Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mihez kezdenek a lecsúszó...

Mihez kezdenek a lecsúszó rétegek, akiknek egyre nehezebb a megélhetés?

Figyelt kérdés

Egyre drágább az élelmiszer, rezsi, lakhatás, jóformán minden. A fizetések nem emelkednek ilyen ütemben. Szóval egyre többen lesznek, akik negatívban jönnek ki a hó végére. Mit tesztek?

Kiváncsi vagyok a véleményedre, főleg ha ilyen vagy vagy ismersz ilyet.



2022. szept. 6. 08:11
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
78%
#42 Én is a Kutyapártra fogok szavazni '26-ban, mivel az összefogás és annak pártjai megbuktak. És szerintem még sokan leszünk így ezzel, ezért nem kéne lemondani róluk. Már ezzel a hozzáállással is, hogy esélytelennek tartod őket, vágod alattuk a fát.
2022. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
78%

43, na, nagyon helyes:)

És nem mondok le róluk, olyan nem lesz, hogy ők még jelen vannak én pedig nem megyek el szavazni.

De azért azt lássuk be, a cél az országgyűlésbe való bejutás, nem a Fidesz leváltása.

2022. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
78%
#44 Mindkettő cél. :)
2022. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
78%
2022. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!