Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mihazánk szavazók tudják,...

A mihazánk szavazók tudják, hogy a pártjuk programja mennyire áll távol a valóságtól?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy aki a mihazánkra szavaz/szavazott olvasta-e egyátalán a programjukat, illetve hogy tudja-e hogy pontosan mivel járna a megvalósítása?


Amennyiben a fenti kérdésekre igen a válasz, leírhatná hogy ezt miért tarja jónak.



2023. máj. 15. 01:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 A kérdező kommentje:
#20 Hogyan akadályozod meg akkor a második gyerek után a harmadikat? Fellövöd a marsra anyával együtt?
2023. máj. 15. 13:31
 22/70 anonim ***** válasza:
65%

#20

"Az hogy munkaviszonyhoz lenne kötve a második gyerektől"

Itt mi az állítás? Tudsz te magyarul?


"hol van ahhoz hogy gettókat vizionáltál?"

Tekintve, hogy két dolgot írtam, de csak egy példát hoztam, így érthető, hogy az az egy példa nem fogja fedni mindkét esetet.


De idézek, akkor megint a linkről: "A Mi Hazánk az egyetlen párt, amely [...] szegregálna is"

Pontosan, a mihazánk szegregációkat hozna létre, ez a gettó megfelelője, csak szólok.


"Mi az hogy előrevetíti?"

Az, hogy hogyan akadályozod meg? Arra nem tudod kötelezni, hogy gyógyszert szedjen valamelyik fél, ahogy arra se, hogy óvszert használjanak. Ehhez kb. 0-24-es felügyelet kell, amit nem tudunk megoldani 10 millió embernél.

Elköttetés és egyéb megoldás szintén kiesik, mivel reverzibilisnek kell lennie, ha munkát találnak.

Vagyis amit megtehetsz az az, hogy amikor már teherbe esett és látható a terhesség, akkor lépsz közbe, ez az abortusz.


"Ez a Te szádból, aki habozás nélkül behazudta a gettókat is ,szerinted menyire komolyan vehető?"

Te tényleg ostoba vagy, két dologból az egyikre hoztam példát, mert érdekelt, hogy téged mi érdekel, hogy melyikről beszéljünk.

De még azzal se kezdtél el vitatkozni, amire példát hoztam, vagyis beismerted, hogy az egyik esetben igazam volt, akkor szerinted mennyire reális, hogy a másikban hazudtam? Te komolyan olyan ostoba vagy, hogy szerinted valaki az egyik esetben igazat mondok és a másikban nem.


Azért arra hoztam példát, mert az a rosszabb eset. Vagyis ha már az igaz, akkor tök mindegy, hogy a másik igaz-e, mert az nem annyira durva.


Szóval nem, te egyáltalán nem vagy komoly vehető, mert kiderült, hogy olyan dolgot találtam, amit "még a 444 sem", illetve te sem.

2023. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
31%

21

Sehogy.De nem lesz rá családi, ha nincs munka,vagy munkában töltött mérhető múlt!

Nem lenne ész nélkül támogtava, hogy lakatos dzsenifer 14-30 éves koráig szüljön 5-9 purdét, mert egyszerűbb a családiból fél állati szinten elvegetálni,a döngölt padlós putriban és ezt a kis család persze bűnözéssel kiegészíti, és közben verni a mellét hogy azért szegény mert cigány, mint jó minőségű életet, és jövöt biztosítani munkáéval, egy, vagy két gyerek számára.

2023. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
21%

22


Elképesztő !

Mint a vízfolyás úgy hazudsz!


" idézek, akkor megint a linkről: "A Mi Hazánk az egyetlen párt, amely [...] szegregálna is"


Pontosan, a mihazánk szegregációkat hozna létre, ez a gettó megfelelője, csak szólok."



"A Mi Hazánk az egyetlen párt, amely az oktatásban

szegregálna is."


Az nem azt jelenti hogy gettókban zárnák a cigányokat,Te hazug!

És Te kérdezed tudok e magyarul..

Te figyi, az hogy megtanultál olvasni,(értőn láthatólag nem) nem azt jelenti hogy betük halmazából a neked tetsző jelentést próbálód a világgá kürtölni ,és igazságnak beállitani :D


Hanem azt jelenti hogy a normális gyerekek jogot kapnak ahoz, hogy Amrnado ne csessze el a tanuláséhoz, és biztonsághoz való jogukat, amit Ti valamiért le sem sz@rtok!


