Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mihazánk szavazók tudják,...

A mihazánk szavazók tudják, hogy a pártjuk programja mennyire áll távol a valóságtól?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy aki a mihazánkra szavaz/szavazott olvasta-e egyátalán a programjukat, illetve hogy tudja-e hogy pontosan mivel járna a megvalósítása?


Amennyiben a fenti kérdésekre igen a válasz, leírhatná hogy ezt miért tarja jónak.



2023. máj. 15. 01:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
33%
40# nem, ez az jelenti hogy legjobb esetben is max bedarálnának műtrágyának. Mármint a náci mihasznák...
2023. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
94%

#39

Nem tudom hogy hogy beszél, de írni borzasztóan ír.

Mindazonáltal én el tudtam olvasni,

Feltételezem Te is.

2023. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
70%

#41


Nem tőlük kell félni.

Nem ők ölik a magyarokat.

2023. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
21%
A diszlexia csak vicc volt, simán csak "nemzethi érzelmű"
2023. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
70%

44

Én viszont nem vicceltem

Csakugyan diszes vagyok.

Es akkor mi van?

Más el tudta olvasni, Te ezen rugozol,nem a tartalmon..

Baromi szanalmas ez

2023. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
44%

#26

"akkor nekem tudnom kellett volna,anélkül hogy kifejtetetted"

Igen, neked, mint magyarnak illene ismerned a szavak fogalmát. De ha még csak nem is tudod, akkor is vissza tudsz kérdezni, ezzel szemben te nem ezt tetted. Innen lehet tudni, hogy valaki ostoba.


"És ezzel védekezel.."

Mármint jól értem, hogy te büszke vagy arra, hogy nem ismertél egy szót, feltételeztél valamit és álláspontom pontos ismerete nélkül kezdtél el hülyeséget beszélni?

Hát igen, erre érdemes büszkének lenni... Komolyan, mint valami óvoda...


"Persze ,mi más volna mint náci dolog a normális gyerekeket megkímélni ettől."

Tekintve, hogy egyrészt, ez nem roma viselkedési forma, mivel magyar gyerekek is csinálják, így nem védesz meg senkit.

Másrészt, a gyerekek fejlődését egyébként elősegíti, hogy más rétegbeli gyerekkel érintkezzenek, így hosszútávon senkit nem védesz, hanem ártasz.


"De Te azonnak megpróbálod úgy beállítani mintha ez elhangzott volna, csak hogy nácizhas ez ízeset...Na,ennyire hiteles amit írsz"

Nem én állítom be úgy, ezt jelenti, amit leírtál. :DDDD


"Az hogy szegregálni kéne őket a TÖBBSÉG ,és saját érdekükben"

Ez megint hazugság, a többség érdeke az integráció, és ennek megfelelően az integrált oktatás.


"Van egy rossz hírem, okoska ,a Gyöngyöspatai eset annak az iskola példája amit én mondtam ezzel kapcsolatban."

Egyetértek, szegregálták a diákokat és nem tanulhattak. Bizonyítja, hogy igaz, amit mondtam arról, hogy nem akarod, hogy tanuljanak.


"a nagyon alacsony képességű viszont agresszív diákokat megpróbáltak el különíteni a többiek érdekében"

Nem, az történt, hogy megvonták tőlük az oktatást.

Teljesítmény alapján eddig is lehetett osztályokat létrehozni. Erre szolgált a felvételi. Vagyis önmagában, amit állítasz azt a bíróság nem ítélte volna el.

Ami problémaként merült fel, hogy nem folyt oktatás, ami alátámasztja azt, hogy te meg akarod vonni az oktatást tőlük.


"De gondolom Te jobban tudod mint a bíróságok..:D"

A bírósági ítélet nem az osztályok létezéséről szóltak, mivel ez egy működi rendszer mindenhol, ahol van felvételi.


"Nem csak a Mi Hazánk nem tud ezekről, de mi sem."

