Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mihazánk szavazók tudják,...

A mihazánk szavazók tudják, hogy a pártjuk programja mennyire áll távol a valóságtól?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy aki a mihazánkra szavaz/szavazott olvasta-e egyátalán a programjukat, illetve hogy tudja-e hogy pontosan mivel járna a megvalósítása?


Amennyiben a fenti kérdésekre igen a válasz, leírhatná hogy ezt miért tarja jónak.



2023. máj. 15. 01:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
70%

60


Te most melyik vagy amúgy?


"Ennek az esélye 0"


Sokak szerint ennyi esélye volt annak is hogy be kerülnek a parlamentbe. :)


"Én nem kaptam idegrángást, de a szavaid alapján te (vagyis aki mer erről beszélni) igen."


Persze haver, nyilván.

Gondolom azért nacizol itt szorgosan mert annyira hidegen hagy. :)


Leírom újra, próbáld lassabban olvasni mert láthatólag megy át sajnos.

Nem vagyok attól cigány mániás mert nagyon komoly problémának látom azt, hogy nem integrálodnak, és még folyamotasan sokasodnak is...


"Nem értem hogy a nácik miért mondják azt, hogy ők nem nácik."


Segíts kérlek, attól hogy támogatom hogy radikálisabb módszerekkel, de a közös érdek érdekében eröltessük az integrációt,hiszen eddig nem ment, miért vagyok náci? :D


Szerintem már feltünhetett hogy nálam nem sokra mész az agyatlan nácizasal, személyeskedéssel, de folytathatod nyugodtan ha ettől boldog leszel... :)


"Leírom mégegyszer. Én főleg a konteós maszlagot kritizáltam. Az ilyet egy komoly, értelmes ember max kiröhögi. TE vagy az aki leragadt a cigányoknál. Mert te csak ennyit látsz, végre egy párt ami cigányozik."



Le írom neked én is mégegyszer hisz már írtam, de nem fogod fel sajnos.

Túl vagyok azon a luxuson hogy megvárjam azt a nem létező pártot, amivel mindenben egyetértek.

Én nem beszélek a konteokról, értem hogy próbálod arrafelé terelni hogy emiatt mennyire rossz választás, de tekintve hogy az igen tisztelt balos összefogas, meg erről a problémáról nem beszél,(sőt sokszorozná a családi, alanyi jogon emelésével) ami nagyon is kézzel fogható, nem igazán tudom mi más választás maradt volna.


"Az hogy a "program" maradék 90%-a buta képzelgés, az lényegtelen."


Ez erősen túlzó ferdités , de már megszoktam tőled.

Persze kifejtheted hogy mik a programpontok,amikre gondolnak, annak hány % ami szerinted nem működne és miért.

Vagy, siman csak leirhatod hogy hülyeség, és nácik. :D

2023. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
21%

"Te most melyik vagy amúgy?"


A konteo mániás


"Sokak szerint ennyi esélye volt annak is hogy be kerülnek a parlamentbe. :)"


3-5 százalék esélyt jósoltak, megint mellé beszélsz.


Én nem kaptam idegrángást, de a szavaid alapján te (vagyis aki mer erről beszélni) igen."



Persze haver, nyilván.


Gondolom azért nacizol itt szorgosan mert annyira hidegen hagy. :)"


Én és aki mer erről beszélni, az náci. Ezt írtad. Akkor most ki kapott idegrángást? Az aki mer erről beszélni, (vagyis te) vagy én?


Leírsz egy értelmetlen mondatot, aztán ugyanúgy nem érted, akkor se ha direkt visszakérdezek. xd


Te tényleg funkcionális analfabéta vagy.


"Segíts kérlek, attól hogy támogatom hogy radikálisabb módszerekkel, de a közös érdek érdekében eröltessük az integrációt,hiszen eddig nem ment, miért vagyok náci? :D"


Ezt is leírtam már, én is meg egy másik válaszoló is.


"Gondolom azért nacizol itt szorgosan mert annyira hidegen hagy. :)"


Nem, én csak azért válaszolgatok, mert nem hagyom hogy te nyerj.

De csak ugyanazt ismételgeted, valódi érved sincs. Ez így már nem érdekes.

Ráadásul elég nehéz olyan emberrel vitatkozni, aki még azt se érti, hogy mit írt le.


Te vagy az a tipikus "nem vagyok náci, de..." ember.


De tudod mit? Igazad van, a mihazánk magyarország utolsó reménye. Lehet hogy csődbe vinné az országot. Lehet hogy a szavazók is csalódnának, mert lenne semilyen trianon csatolgatás. Sőt valószínű hogy a zsidók cigányok b"zik lghdtv-k se tűnnének el. De azért mégiscsak egy igazi hazafi, nemzethi párt!

2023. máj. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
70%

62


"A konteo mániás"


Égeszségedre!


"3-5 százalék esélyt jósoltak, megint mellé beszélsz


Biztos én beszélek mellé?

