Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mihazánk szavazók tudják,...

A mihazánk szavazók tudják, hogy a pártjuk programja mennyire áll távol a valóságtól?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy aki a mihazánkra szavaz/szavazott olvasta-e egyátalán a programjukat, illetve hogy tudja-e hogy pontosan mivel járna a megvalósítása?


Amennyiben a fenti kérdésekre igen a válasz, leírhatná hogy ezt miért tarja jónak.



2023. máj. 15. 01:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
71%

Igen.

Rájuk szavaztam, mert tudtam, hogy épphogy bekerülnek. Jövőre nem rájuk tervezek voksolni.

A programjukat részletesen nem olvastam, de tudtam nagy vonalakban mit tartalmaz, nem is az a lényeg, hogy megvalósítsák csak értékrendet, a gondolkodásmódot meg lehetett nézni.

Nem mindenben értettem egyet, de több mindennel értettem velük egyet, mint az ellenzékkel például.

2023. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
61%

értékrendet, a gondolkodásmódot "


B*zik cigányok zsidók, mi vagyunk magyarfehérfaj. Ez a program.

2023. máj. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett nem a fidesz (nem létező) vagy DK programját akarom mentegetni a kérdéssel, csupán nem értem hogy egy ilyen agymenésre úgy nagyjából miért szavaz 100 embernél több
2023. máj. 15. 11:57
 14/70 anonim ***** válasza:
7%

12

Ez amit nektek "felvilágosultaknak" sugalva ad át a 444 ,meg a többi.

2023. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
37%

14#


Nem, ennyi a lényeg. Sima náci patkányok, semmi új.

Csak ezek retardált nácik.


A célcsoport a falusi buta mélymagyar alkoholista.

2023. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
23%

15


Ez a hozzáállás tökéletesen megmutatja miért tart ott a baloldal ahol.

Mindenki aki nem hozzátok tartozik, értsd: nem tagozódott be a szent összefogásba,az náci,hülye ,vidéki bunkó-alkoholista.. :D

További szép napot!

2023. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
67%

#14

Én olvastam a programjukat és egy kis túlzással, de tényleg erről van szó. Gettók létrehozása, ők döntenek, hogy ki szülhet gyereket, ki nem stb. Ezek konkrétan a programban vannak.


És akkor nem beszéltünk olyanokról, amik a programban nincsenek, de videót már csináltak róla, hogy orosz gyarmatot akarnak az országból stb.

2023. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
25%

#17

"Én olvastam a programjukat és egy kis túlzással, de tényleg erről van szó. Gettók létrehozása, ők döntenek, hogy ki szülhet gyereket, ki nem stb. Ezek konkrétan a programban vannak."


Idéznéd?

Mert ezt még a 444 sem találta igy....

2023. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
59%

#18

Melyikre vagy kíváncsi?


Itt láthatod, amiről beszélek:

Pl. ez: "A második gyermektől munkaviszonyhoz kötjük a gyermekvállalást."

[link]


Ez bizony előreveti még a kötelező abortuszt is. Egy világot, ahol a kormány megmondja, hogy ki és mennyi gyereket vállalhat.

2023. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
17%

19

Köszi,de olvastam..


Az hogy munkaviszonyhoz lenne kötve a második gyerektől,(tekinvte hogy jellemzőem a cigányok szülnek ,már egész fiatalon a nyomorba a támogatásokért) hol van ahhoz hogy gettókat vizionáltál?


Mi az hogy előrevetíti?

Ez a Te szádból, aki habozás nélkül behazudta a gettókat is ,szerinted menyire komolyan vehető? :D

2023. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!