LOL, erről mindenki tud. Nem rég volt még erről a telex youtube csatornáján is videó, hogy bizony itt gyerekek integrációja folyik kicsiben és nem az az egyetlen példa.


"Valahogy nem lettünk teli integrálódott jóravaló cigányokkal...."

Mivel ehhez pénz kell, amit az állam nem ad, így nyilván.

De ez megint a te hülyeséged, hogy szerinted, mivel valami kicsiban működik, de nagyban nem lett kipróbálva, ezért biztos rossz. Miközben amit a mihazák állít, az tudjuk, hogy rossz és már ki is lett próbálva.


"Ellenben a növekvő számukkal együtt, a megoldatlan probléma, és a lopások, erőszakos bűncselekmények nőnek!"

És a szegregációval ezt erősíted fel.

Tudod, hogy pl. Finnországban a cégvezetők nem akarják a belüket is kidolgoztatni a munkásokkal, mivel a gazdag gyerekek egy osztályban voltak a szegényebb társaikkal és barátok lettek, ezért mint munkások is emberként kezelik őket.

Ha te szegregálni kezdesz, akkor minden roma-nem roma közti kapcsolatot megölsz, szarabb teljesítményt hoznak össze, a rasszizmus nő, és a bűncselekmények is nőnek.


Megint csak, ez egy kipróbált módszer, ami tényszerűen nem működik, az integráció működött mindig is.


25


"Te hazudsz, mivel sehol nem írtam, hogy gettókba zárnák, hanem hogy gettókat hozna létre és ez történne.


A roma kisebbség jelenleg is egyébként egymáshoz közel él, a társadalom többi részével eddig kizárólag oktatáson keresztül érintkezett, ami miatt ez volt az egyetlen módszer a felzárkóztatásra.


HA ezt elveszed, akkor bizony egy teljesen gettós rendszert hozol létre.


Szóval igen, nem beszél magyarul és még hazudsz is."



Szóval mikor azt írtad szó szerit a 17 ben a Mi Hazánk programjáról hogy : "Gettók létrehozása,"


akkor nekem tudnom kellett volna,anélkül hogy kifejtetetted , hogy Te nem arra gondolsz hogy építenének nekik , és abba zárnák őket, -hisz bárkinek ez jött volna le ebben a kontextusban ,hanem az oktatásban a szegregálás miatti (szerinted) folyamat része volna..


És ezzel védekezel..


Gyönyörű!:D


"Ez egyébként ugyanaz a borzasztó értelmezés, mivel "Amrnado"-nak is van ehhez joga, amit te nem akarsz biztosítani.


Igen, ez egy náci megoldás."


Persze ,mi más volna mint náci dolog a normális gyerekeket megkímélni ettől.:D


Azt megmondanád hogy hol mondtam olyat hogy Armandóék nem tanulhatnak?


Megint ferdítesz!


Nem mondtam ilyet!


De Te azonnak megpróbálod úgy beállítani mintha ez elhangzott volna, csak hogy nácizhas ez ízeset...Na,ennyire hiteles amit írsz..


Az hogy szegregálni kéne őket a TÖBBSÉG ,és saját érdekükben, az nem jelenti azt hogy nem tanulhatnának a cigány gyerekek!


Tanulhatnak,csak a saját szintjükön..


"Te nem tudod, hogy mit jelent a szegregáció. :DDDD


Tényleg nem beszélsz magyarul. :DDDD"


Van egy rossz hírem, okoska ,a Gyöngyöspatai eset annak az iskola példája amit én mondtam ezzel kapcsolatban.


És ott bizony pontosan ez történt, a nagyon alacsony képességű viszont agresszív diákokat megpróbáltak el különíteni a többiek érdekében(ezek mind cigányok voltak) ,de annyi volt a probléma igy is, hogy a szülök majd mind kivették a gyerekeiket ebből az iskolából, és ezt az egészet szegregációnak vették később .


