Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan kezelnéd az Orosz-Ukrán...

Hogyan kezelnéd az Orosz-Ukrán jellegű helyzeteket?

Figyelt kérdés

Hogy el tudjunk vonatkoztatni, tegyük fel, hogy Biden vezetésével az USA megtámadja Szlovákiát, mondjuk az elnyomott LMBTQ emberekre hivatkozva. Jönnek a repülők, a tankok, lövik az épületeket, leáll a gazdaság, hullanak az emberek. A béketárgyalások hatástalanok, Biden hajthatatlan és Szlovákia sem akar Amerikai fennhatóságot.


Te mint európai vezető, mit tennél ebben a helyzetben?


1. Semmit, Biden talán nem fog további országokat megtámadni, és végülis mi baj lehet abból, ha gyakorlatilag USA a szomszédunk lesz.

2. Hadba küldöd a néped. Szeptemberben nincs iskolakezdés, a cégek csökkentett kapacitással dolgoznak majd, az M1 bemondja, hogy a hadra fogható emberek mennek lőni az amerikaiakt.

3. Gazdasági szankciókat vezetsz be, ami reményeid szerint jobban fáj hosszú távon az amerikaiaknak, mint neked.

4. ???


Ha megpróbálod beleélni magad a helyzetbe és adsz egy őszinte választ, azt megköszönöm.


2022. aug. 12. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Rossz az analógia, mert Szlovákia EU meg NATO tag, Ukrajna meg nem. Nézzük inkább, mi történt, amikor az USA megtámadta Afganisztánt, mi volt akkor a reakció? Kb semmi.
2022. aug. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Zelejnsky-t leültetném a sarokba, Putyint meg a lőtérre egy sor lövész elé!
2022. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1: A NATO tagságtól vonatkoztassunk el, de maradjunk ennél a példánál. Afganisztán messze van.

2: Szó sem volt Zenesky-ről meg Putyinról, kérlek olvasd el a kérdést, mielőtt válaszolsz.

2022. aug. 12. 08:48
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, és nem az volt a kérdés, hogy mi történt, hanem hogy TE hogy kezelnéd, ha vezető pozícióban lennél. Köszi :)
2022. aug. 12. 08:48
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Megengedném az amcsiknak, hogy bázisokat hozzanak létre a Felvidék visszacsatolásáért cserébe.


Az oroszokat elvből gyűlölöm, mert megerőszakolták nagyanyámat, amikor 11 éves volt és élete végéig ezzel kellett együtt élnie. Azt is megvetem, aki a ruszkik pártját fogja...

2022. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
De a kérdés rossz, mert te egy orosz-ukrán helyzetről írtál ki kérdést, miközben egy USA-Szlovákia teljesen más lenne.
2022. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A biztonságpolitikának vannak sarokkövei.

Lsd. pl. Kubai rakétaválság


Nos figyelembe venném ezeket a sarokköveket mielőtt döntést hozok!

2022. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindkét országot úgy megszórni atommal, hogy egyetlen élőlény se maradjon. Alapvetően minden agresszív embert el kellene pusztítani az univerzumban, hogy ne tudják a génjeiket tovább örökíteni, és még több agresszív embert csinálni.
2022. aug. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Mondod ezt úgy, hogy milliókat ölnél meg a nagyobb jó érdekében.
2022. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Nem én kezdtem, meg nem is mondtam, hogy magamat nem értettem bele.
2022. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!