Amúgy ma is van szegregáció, mert a normális gyerekeknek ,normális szülei vannak,akik tötörnbek velük,nemúgy mint Armanóval a cigány szülei, és a normális szülök kiveszik azokból az iskolákból a gyerekeket ahol elfordulnák Armandóék,és a velük járó agresszió.

Igy maradnak ott a cigók, aztán jön valami "civil" szervezet, és félhomályositja őket 10 év múlva ,hogy tulajdonképpen Ők áldozzatok azért mert elüldözték a magyarokat ,és jár ezért nekik kártérítés.

Lásd Gyöngyöspata!


"Az, hogy hogyan akadályozod meg? Arra nem tudod kötelezni, hogy gyógyszert szedjen valamelyik fél, ahogy arra se, hogy óvszert használjanak. Ehhez kb. 0-24-es felügyelet kell, amit nem tudunk megoldani 10 millió embernél.


Elköttetés és egyéb megoldás szintén kiesik, mivel reverzibilisnek kell lennie, ha munkát találnak.


Vagyis amit megtehetsz az az, hogy amikor már teherbe esett és látható a terhesség, akkor lépsz közbe, ez az abortusz."


Senki sem beszél erről csak Ti!

De mondjuk Ti direkt félre is magyarázzátok-ergo hazudtok bármikor, mint kiderült...


Nem lesz támogatás a második gyerektől,ha csak a semmire szülik őket.

Ez ennyi, nem több!

De amkor idézd hogy hol van erről szó!


"Te tényleg ostoba vagy, két dologból az egyikre hoztam példát, mert érdekelt, hogy téged mi érdekel, hogy melyikről beszéljünk.


De még azzal se kezdtél el vitatkozni, amire példát hoztam, vagyis beismerted, hogy az egyik esetben igazam volt, akkor szerinted mennyire reális, hogy a másikban hazudtam? Te komolyan olyan ostoba vagy, hogy szerinted valaki az egyik esetben igazat mondok és a másikban nem."


Te most azt tartod példának hogy bizonyíthatóan ferdítve idéztél, abból szándékosan vontál le olyan következtetést amiből kitekerve próbáltad azt kihozni hogy gettókba zárnák a cigányokat?

És Te ostibázol ezek után bárkit?:D


Ezek után a válaszom az hogy mivel most buktál meg, ezért még inkább biztos hogy a másikban is hazudtál...


"Azért arra hoztam példát, mert az a rosszabb eset. Vagyis ha már az igaz, akkor tök mindegy, hogy a másik igaz-e, mert az nem annyira durva."


Neked tényleg mindegy hogy mi igaz,és mi nem!


"Szóval nem, te egyáltalán nem vagy komoly vehető, mert kiderült, hogy olyan dolgot találtam, amit "még a 444 sem", illetve te sem."


De hát nem találtál semmit, csak ferdítve közlöd le azt, amit bárki elolvashat!

De haver ,ha ezek után Te mondod, a hitelesség bástyája, akkor biztos igazad van! :D

2023. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
39%

#24

"Az nem azt jelenti hogy gettókban zárnák a cigányokat,Te hazug!

És Te kérdezed tudok e magyarul.."

Te hazudsz, mivel sehol nem írtam, hogy gettókba zárnák, hanem hogy gettókat hozna létre és ez történne.

A roma kisebbség jelenleg is egyébként egymáshoz közel él, a társadalom többi részével eddig kizárólag oktatáson keresztül érintkezett, ami miatt ez volt az egyetlen módszer a felzárkóztatásra.

HA ezt elveszed, akkor bizony egy teljesen gettós rendszert hozol létre.


Szóval igen, nem beszél magyarul és még hazudsz is.


"nem azt jelenti hogy betük halmazából a neked tetsző jelentést próbálód a világgá kürtölni ,és igazságnak beállitani"

Szó szerint idéztem te félkegyelmű idióta....


"Hanem azt jelenti hogy a normális gyerekek jogot kapnak ahoz, hogy Amrnado ne csessze el a tanuláséhoz, és biztonsághoz való jogukat"

Ez egyébként ugyanaz a borzasztó értelmezés, mivel "Amrnado"-nak is van ehhez joga, amit te nem akarsz biztosítani.

Igen, ez egy náci megoldás.