De gondolom Te jobban tudod mint a bíróságok..:D


Egy kis csemeg az okokról:


Te konkrétan ezt támogatod!


[link]



"VAgy jön egy civil szervezet és felzárkóztatja őket, amire egyébként számtalan példa van, csak a kormány nem karolta fel soha, a mihazánk pedig hazudik ezekről a példákról."


Nem csak a Mi Hazánk nem tud ezekről, de mi sem.


Valahogy nem lettünk teli integrálódott jóravaló cigányokkal....


Ellenben a növekvő számukkal együtt, a megoldatlan probléma, és a lopások, erőszakos bűncselekmények nőnek!


"Gondolom ők már integrálodtak..:"

Egyébként ez érvelési hiba.

Ha van egy példa, akkor nem következik, hogy mind az, mivel tudok mutatni ilyeneket, ahol ezt magyarok teszik, abból nem következik, hogy minden magyar ilyen vagy olyan.


"Ezt kb a végtelenségig tudom folytatni.

Nem Téged igazolnak.."

De, igazoltak abban, hogy ostoba vagy, mivel érvelési hibával érvelsz. Az érvelés középiskolás anyag, ami azt jelenti, hogy te már ezen a szinten sem vagy.


"A korrektség jegyében :csakugyan benéztem, hogy a második gyerektől munkához kötnék a gyerek vállalást."

Szóval kiderült, hogy hazudsz.

Akkor mostmár más is kényelmesen eldöntheti, hogy kinek van igaza a vitánkban, amikor számodra az olvasás is gondot okoz.

2023. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
70%

46


Látom szemezgetve válaszolsz, nyilván kellemetlen volna a videókat megcáfolni.

Azért én maradnék a linkeknél, sokat elmondanak!


"Igen, neked, mint magyarnak illene ismerned a szavak fogalmát. De ha még csak nem is tudod, akkor is vissza tudsz kérdezni, ezzel szemben te nem ezt tetted. Innen lehet tudni, hogy valaki ostoba."


Minden magyarnak tudnia kéne egy online vitában egyértelműen fogalmazni.

Még egy balosnak is..

persze könnyeb utána magyarázkodni,és a másikat hibáztatni hogy ő hülye,hisz nem értette meg azt, amit Te nem fogalmaztál meg, vagy félreérthetően fogalmaztál!


"Mármint jól értem, hogy te büszke vagy arra, hogy nem ismertél egy szót, feltételeztél valamit és álláspontom pontos ismerete nélkül kezdtél el hülyeséget beszélni?

Hát igen, erre érdemes büszkének lenni... Komolyan, mint valami óvoda.."


Szóval továbbra is azt képzeled hogy automatikusan tudni kellet volna ,hogy átvitt értelmében kel érteni ezt a kijelentésed: "Én olvastam a programjukat és egy kis túlzással, de tényleg erről van szó. Gettók létrehozása",

amit egy másik program pontból kifolyólag vezettél le később!:D

Fel merül a kérdés, miért fogalmazol félreérhetően?


"Tekintve, hogy egyrészt, ez nem roma viselkedési forma, mivel magyar gyerekek is csinálják, így nem védesz meg senkit.


Másrészt, a gyerekek fejlődését egyébként elősegíti, hogy más rétegbeli gyerekkel érintkezzenek, így hosszútávon senkit nem védesz, hanem ártasz."


Az arányok mellet mindig elmentek.

Persze ha más helyesírásbába bele lehet kötni, akkor nem...


Gyöngyöspatán sem magyar gyerekek csinálták a feszkót!

Sőt, nem a sokkal nagyobb számú, szerintettek eléggé "náci" többségi társadalom terrorizálja az erős kisebbségben lévő(még) cigány lakosságot.

ez megint terelés,nem más.

a valóság meg ez!

Tessék nincsennek szegregálva!

