünk a Ner újraosztásból is, mi elvesztünk.



2022. máj. 31. 13:35
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
67%

50. de infláció mindenhol van, nem csak itt. magas ingatlanárak szintén, magas rezsiköltségek, drága benzin dettó. ez nem egyedi eset, nem csak magyarországon van így. nézz körbe pl. szlovákiában. 1.60€ - 1.80€ egy liter benzin, németországban 2€ fölött van már hónapok óta.

ezért sem jogos a kérdező sírása

2022. jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
52%

Csak az a baj ezekkel a példáiddal #50 hogy a két ország nem emlegethető egy lapon Magyarországgal.

Németország semmi képen jóléti demokratikus állam.

Szlovákiàban is jobb az élet könnyebben lehet boldogulni.

Magyarország meg zorbàn diktatúra van de nézd meg az Euró/forint árfolyamot.

2022. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
73%
Én nem beszéltem külföldről, én csak simán arról beszélek, hogy sírunk az infláció miatt és ez jogos is.
2022. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
34%

#51

Másutt nem 133 ezres bérek vannak

2022. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
34%

54. itt se az az átlag, ne is haragudj… 🤦🏼‍♀️

aki meg annyit keres ne akarjon autóval járni mindenhova, luxus lakást venni meg szezonon kívül mangót enni passiógyümölccsel mert az nem az ő kategóriája. de nem csak nálunk máshol se.

2022. jún. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a piacgazdaság kedves kérdező, a kereslet/kínálat határoz meg mindent.
2022. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!