Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mihazánk szavazók tudják,...

A mihazánk szavazók tudják, hogy a pártjuk programja mennyire áll távol a valóságtól?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy aki a mihazánkra szavaz/szavazott olvasta-e egyátalán a programjukat, illetve hogy tudja-e hogy pontosan mivel járna a megvalósítása?


Amennyiben a fenti kérdésekre igen a válasz, leírhatná hogy ezt miért tarja jónak.



2023. máj. 15. 01:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
25%

30


"Nagyon rá vagy pörögve a cigány témára.

Mi történt? Megvertek a faluban a cigányok?

Nem változtat azon a tényen, hogy a mihazánk lényege a cigányozás. Téged is kizárólag ez foglalkoztat. Emiatt rajongsz a mihazánkért."


nagyon sok negatív tapasztalatom gyűlt össze nekem, és nagyjából minden családtagomnak ,igen.

És látom másokkal is miket tesznek...

Látom mi történik ott ahol egyre többen vannak.


De nem emiatt vagyok csak Mi Hazánkos.

Az ilyen rajongó, meg imádó jelzők Téged minősítenek.

Megint feltételezel, és tényként írod le.

Gondolom a Te világodban csak úgy lehet valakit támogtani,ha mindenben egyetértesz velük, és rajongsz értük.

Nos,nálam nem igy működik


"Ha egy 10%-os kisebbség túlszaporodja az ősmagyarokat, az főleg a magyarok hibája."


Igazad van!

Mi okoztuk ezt,azzal hogy hagytuk hogy a családiért szüljenek ,mert az egy minimális szintem eltartja őket...

Eddig hagytuk ezt.

Ezen kéne változtatni,

Nem azért születik 6+ gyerek a putriba mert enynire szeretik őket, hanem azért mert egyszerűbb a családiból fél állati szinten elvegetálni,a döngölt padlós putriban és ezt a kis család persze bűnözéssel kiegészíti,

Na,ezen kéne változtatni.

És csakugyan egyedül a Mi Hazánknak van erre müködöképesnek látszó programja.

Mert a légyszíves nem bűnözzetek, légyszi nem szülj hatot a földpadlóra, nulla iskolával, nulla jövőképpel, köszi de ki lett próbálva és nem működik!


"Nagyrészük elvándorol, ez a valódi ok."

A cigány népesség robbanás nem most kezdődött, bőven az elvándorlás elött, de az elvándorlés is oriási probléma.


"Mi változna ha a mihazánk uralkodna? Semmi. Most is a "jobboldali" kormány miatt menekülnek. "


Ez áll jobboldali.


"A fidesz is idióta, de azért a mihazánk túltesz rajtuk."


Tudom, szerinted ők a legrosszabbak mert nem tetszik a programjuk.

Ezzel szemben a baloldal integrációs cigány politikája nem működött már régens sem, és a cigánybünözés mint fogalmat el sem ismerik,akkor sem ha adott esetben 10 ből 10 et ők követnek el.

ez nem probléma megoldás, ez a PC ,ami megfojt minden lehetséges diskurzust is már csirájában.


"De én már nem is linkelek többet. Ezek ostoba képzelgések, zagyvaságok. Kb egy igénytelen ezós weblap szintje az egész.


A politikusok sokat hazudnak, de ez nem hazudgálás, hanem tömény néphülyítés a 0 iq rétegnek."


Nem is linkeltél csakugyan semmit!:D


"Ezek miatt imádod a mihazánkat? Nem, kizárólag azért mert nácik."


Örülök hogy ahhoz feljogosítva érzed magad hogy konkrétan eldöntsd mi az amiért inkább ők mint mások számomra a választás.:D


Sokat elmond rólad hogy eddig ferdítéseket adtál elő kinyilatkoztatva, és számodra nélkülözhetetlen ,a mási oldalt hiteltelenitő paneleket pufogtatva igyekszel erőszakosan nevetséges ,és legrosszabb szimben feltüntetni embereket ,politikai mozgalmat, mert Te nem értesz velük eyget..

Lásd:rajongsz,imádod,buta réteg,nácik, kulcsszavak.

2023. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó, én nem az vagyok a akivel eddig vitáztál.


Sikerült megragadni a lényeget.