És milyen jó is ez......

https://www.youtube.com/watch?v=xcAHG-MlGhU&ab_channel=ugytu..

https://www.youtube.com/watch?v=0WRJpdS0Rp0&ab_channel=M1-H%..

https://www.youtube.com/watch?v=-vz0TBz2n98&ab_channel=delma..

https://www.youtube.com/watch?v=56jtZBQwBw0&ab_channel=tulel..


És milyen jó ezeknek az osztálytársaiknak.

Az Ő érdekeik miért nem fontosak?

Gondolom a cipőt csókolgató srác is ettől fejlődik...

Most képeld oda a Te gyerekedet!

Bár ez ilyeneknek sosincs általában, csak másoktól várja el hogy ezen végig menjen...

Tudod mit ,tőlem legyen erről népszavazás.

Az elég demokratikus nem?


"Nem én állítom be úgy, ezt jelenti, amit leírtál. :DDDD"


Tudom ,minden náci amit ti nem támogattok..:D

Innen lehet tudni hogy érdemes volna megpróbálni.


"Ez megint hazugság, a többség érdeke az integráció, és ennek megfelelően az integrált oktatás."


Ez csak akkor valid ha a másik részről is van rá akarat.

És sokkal inkább nincs.

Akkor miért akarod erőltetni?

Ezen családokból, még korai korban ki kell emelni a gyerekeket.

Ezzel lehetne változást elérni.

Attól hogy 3-4 túlkoros agresszív családból érkező cigányt beteszel 20 normális magyar közé, csak azt éred el hogy visszahúzzak a normálisok többség fejlődésest ,mindennaposok lesznek a fent linkelt esetek, és mindezt a gyerekinkkel tennéd!!!

Én a 70-es évek végén születtem, a 80 as ,90 es években sokáig nem volt szegregáció, kevesebben is voltak, jobban szét lehetett öket osztani ,mégis a velem egyidős korosztályú cigány szülök nevelték ilyenné a gyerekekeit.

Ki van próbálva .

Nem működik.


"Egyetértek, szegregálták a diákokat és nem tanulhattak. Bizonyítja, hogy igaz, amit mondtam arról, hogy nem akarod, hogy tanuljanak."


"Nem, az történt, hogy megvonták tőlük az oktatást. "


De tanulhattak, megvolt a lehetőségük az csak szét@baszták az ossztályokat,és ezért össze lettek vonva.

Konkrétan a folyósóra sz@rtak,az integrálodásra szomjazó cigány gyerekek...

Saját maguknak köszönhették ezt!

És ezért később pénzjutalmat kaptak...

Konkrétan a magyar gyerekeket védték ezzel,de Te lesz@rod sokadszor!

Például ezért kelett külön szedni öket: [link]

De ezek mellet általában elmész.

[link]

Vagy ezek mellet.

[link]

Sosem próbálod megcáfolni, csak szajkózod mint egy értelmi fogyatékos hogy én vagyok az ostoba ,mert nem támogatom azt hogy rettegve keljen a magyar gyerekeknek iskolába járniuk!

A mindenki álltál ismert "eredmények" ezek,nem a telexes probaganda...

És sosem mondtam hogy ne tanuljanak,csak annyit hogy ne olyan helyzet teremtve, hogy másokat kínozzanak ,fizikailg, lelkileg (amiről hoztam sok bizonyitékot) közben.

Amit csinálsz azt hazugságnak hívjak, és még ha 100 hsz-t is irsz akkor 100 x fogom cáfolni!


Parancsolj ,ebből porbálod kihozni hogy én nem akarom hogy tanuljanak:

"Az hogy szegregálni kéne őket a TÖBBSÉG ,és saját érdekükben, az nem jelenti azt hogy nem tanulhatnának a cigány gyerekek!

Tanulhatnak, csak a saját szintjükön."


Aki ebből azt akarja kihozni hogy tanulásukat gátolnám, az vagy rettentően ostoba, vagy végtelenül hazug..