Azt mondtam hogy sokak szerint. Itt is sok ilyen velemeny volt.

Szöveget értelmezni tudsz? Nem hiszem...



" Én nem kaptam idegrángást, de a szavaid alapján te (vagyis aki mer erről beszélni) igen.


Én és aki mer erről beszélni, az náci. Ezt írtad. Akkor most ki kapott idegrángást? Az aki mer erről beszélni, (vagyis te) vagy én?"


Nyilván, hisz Te azért nacizol és bevallottan azért válaszolgatsz csak hogy ne "nyerjek".

Jézusom, mint az oviban. :)


"Leírsz egy értelmetlen mondatot, aztán ugyanúgy nem érted, akkor se ha direkt visszakérdezek. xd

Te tényleg funkcionális analfabéta vagy"


Ja, én nem értettem a különbséget a között hogy sokan 0 százalékot jósoltak az MH nak a parlemantbe kerülésre, meg aközött hogy mit mérték egyes kutatások. :D


"Ezt is leírtam már, én is meg egy másik válaszoló is."


Aha. Attól még nem leszek náci hogy nektek nem tetszik ha tényleg történne is valami, azi túl hogy össze zárjuk őket normális gyerekkel.

Ezt tanárok sem támogatják, erről hoztam videót is.

Gondolom nem láttad....



" Nem, én csak azért válaszolgatok, mert nem hagyom hogy te nyerj."


Ja hogy Te vagy az, értem! :D

Segíts kérlek, miben tudnék itt nyerni?

Mi a franc bajod van neked?

Onlie random ismeretlen arcok szót szaporítanak.

Miben lehet itt nyerni úgy még is?


" De csak ugyanazt ismételgeted, valódi érved sincs. Ez így már nem érdekes.

Ráadásul elég nehéz olyan emberrel vitatkozni, aki még azt se érti, hogy mit írt le."


Nyugodtan fejtsd ki rendesen, ha már ez egy verseny! :)


"De tudod mit? Igazad van, a mihazánk magyarország utolsó reménye. Lehet hogy csődbe vinné az országot. Lehet hogy a szavazók is csalódnának, mert lenne semilyen trianon csatolgatás. Sőt valószínű hogy a zsidók cigányok b"zik lghdtv-k se tűnnének el. De azért mégiscsak egy igazi hazafi, nemzethi párt!",


Te úgy vitazol, hogy nagyon keveset tudsz kb a Mi Hazánkrol.

Senkit nem akarnak eltüntetni

Nincs kapára, kaszara, és irány az ekcsatolt területek, csak van normalis nemzeti öntudat, és nem tesznek úgy mintha pl Trianon rendben volna.

Egy meleget nem vertek meg ezek a "nácik"

2023. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
46%

[link]


Ebből a topicból is jó alapanyag lenne egy ilyen vicces post-hoz.


Ha megnézed a /r hungary fórumot, mindenki nácinak nevezi a mihazánkat. Tipikus náci párt. A támogatói is mind büszke nácik. Akkor neked mi bajod azzal, hogy nácinak neveznek? Dehát az vagy. Mi ezzel a probléma?

2023. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
67%

64

Ja,ha egy túl nyomó részt balos fórumon, (pl lehetne akár a prohardver) nacinak hívják, akkor biztos az!:)

Te, én nagyon sok fórumon azt olvastam hogy ballibsik hazaárulok.

Akkor ez is valid gondolom.. :)

2023. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
35%

Max a fidesz propaganda weblapokon olvashatsz olyat, hogy a balosok hazaárulók. De ezt nem ők találták ki, hanem a párt.

A reddit nem egy propaganda weblap, az /r hungary meg nem jobbos vagy balos.

De az tény, hogy a hozzád hasonlókat elég gyorsan bannolják. Ezért nem is nagyon tudtak elszaporodni a fórumon.

Itt gyk-n meg néha látok olyan hsz-előket, hogy egy komolyabb weblapon olyan bannt kapna, hogy felrobbanna a gépe...

2023. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
70%

66

Szóval az volna a jó ha a véleményem miatt tiltanának innen?

2023. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
24%

Nem, az egész mihazánkat kéne betiltani.

Nem nagyon követem ezeket a dolgokat, de a baloldali pártoknak is van programja a "cigányproblémára"

Csak ugye az nem annyiból áll l, hogy "pusztuljanak a cigányok IS, meg mindenki aki nekünk a felsőbbrendű árja szittya ősmagyaroknak nem tetszik"

és az úgy már közel se annyira érdekes...

2023. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
34%

68

A Mi Hazánk sem ez a cigány programja.

Van valami oka annak hogy hazudsz?

2023. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
28%

Érdekes vitatkozás.

Az összes hasonló embernek aki szerint jól működik az integráció kívánom, hogy élje át az összes megaláztatást amit én a retkes cigányok miatt.

Akkor majd megtudja mi a baj...

2023. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!