Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a problémája sok embernek...

Mi a problémája sok embernek Márki-Zay Péterrel?

Figyelt kérdés
Az, hogy kritizálni meri Orbánt??? Mert az tény, hogy hazudik, megkeseríti az emberek életét és az is tény, hogy diktátor... Nyugaton utálják is mint a szart. De a lényeg: az, hogy a fityeszes lakájmédia kiforgatta minden szavát nem az ő hibája. Pl ott van a trágyával etetett gombák mondata. Sajnos szó szerint is igaz, de ő NEM a magyar emberekre használta, így meg dupla hazudgság. Ráadásul amióta ismét "elnök", azóta a szavaói is érzik a bőrükön a válságot.

2022. szept. 23. 21:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
86%
Nem értik a gondolkodását.
2022. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert két oldalról is karakter gyilkolták egyszerre. Ráadásul a politikában kevésbé tájékozottak csak ezekből a karakter gyilkosságokból ismerték meg, így még könnyebben el lehetett velük hitetni róla minden rosszat.
2022. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
11%

#11: "Nem értik a gondolkodását."


A mijét?

2022. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
28%

#10

Ne kamuzzál, nem élsz Romániában.

2022. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező! Azt el tudnád árulni, hogyan kell érteni azt a kijelentését, hogy "Orbán Viktor egy személyben felelős azért, hogy Ukrajnában háború van."? Ez is ki lett forgatva?
2022. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
63%
Volt 2021-ben, május körül egy Partizános interjú vele, akkor úgy felragyogott a szemem, hogy ilyen ember kell Mo. élére. Csodás volt. Egy új tehetséges arc az ellenzéki oldalon, akinek a vízióira szükség lenne Mo-n. Ez volt akkor. Jött az előválasztás, akkor nekem Dobrev volt a legszimpatikusabb, de drukkoltam Péternek is eleinte. Aztán ami elkezdődött a szemem láttára, Karácsony Gergellyel a paktálás Klára ellen, nagyon nem volt szimpatikus, azt éreztem borzasztóan előre akar törni, hatalomhoz jutni bármi áron. De megnyerte az előválasztást, gondoltam oké, akkor neki kell drukkolni. Utána nem történt egyetlen olyan dolog sem, amivel egyet tudtam volna érteni vele. Láttam a veszekedős videóit, amikor utcafórumon veszekedik az emberekkel, láttam, milyen hülyeségeket beszél (nem a megafon által összevágottakra gondolok, teljes videókban is f.szságokat beszélt). Az volt a legnagyobb baj vele, hogy még ekkor is úgy beszélt, mint egy polgármester, egyáltalán nem volt, és most sincs képessége a nagypolitikához. Egész más, mint egy polgármesteri szint, beszédek és tettek szintjén is. Ezeken kívül, egy egoista önző ember képe rajzolódott ki előttem.
2022. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
96%
#14: De, Romániában élek, minek kamuznék. Viszont Magyarországon is gyakran megfordulok ez igaz, a saját szememmel látom az árakat mindkét országban, nem csak a médián keresztül. De úgyis azt hiszel, amit akarsz, a számodra nem tetsző információt elkönyveled hazugságnak.
2022. szept. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
15%

Márki polgármesternek sem való, az sem megy neki.Ugyanolyan, mint egy igazi fideszes, vagy Orbán.Semmiben nem különb, csak emellett még hülye is.

Azok dicsőítik csak, akik semmit nem tudnak róla.

Legutóbb meg a megafonosokkal fényképezkedett, még azok sem értették, hogy ez mi a f*sz?


Ennek az embernek minden mindegy, csak lehessen szerepelnie.Semmi más nem érdekli.


Aztán legutóbbi nyilatkozata az volt, hogy a fidesz helyében ő biztos nem törölte volna el a rezsicsökkentést, megtartotta volna úgy, ahogy eddig volt, de ezen kívül sok sikert a fidesznek.


A kampányában meg azt mondta, hogy a rezsicsökkentés hülyeség, és meg kell szüntetni.


Aztán azon siránkozik a médiában, hogy neki 500 ezer ft lesz a gázszámlája, és hozzáteszi, h0gy 420m2 fűtenek.Hát a k*rva anyját ennek a f*szfejnek, már bocsánat.

Eddig nem ő pofázta, hogy passzív házat kell építeni?Most meg nyavajog, hogy nem tudja kifűteni a hatalmas hodályát, és hitelt vesz fel napelemre.

Elmebeteg hülye ez az ember!

2022. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
18%

#17 Más fórumon meg azt írta valaki, hogy inkább ide átjön bevásárolni, mert itt még mindig olcsóbbra jön ki.

Hát mindenki ott vásárol, ahol tetszik neki, ennyi.

2022. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
97%

#19: Nagyon kevés olyan termék van, ami Magyarországon olcsóbb, de ilyen is van valóban. Én is szoktam Magyarban vásárolni, de nem az ár, hanem a minőség miatt. Például a felvágottak jellemzően jobbak, mint itthon, így ezt onnan szoktuk beszerezni.

De egyébként igazad van, mindenki ott vásárol, ahol szeretne.

2022. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!