"Mivel ehhez pénz kell, amit az állam nem ad, így nyilván.

De ez megint a te hülyeséged, hogy szerinted, mivel valami kicsiban működik, de nagyban nem lett kipróbálva, ezért biztos rossz. Miközben amit a mihazák állít, az tudjuk, hogy rossz és már ki is lett próbálva."


Nem kell hozzá pénz, ez egy ordas nagy hazugság!

Ennyi idő alatt, nulla forintól is meg kellet volna történne az integrációnak, ha akarták volna.

De amúgy sok milliárd ment oda még annak ellenére hogy rengeteget loptak el belőle, ezek jórészét a saját cigány vezetőik!

[link]

Más kisebbségek simán megoldották!

Mond csak ,tudsz ,mondani olyan kisebbséget, aki több száz éve itt él, és nonstop megy próbálkozás a felzárkóztatásra?

Mi van az ingyen kapott lakásokkal?

Mi van a kapott földekkel?

Az hogy sosem dolgozott emberek kapnak családit ,lakhatásit,elnézik nekik a fa ,és áramlopásokat ,a gyerekeik ingyen oktatást, ingyen étkezést, tankönyvtet,stb kapnak,ez miért nem elég ahhoz hogy normálisan bejárjanak az iskolába, és tanuljanak?

Hol lesz ebben megint mindenki más a hibás ,csak Ők nem?

Miért nem írtál eddig egyszer sem az Ő felelősségükről?


Itt van több százezer kínai.

Senki sem foglalkozik velük.

Pedig más bőrszin, fizimiska, szem ,vallás ,és nem is igazán keverednek.

De nem verekednek, lopnak, rabolnak, és Teri nénit nem ölik ,és erőszakoljak meg a nevetséges nyugdíjért, [link]


És nem lett kipróbálva ami Mi Hazánk mond.

Nem lettek kiemelve ezek a gyerekek időben,ezekből a "családokból"

https://www.youtube.com/watch?v=uRziMW9GasY&ab_channel=G%C3%..

https://www.youtube.com/watch?v=Lc59OIY5IX4&ab_channel=Tisza..

Ezeket a körülményeket produkálják újra és újra maguktól!

Ha ebből jön, és ebbe megy vissza ,cseszheted a deszegregációt!


"És a szegregációval ezt erősíted fel.

Tudod, hogy pl. Finnországban a cégvezetők nem akarják a belüket is kidolgoztatni a munkásokkal, mivel a gazdag gyerekek egy osztályban voltak a szegényebb társaikkal és barátok lettek, ezért mint munkások is emberként kezelik őket."


A deszegregáció meg azt hozza amiről hoztam számos videót!

Finnországban nem a deviáns, integrációra szándékosan képtelen czigányokkal kell a későbbi cégvezetőkkel küszködniük!

Én mondtam már tovább is mennék.

ezekből a a családokból ki is emelném őket,és normális oktatást biztositanék 0-18 éves korukig.

hogy legyen szakmájuk ,értékrendük,és ezzel megvalósitható jövőképük.

HHH osakat oktataó tanár (szinte mind cigány) mondta hogy azért eredménytelen a munkája, pedig szereti csinálni lassan 20 éve csinálja, mert bármi eredményt sikerül elérni a családi légkör, amit otthon látnak, teljesen tönkre teszi ezt!

Akkor mit akarsz változtatni a suliban azzal, hogy összezárod ezeket a normális igényű ,tanulásra képes gyerekekkel, mikor a probléma gyökerét hagyod?

Barom hozzáállás de persze ez igy Pc,mert kiemelni ezeket a nagy zömében cigány gyerekeket rasszizmus volna, hisz legelaóbb a 90 % cigány akiről szó van!


"Ha te szegregálni kezdesz, akkor minden roma-nem roma közti kapcsolatot megölsz, szarabb teljesítményt hoznak össze, a rasszizmus nő, és a bűncselekmények is nőnek.


