Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van a feminizmusnak...

Mi értelme van a feminizmusnak az egyenjogúság kivívása után?

Figyelt kérdés
A férfi is legyen meghágva az egyenlőség jegyében?

2023. febr. 19. 12:37
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
A Föld lapos. Nehéz lenne kifejteni, olvass utána! Ha nem, akkor lusta vagy.
2023. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
96%

Az esélyegyenlőség és az egyenjogúság nem ugyanaz. Ez már egy csúsztatás az egészben. A feministák mindkettőért harcolnak.


De ne mondd, hogy nem válaszoltam, tessék:


[link]


[link]


[link]


Szólj, ha mind elolvastad. Ha nem olvasod el, a kért információt, az "beszédes". :)

2023. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
77%
Na, csak sikerült elérni, hogy ne legyél egy sunyi gerinctelen féreg. :) Már ezért megérte írnom, hogy ennyire megtanítsalak. :) Ne aggódj, elolvasom. Kíváncsi vagyok, hogyan lesz megmagyarázva, hogy a női kvóta az nem szexizmus. :)
2023. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
Szuper. Barátod a google. Szólj, ha kell még!
2023. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
95%

És ha már szóba hoztad a szexizmust, annak semmi köze a nemi kvótához. [link]


De mondom, használd bátran a google-t.

2023. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
57%
Akkor a numerus clausus sem volt antiszemita?
2023. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
65%

[link]


[link]



Jó keresgélést, erre mondtam, kb. két pillanat műve. Ez inkább hozzáállás kérdése volt a részedről.

2023. febr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
61%
A kényes kérdések mindig kikerülve. :)
2023. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
70%

Nos, válaszolni nem tudsz konkrét kérdésekre, csak kilométeres írásokat belinkelni. Ugyanezt egy laposföldes is meg tudja csinálni. Ezek szerint te magad sem fogsz fel belőlük semmit, ha nem vagy képes önálló gondolatokta, csak linkelgetésre.

A női esélyegyenlőség intézményrendszere és bármi ezzel kapcsolatos dolog miben van akadályozva? Van véleményed vagy csak másokét másolgatod?

2023. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:

Én díjaznám egyébként a női többletjogúságot, ha valódi vénuszok kerülnének pozícióba.

Talán nem lenne ez a kizsigerelés. Barátnőm nem mondta ki, de éreztem hogy azért hagyott ott, mert nem tudok megfelelni a mai kor igényeinek. Azóta érdekel nagyon ez a téma. Éppenhogy össztársadalmi szinten kéne visszavenni magunkból, nem pedig a nőket versenyeztetni a férfival.

2023. febr. 19. 15:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!