Idéztem pár mihazánkos ostobaságot. Ha szerinted teljesen rendben van, hogy egy politikus kitalált hazugságokat ad elő, akkor te se vagy különb mint a kedvenceid.


De a te logikád alapján, bármilyen retardált ostobaság teljesen elfogadható. Csak az a lényeg, hogy közben cigányozzon, b"zizzon zsidózzon.

2023. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
70%

32


"Idéztem pár mihazánkos ostobaságot. Ha szerinted teljesen rendben van, hogy egy politikus kitalált hazugságokat ad elő, akkor te se vagy különb mint a kedvenceid"


Idéztél de linkek nélkül tetted.

Amúgy már utaltam rá hogy a jelenlegi politika felhozatalt tekintve részemről rég túl vagyunk azon luxoson, hogy csak olyan pártot válaszunk magunknak, akivel mindenben egyet tudok érteni.


"De a te logikád alapján, bármilyen retardált ostobaság teljesen elfogadható. Csak az a lényeg, hogy közben cigányozzon, b"zizzon zsidózzon."


Nem tudom hogy ez jött ki, de én ilyet nem mondtam!

Ezeket a hazugságokat t az anyatejjel szívjatok magatokba, vagy van erre valami külön tanfolyam?

Persze ha mindéképpen abba az irányba akarod vinni ezt, hogy egy "nácival" vitatkozol, akkor csináld csak!:D


Amnyit azért jó lenne már felfogni ,hogy az hogy kimondja valaki hogy létezik cigány bűnözés, hogy nagy részük meg sem próbál

beilleszkedne a többségi társadalomba , vagy hogy az Lmbtq lobbi már egyre inkább ott van az életünk mindennapjaiban, és ez nem jó, az nem cigányozás,sem b@zizás!

2023. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
60%

Még mindig nem érted a lényeget kérdező. Torockai is megélhetési politikus. Azt mondja, amivel szavazatokat tud szerezni. Csakhogy a náci taktika a legegyszerűbb a világon. Keress egy ellenséget, aztán mond azt, hogy te majd elbánsz velük. Orbán is ebből él.

A mihazánk meglátta a lehetőséget. Mert van egy réteg, aminek a fidesz már nem elég agyalágyult.


"kimondja valaki hogy létezik cigány bűnözés, hogy nagy részük meg sem próbál"


Igen, kimondta. Ezzel kilóra meg is vette az olyanokat mint pl te. De ha még előad a cigányozás mellé rengeteg töménytelen baromságot, az szerinted mit jelent?

Azt hogy a "cigánymániás" szavazók annyira korlátoltak, hogy teljesen mind1 mit mondasz, elhiszik és tapsolnak.

(Egyébként csak a szokásos széljobber szöveget tolja, nem túl kreatív)

Vagyis totál retardáltnak nézi a saját szavazóit. Nehogy azt hidd, hogy ezek tényleg ennyire hülyék. Tudják hogy mi kell a falusinak.

Te vagy rá az egyik példa. Bemásoltam hogy miket mond, de te csak arról tudsz beszélni, hogy kimondja a cigányproblémát.

De nem azért náci mert kimondja, hanem a felkínált megoldás miatt.

Balosok azt mondják, hogy támogatni kell a cigány gyerekek oktatását, a mihazánk meg a cigány gyerekek létezését akadályozná meg.

Ez bizony náci módszer, akármit mondasz.


Szerintem te egy süketnéma fogyatékost is ünnepelnél. Csak annyi a lényeg hogy cigányozzon.



[link]

2023. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
58%

34


"Még mindig nem érted a lényeget kérdező. "


Nem én vagyok a kérdező!


"Torockai is megélhetési politikus. Azt mondja, amivel szavazatokat tud szerezni. Csakhogy a náci taktika a legegyszerűbb a világon. Keress egy ellenséget, aztán mond azt, hogy te majd elbánsz velük. Orbán is ebből él."


Torocszkai ,orbánnal szemben messze van ettől.

Ő évtizedek óta ugyan azt mondja.

Ez nem megélhetési politizálás.

Attól hogy próbálod ezt rásütni, az általa képviselt témák nagyon is valósak.

Amúgy ha az hogy valaki rezonál az embereket érintő problémákra, az nem megvetendő egy politikusnál sosem!