Megint csak, ez egy kipróbált módszer, ami tényszerűen nem működik, az integráció működött mindig is."


Megint csak egy hazugság.

Ha müködött volna ,ha Ők is akarnák igazán,nem itt tartana a cigányság ,ennyi segítség és évszázad után,

De működhetne, csak ők is kellenének hozzá!


Kanada csodás példája ennek.

igazán nem vádolhatod őket nácisággal, mégis mikor a cigányok megmutatták milyenek is ,azonnal Miskolcon kezdtek kampányolna a kanadai hatóságok, hogy szigorítják beutazást,

[link]

[link]

[link]

[link]

és nem sokkal később vízum kényszert vezettek be Magyarország ellen!

Tették mindezt egy másik, hozzánk képest sokkal gazdagabb "felvilágosult, liberális országban, miközben menekültnek adták ki magukat!

Ennyit a cigányság integrációs sikereiről!

Köszönjük szépen!


Ha nem sértődsz meg nem idézem a teljes ,általad beidézett tegnapi 25.os hsz emet ahogy valamiért Te tetted.:D


"Egyébként ez érvelési hiba.

Ha van egy példa, akkor nem következik, hogy mind az, mivel tudok mutatni ilyeneket, ahol ezt magyarok teszik, abból nem következik, hogy minden magyar ilyen vagy olyan."


Ezek a linkek erösen alátámasztják az én mondandómat.

az hogy Te ide írod hogy nem minden cigány ilyen,, és magyarban is előfordulhat, nem azt jelenti hogy nem igazabb inkább ez az arányokat tekintve a cigányokra ez a viselkedés forma.


Mutass kb 7x több olyan esetet, mikor magyarok támadnak romákra pl ,mert lakosság arányosan igy volna korrekt!

Azt hogy mind ilyen volna sosem állítottam.


"De, igazoltak abban, hogy ostoba vagy, mivel érvelési hibával érvelsz. Az érvelés középiskolás anyag, ami azt jelenti, hogy te már ezen a szinten sem vagy."


Attól Te egy vita hevében, ahol amúgy már bizonyíthatóan hazudtál, ferdítettél, azt írod valamire, amire nincs válaszod hogy érvelési hiba, attól még nem lesz az!:)


"Szóval kiderült, hogy hazudsz."


Annyira hazudok konkrétan elismertem hogy nem volt igazam, és nem volt jogos ezért Téged minősítenem egy adott dologban!

Én ettől nem lettem kevesebb, még ha neked ez szokatlan is lehetett.

Ahelyett hogy ezt korektul értékelted volna, megpróbálod azt kihozni belőle, erőltetni hogy hazudtam, pedig pont az ellenkezője történt végül.

:"A korrektség jegyében :csakugyan benéztem, hogy a második gyerektől munkához kötnék a gyerek vállalást.

Ezzel én maximálisan egyet is értek ,de ez mellékes, mert ezzel kapcsolatban nem volt jogos ezért Téged minősitenem!"


És ezzel próbálod zárni a soraidat.

Főleg úgy hogy feljebb meg Te állítottál olyat ,amit bizonyíthatóan sosem mondtam, de Te mindenképpen bele akarod -próbálod magyarázni!


"Akkor most már más is kényelmesen eldöntheti, hogy kinek van igaza a vitánkban, amikor számodra az olvasás is gondot okoz."


Azt gondolom ebben egyetértünk ,most már Tényleg mindenki láthatja hogy ki az aki nem mond igazat, és ki az aki adott esetben elismeri ha tévedett.

Köszönöm!

2023. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
21%

46# a cigánymániád már szinte beteges. Mondanám azt is hogy nevetséges, de nem az.


Belinkeltél pár verekedő fehér gyereket, meg a régi kanadai történetet.


Ennyi?


Ezzel most mit akartál bizonyítani?


