Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meg lehet élni albérletben...

Meg lehet élni albérletben havi nettó 207 ezres fizetéssel?

Figyelt kérdés
Nem próbáltam még ennyiből élni, illetve van saját lakásom, szóval nem tudom eldönteni, jogos-e a tanárok siránkozása a fieztésemelésért.

2022. nov. 19. 18:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz amelyik nem is él?

Lakás, kaja aztán ennyi.

2022. nov. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 valaki : ***** válasza:
0%

31-es. Ne mondd már rám, hogy nem élek. Kondibérlet minden hónapban, legalább egy étterem a párommal, havi 4-5 sörözős este egy kocsmában a barátainkkal... Miért ne élnék? Hülyeségeket beszélsz.

Én ezt mind megtehetem havi 80 ezer forint félrerakása mellett, mindenféle gond nélkül, mert nem egyedül élek, hanem a párommal. Feleződik a kiadás. Nem azért megy, mert nem élek...

2022. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
76%
Értem, akkor csak azért mert tanár vagyok, keresnem kell magam mellé valakit, hogy megéljek. Ja, hogy aztán meg a következő kérdés az lenne, hogy a nők miért anyagiasak?! Nonszensz, hogy nagyok az igényeim mert megszeretnék éni egyedül is. :D
2022. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
66%
32-es. Ha rájöttél, hogy te a párod miatt tudsz élni, akkor rájöhettél volna arra, hogy nem rád céloztam.
2022. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 valaki : ***** válasza:
62%
Felesben fizetünk. Még egy rohadt éttermi vacsit is külön számlázunk. Ha ő nem lenne, mint ahogy azt már mondtam, FÉLRETENNI nem tudnék. Ugyanúgy tudnék menni a barátaimmal iszogatni, tudnék kondibérletet venni, csak félretenni nem tudnék. Élettelen sehogy se lennék, és nem egy faszi határozza meg azt, hogy tudok-e élni. (a párom kevesebbet keres, mint én)
2022. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
81%
Azért tegyük hozzá, hogy nem mindegy, hogy hol! Budapesten eleve drágábbak valamennyivel az albik, mint vidéken...
2022. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 valaki : ***** válasza:
62%

Na ja, azt nem írtam. Vidék, egy olyan főbérlővel, akinek kéthavonta eszébe jut hogy emelhetnéke van.

Pesten valóban lehet, hogy nem tudnék élni egyedül, ezt aláírom, nem éltem sose ott, csak hallomásból tudom az árakat.

De itt vidéken ebből a pénzből én lakótárssal együtt szórakozot, elvagyok, amúgy magán orvosokhoz járok ha muszáj (nődoki), szóval nem csak a szállásért meg a kajáért vagyok és mindemellett félreteszek. Egyedül mindez ugyanígy lenne, a félretett pénz kivételével. Nem vagyok élettelen

2022. nov. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!