És ez en náci taktika.

Amúgy fietnek érte ahányszor leírja valamelyikötök náci szót?

Mert elképesztően szánalmas.


"A mihazánk meglátta a lehetőséget. Mert van egy réteg, aminek a fidesz már nem elég agyalágyult"


Mindent kitekertek, ferdítetek a saját világképetek szerint..

Van egy jobboldali réteg, egy igen nagy réteg, akit a baloldali pártok nem is akartak megszólitani , akit a baloldali szavazók, hozzátok hasonlók hülyézi birkázza,és nácizza.

Ezeknek nem vállalható a fidesz korrupciója miatt, stb, és most van helyettük egy életképes párt.


"igen, kimondta. Ezzel kilóra meg is vette az olyanokat mint pl te. De ha még előad a cigányozás mellé rengeteg töménytelen baromságot, az szerinted mit jelent?"

Itt az a kérdés hogy miért kell hozzá Ő?

Ti,illtve a balos összefogás miért érdekelt abban valósgágtagadásban amit csinálnak?

Mindezt úgy,hogy magyar szavazók százezrei,szerintem milliói(mert ez egy jórészt oldalakon átívelő konszenzus a cigányokkal kapcsolatban) taapsztalják az ellenkezőjét..


"Azt hogy a "cigánymániás" szavazók annyira korlátoltak, hogy teljesen mind1 mit mondasz, elhiszik és tapsolnak."


Nincsnek cigánymániás szavazók.

Olyanok vannak akik tapasztalták milyen a velük való együttélés, adott esteben úgy, hogy láttad hogy több segítséget kaptak, meg vannak olyanok akik ezt letagdják,folyamatosan másokra mutogatnak, címkéznek-náci,rasszista stb,és ezzel minden pillanatban akadályozzák hogy történjen valami tényleg érdemi változás!


az hogy Te letudod ennyivel ,téged minősít.

Közben mást hülyézel...


Te,miközben nácizol,totál általánosítva hülyének nézed a vidéki réteget!

Mitől volnál Te jobb mint bármelyik rasszita ?

Te ugyan úgy ,megvetsz ,utálsz nagy csoportokat, csak Te politikai döntés ,hovatartozás okán teszed.

A végeredmény mindkét esteben egy megvetendő,gyülölködő ember...


"Te vagy rá az egyik példa. Bemásoltam hogy miket mond, de te csak arról tudsz beszélni, hogy kimondja a cigányproblémát."


Én bevallottan ezt tartom az ország rövid, és hosszútávú jövője miatt a leg problémának!

És linkeletem egy rakat nem a cigánysággal kapcsolatos ügyet amit szintén visznek.

Szóval ez megint nem volt igaz...


"De nem azért náci mert kimondja, hanem a felkínált megoldás miatt."

és itt is kiütközik az ujbeszéd ,és a Pc agymosása.

Vagy azin az utón kezdünk el járni amit javasol, vagy 50 év múlva több lesz az olyan helység mint pl a Hétes telep,vagy Csenyéte.

De nehogy változtassunk valamit, mert nektek nem tünik Pc nek,

ezért áldozzuk fel a saját,és gyerekeink jövöjét!

A lényeg hogy nácizhassatok üvöltve ahogy szokottatok.

Majd Armandó nem sokára,(vagy valamelyik sokadik gyereke ,akit nem engedtetek kiemelni a f@sból mert jaja rasszizmus )mikor tőletek is pillangókéssel kéri a pontos időt, meghálálja nektek...


"Balosok azt mondják, hogy támogatni kell a cigány gyerekek oktatását,"


A balosok nem értik meg hogy a családi háttér teszi őket ilyenné

Komolyan azt hiszed hogy ha szebbek lesznek az osztály termek,és a legújabb laptopokat szerzik be ,akkor megváltozik ez?

Dehogy.

Alapból hazug az narratíva hogy nem egyenlőek az esélyek.

Ugyan azokba az iskolákba járhatnak mint mi.

A fős sulig ingyenes.

Az hogy az Ő bejárásuk nem arról szól hogy elsajátítsak a tudást ,az nem midneki más hibája!


"a mihazánk meg a cigány gyerekek létezését akadályozná meg.