Hiába írsz le 3 oldal semmit mondó bugyutaságot.


Szerintem vedd feleségül a torockait, aztán menjetek ki valamelyik cigány faluba egy lángszóróval, aztán tegyetek rendet. Ez az álmod nem? Akkor tegyél is érte valamit. Ne azt várd hogy majd a kishitler mindetkiírcsa'.

Soha se fog a hatalom közelébe kerülni...

2023. máj. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
70%

48


"a cigánymániád már szinte beteges. Mondanám azt is hogy nevetséges, de nem az."

Sajnálom ha a valóság bemutatása érzékenyen érint..


"Belinkeltél pár verekedő fehér gyereket, meg a régi kanadai történetet."


Csakugyan fehérek volnának ? :D

Mi van a szülök elbeszélésével?

Mi van putris videókkal?


A Kanadi story meg hirtelen csak régi kanadai történet lesz?

Azzal hogy mi történt ott ne is foglalkozzunk nem igaz?

Hisz nem a balos narratívat erősíti ,igy igyekeztek úgy tenni mintha ez bakfitty lenne.:)


"Ennyi?

Ezzel most mit akartál bizonyítani?"


Azt hogy a liberális megközelítés kudarcot vallott...


És Te ezzel a hszel,azon kivül hogy személyeskedsz benne, mit szerettél volna elérni?

Mert megcáfolni nem cáfoltál semmit, ami állítottál nem igaz,


"Hiába írsz le 3 oldal semmit mondó bugyutaságot."

Értem én hogy melós volna tételesen megcáfolni ami amúgy igaz, de azért ez igy kevés marad, akkor is ha meló helyett izomból hülyeségnek próbálod beállítani a magyar valóságot.


"Szerintem vedd feleségül a torockait, aztán menjetek ki valamelyik cigány faluba egy lángszóróval, aztán tegyetek rendet. Ez az álmod nem? Akkor tegyél is érte valamit. Ne azt várd hogy majd a kishitler mindetkiírcsa'."


Sajnálom ha neked ilyen gondolataid vannak.

Én törőkédnék a békés megoldás felé, arról nem tehetek ha Te nem és ilyen gondolatok pattantak ki a fejedből...


Most mi jön?

Mivel fogsz vádolni érvek helyett ?

Lesz benne megint hülyézés, népirtásra bújtás, nácizás, csak hogy megmutasd a vita kultúrád mélységeit? :D

2023. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
31%

#48


Hu, elolvastam ezt threed-et ,ami itt megy a részetekről az komédia.


Nácizás,a másik hiteltelenitése, minden ellenkező érv bagatellizálása, figyelmen kívül hagyása, vagy eltagadása.


Komolyan semmitmondó bugyutaság bemutatni hogy miért nem működik a szegregáció?

Hogy a diákokat és a tanárokat is terrorban tartják azok, akik szerintetek majd attól integrálodnak hogy ezt folytathatják tovább?


Semmitmondó bugyutaság volna, meghalgatni elfogadni az ezzel érintett szülök beszámolóját?

Gondolod hogy viccből vették ki őket, és pénzt, időt nem kímélve hordták őket sokkal messzebb?

Vajon ezek a most már felnőttek, milyen szavazók lesznek?

Azokra fognak szavazni akik szerint ez meg sem ,vagy nem így történt?

És hány ilyen lehet ,amik nem kerültek valamilyen elborult bírósági ítélete miatt reflektor fénybe!

Vagy bugyutaság elemezni a Kanadai eseményeket?

Vagy az bugyutaság, hogy a családi környezet újra és újra kitermeli, és egyre nagyobb számban fogja még ezeket a problémás embereket?


Komolyan rasszista ,életellenes támadásra bujtasz fel valakit ,mert nem értesz egyet véleményével?

Szerinted ez vicces?


Ezektől volnátok különbek mint a Mi Hazánkos arc?

2023. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!