Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig húzza a Fidesz? Tényleg...

Meddig húzza a Fidesz? Tényleg jobb, mint az MSZP?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 12:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Álmodozzatok a választásokról amíg lehet...
2010. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy még egy ciklust legalább húzza a Fidesz. Valóban jobb egy kevéssel az MSZP-nél, de mivel olyan tarthatatlan állapotok uralkodnak az országban, a maszatolásuk kevés lesz. Úgy gondolom, hosszú évekig nem lesz baloldali kormánya Magyarországnak, talán a Jobbik bálthatja a Fideszt 2o18ban, de ki tudja ezt megmondani.
2010. szept. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy az MSZP-nél? A MSZP-nél egy trágyahalom is jobb, ami kárt nem okoz, sőt.

Ezért aztán nem mondom, amit itt néhányan, hogy a Fidesz kicsit jobb, mert azzal nagyon lehúznám őket.


A népszerűségük persze, hogy változni fog, senki nem olyan balga, hogy azt képzelje, hogy nem. 2014-ben szerintem is már csak egyszerű többségük lesz.

2010. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jobb, de nem jó.

Két kupac kutyaürülék található előttem, evidens, hogy a kisebb jobb, de abba sem fogom belelépni.

2010. szept. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
senki nem tudja, és igen
2010. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

A választások egyik fő jelszava az adócsökkentés, 16%-os adókulcs volt, igaz? Na, most már bejelentették, hogy 2013-ig fokozatosan vezetik be. Hogy lehet egy adót vagy adóváltozást fokozatosan bevezetni? Vagy bevezetem vagy nem. És már most hogy odakerültek azt igérni hogy majd az utolsó évben bevezetjük amiért megválasztottatok, elég kiábránditó.

Bevallom én nem rájuk szavaztam most, korábban igen. Vhogy azt érzem, hogy csalódtam. Bennük is, az MSZP-ben is, meg eddig szinte mindegyikben. Gondoljunk bele, ahogy odakerülnek, az első dolog hogy a maguk kis zsebeit teletömik. Mivel indult most a Fidesz? Lecserélte az összes állami cég vezetőjét, mindenhova a saját embereit rakta, függetlenül attól, hogy az ottani vezető jó volt-e, szakmailag értem persze. Kicsit úgy néz ki mintha minden állami hely egy kifizetőhely lenne az ilyen-olyan pártkatonáknak.

Gondoljatok csak bele, ha 1-1 képviselő kap itt-ott munkahelyeket ilyen 2-300e Ft-os fizetéssel. Nem sok igaz? De ha több helyen kap 1-1 munkahelyet és mellé felveszi a költségtéritését akkor már simán összejönnek a milkón felüli fizetések.

Ja és ami a legkiábránditóbb, hogy ha csalnak, lopnak, hazudnak (nem csak a Fideszesek), úgy viselkednek, mintha a törvény rájuk nem vonatkozna, mintha ők azon felül állnának, pedig mi választottuk meg őket hogy a legjobb tudások és a MI érdekeinket képviselve vezessék az országunk ügyeit, amig mi dolgozunk és mellesleg megkeressük az ő fizetésüket.

Nézzétek meg a www.fn.hu - n alul a bérkalkulátort. Irjátok be egy normális, reális fizetést és ábránduljatok ki, hogy abból a fizuból mennyit vesz el az állam és mennyit kapnátok Ti kézhez! És mit kapunk érte cserébe? Eu szerte az egyik legmagasabb Áfá-t, kamatadót a betétjeinkre ha takarékoskodni akarunk, kocsit veszel, regisztrációs adó, örökölsz, akkor is fizess.

Nevetséges... nem, rosszabb... kilátástalan jövő sajnos :(

2010. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!