Ez bizony náci módszer, akármit mondasz."


Dehogy.


És ha esetleg normásiasn élnének, és dolgoznának is ,a kutya nem foglalkozná velük, ahogy semelyik más kisebbséggel sem foglalkozik senki!

Mondjuk rajtuk kívül egyiket sem kell újra meg újra megpróbálni felzárkóztatni....


Az senkinek sem érdeke,(A deviáns ,munkakerülő cigány szülökön kívül) hogy olyan emberek lepjék el az országot záros határidőn belül,a kik olyan családokba születnek ahol semmilyen normális jövő nem várja őket!

Az nem jövőkép, bár sajnos szinte minden gyerek leköveti, hogy 6-8 laknak olyan helyen ,ahol olyan higénai körülményeket teremettek a "gondos szülök" ahova kutyámat nem szívesen engedném be,és azt látják hogy apa,anya,meg az idősebb tesók, unokatesók, ki be járkálnak a börtönből, nem dolgoznak,okoskodnak,verekednek!


És ha van köztük néha aki normálisan viselkedik azt kiközöstik,megveteik,magyarozzék!: https://www.youtube.com/watch?v=oo8x-J2pppk&ab_channel=Toroc..


Ezek az emberek az erő nyelvén beszélnek, azt értik,abba nőttek fel, és csak azt tisztelik.

Nem véletlenül van majd minden cigány fiatalnak árnyékolos,boxra készülö profilképe a facen.

És nem véletlenül telesjen elfogadott náluk hogy megjárják a börtönt..

Ezeket nem fogod balos módszerekkel integrálni.

Sehol sem sikerült integrálni őket ahol nagy számban élnek!

Nincs rá bennük akarat ,tisztelet a nagyon kevés kivételnek.

Ez pl mai: https://www.youtube.com/watch?v=MZR2jzGe6KA&ab_channel=Polic..


Már kaptak lakásokat ,nem tudták normálsian hazsnálni a hekyzetet lésd Avas.

Kaptak földeket de azzal dolgozni kell:

[link]


Részünkről meg volt az akarat, de helyettük nem tudunk akarni!

Engem, egész biztos nem fogsz meggyőzni!

Nyugodtan náciz le, tarts megvezetett buta vidékinek, (Budapesti vagyok amúgy, és már itt is nagy a gond)de Ti nem adtatok, és nem próbáltok erre problémára semmilyen működő megoldást!

2023. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
0%
Én erre már csak annyit írok, hogy kb 1 mondatot se tudtál hiba nélkül leírni...
2023. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
91%

#36

Ez jogos, de nem attól lesz valakinek igaza hogy helyesen vagy helytelenül írta e le a véleményét.

2023. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
21%

#2 válaszára.


És a jobbik ezzekkel a programokkal megnyert maganak 1,4 millió fiatalt.


És akkor pár ember megkerdezi.


"Há de mért jutnak mindig diktátorok hatalomra."

2023. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
34%

37# Ha valaki ennyire "ősmagyarkodik" akkor az lenne a minimum hogy kb nagyjából helyesen beszél magyarul.

Én se várom el a tökéletes hiba mentes írogatást. De azért egy bizonyos szint alá ne menjünk már.


Ehhez képest a "hazafi ősmagyar nemzethi" kb egy diszlexiás.


"A diszlexia a nyelvvel, a beszéddel és az olvasástanulással kapcsolatos részképességzavar. Fő tünete az olvasási képesség elmaradottsága az életkor, iskolázottság és intelligencia alapján elvárható szinttől. Problémát okozhat a betűk, szavak és számok felismerése, leírása, a leírt betűket felcserélhetik, vagy ellenkező irányban olvashatják. Az olvasott szöveget nehezen és hibásan idézik vissza, lényegét nem tudják visszaadni."

2023. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
70%

39

A 35 os vagyok, és régóta dixlexias,es figyelem zavaros. Elég nehéz egy közepes, vagy hosszabb szöveget hiba nélkül megirnom.


És akkor ebből az jön hogy nem lehet igazam?

Nem lehetek magyar, meg igazam sem lehet, hiszen rengeteg helyen felcserélem, és rosszul használom az irásjeleket is?

Ezt akartad mondani?

2023. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!