Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kata legális adócsalás volt...

Kata legális adócsalás volt eddig?

Figyelt kérdés
S. Balázs is mondta a rádióban nem az csoda hogy megszüntették hanem az hogy létrejött.

2022. júl. 12. 09:26
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
87%
A legális adócsalás pont ugyanolyan kifejezés mint az extraprofit - se jogilag, se gazdaságilag, se nyelvileg SEMMI értelme de arra kiválóan alkalmas hogy lehessen vele hergelni és uszítani jellemzően az irigységre alapozva az adott célcsoport ellen. Ami törvényileg rögzített adórendszer az nem család, aki csal az meg nem követi a törvényt.
2022. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként nem értem mi a gond az adócsalással.

Mivel jobb ha az én megdolgozott pénzem Orbán és Mészáros zsebébe megy mintha megtartanám magamnak?

2022. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 hypno ***** válasza:
81%

Az adócsalással az a gond, hogy hátrányba hozza azokat aki jogkövetők.

Az adóelkerülés viszont mondenki számára egyaránt nyitva áll. A jogalkotó törvényes lehetőségként biztosítja, aztán mindenkinek a maga döntése, hogy él-e vele vagy sem.

Az adókedvezmények - pl. lakástakarék, nyugdíjbiztosítás - is adóelkerülési technikák, mégsem titulálja senki adócsalónak azokat akik élnek vele.

2022. júl. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
32%

#33


Akkor én fekete öves adóelkerülő vagyok, mert tb-m sincs, sőt! Születésemtől fogva soha nem is volt!

2022. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tartanám igazságosnak, ha Orbán úr körbemenne, és mindenkire egyenként rámutatana, és megmondaná ki mennyi adót fizessen.
2022. júl. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 hypno ***** válasza:
84%

#34


Ha külföldön születtél és éltél akkor elhiszem.

Mert ha nem, akkor volt TB számod. Azt minden a Magyarországon született, Magyarországon élő – magyar lakcímmel rendelkező - magyar állampolgár a születésekor megkapja.

2022. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

30.

"nincs jogod van adni, és ágyő, kata..."

Esetleg ezt kifejtenéd magyarul?

2022. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
6%
Az, hogy születésedtől fogva ne legyen, az azért már picit tényleg meredek. Nekem sincs, mert tőlem egy forint adót nem kap az állam, max amit vásárolok ÁFA abból. De ez emgint egy más dolog, jobban bizom az osztrák egészségügyben.
2022. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
87%
Nem volt adócsalás csak olyanok is igénybe vették akiknek pont nem szánták a katát. Ôket ki lehetett volna ebrudalni a katából máshogy. Îgy most kiöntötték a fürdővízzel a gyereket is.
2022. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

legális adókerülés


legyünk korrektek

2022. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!