"Amúgy ma is van szegregáció, mert a normális gyerekeknek ,normális szülei vannak,akik tötörnbek velük"

Te nem tudod, hogy mit jelent a szegregáció. :DDDD

Tényleg nem beszélsz magyarul. :DDDD


"Igy maradnak ott a cigók, aztán jön valami "civil" szervezet, és félhomályositja őket 10 év múlva"

VAgy jön egy civil szervezet és felzárkóztatja őket, amire egyébként számtalan példa van, csak a kormány nem karolta fel soha, a mihazánk pedig hazudik ezekről a példákról.


"Senki sem beszél erről csak Ti!"

Nem csak olvasni nem tudsz, de ostoba is vagy.

De, ez következik abból, amit a mihazánk előadott.


"Nem lesz támogatás a második gyerektől,ha csak a semmire szülik őket."

Nem, az az idézet nem ezt jelenti, bármit hazudsz. :DD

"A második gyermektől munkaviszonyhoz kötjük a gyermekvállalást."

Érted? A gyermekvállalás van munkaviszonyhoz kötve és nem a támogatás. Ez egy tény.


"De amkor idézd hogy hol van erről szó!"

Megtettem, szószerint az van ott, hogy a gyermekvállalás lesz munkaviszonyhoz kötve és nem a támogatás.

Erről beszélek, amikor mondtam, hogy nem tudsz olvasni.


"Te most azt tartod példának hogy bizonyíthatóan ferdítve idéztél"

Sehol nem idéztem ferdítve, szó szerinti idézet volt, még csak nem is én magyaráztam bele, hanem ezt jelentik a leírt szavak.


"És Te ostibázol ezek után bárkit?:D"

Nem, a te kijelentéseid ostobáznak le téged, én csak lefordítom neked. Ehhez én nem kellek, nélkülem is ostoba vagy. :)


"Neked tényleg mindegy hogy mi igaz,és mi nem!"

Mégegyszer, szó szerint idéztem mindent, miközben te idézet nélkül akarod belemagyarázni, hogy mennyire a támogatásról beszéltek, ami egyértelműen nem igaz.


"De hát nem találtál semmit, csak ferdítve közlöd le azt, amit bárki elolvashat!"

Szó szerint idéztem, hülyegyerek. :DDD


"De haver ,ha ezek után Te mondod, a hitelesség bástyája, akkor biztos igazad van! :D"

Tény, hogy szó szerint idéztem, míg te csak hazudsz össze-vissza. :DD

2023. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
30%

25


"Te hazudsz, mivel sehol nem írtam, hogy gettókba zárnák, hanem hogy gettókat hozna létre és ez történne.

A roma kisebbség jelenleg is egyébként egymáshoz közel él, a társadalom többi részével eddig kizárólag oktatáson keresztül érintkezett, ami miatt ez volt az egyetlen módszer a felzárkóztatásra.

HA ezt elveszed, akkor bizony egy teljesen gettós rendszert hozol létre.


Szóval igen, nem beszél magyarul és még hazudsz is."



Szóval mikor azt írtad szó szerit a 17 ben a Mi Hazánk programjáról hogy : "Gettók létrehozása,"

akkor nekem tudnom kellett volna,anélkül hogy kifejtetetted , hogy Te nem arra gondolsz hogy építenének nekik , és abba zárnák őket, -hisz bárkinek ez jött volna le ebben a kontextusban ,hanem az oktatásban a szegregálás miatti (szerinted) folyamat része volna..

És ezzel védekezel..

Gyönyörű!:D


"Ez egyébként ugyanaz a borzasztó értelmezés, mivel "Amrnado"-nak is van ehhez joga, amit te nem akarsz biztosítani.

Igen, ez egy náci megoldás."


Persze ,mi más volna mint náci dolog a normális gyerekeket megkímélni ettől.:D

Azt megmondanád hogy hol mondtam olyat hogy Armandóék nem tanulhatnak?

Megint ferdítesz!

Nem mondtam ilyet!

De Te azonnak megpróbálod úgy beállítani mintha ez elhangzott volna, csak hogy nácizhas ez ízeset...Na,ennyire hiteles amit írsz..

Az hogy szegregálni kéne őket a TÖBBSÉG ,és saját érdekükben, az nem jelenti azt hogy nem tanulhatnának a cigány gyerekek!

Tanulhatnak,csak a saját szintjükön..


"Te nem tudod, hogy mit jelent a szegregáció. :DDDD

Tényleg nem beszélsz magyarul. :DDDD"


Van egy rossz hírem, okoska ,a Gyöngyöspatai eset annak az iskola példája amit én mondtam ezzel kapcsolatban.

És ott bizony pontosan ez történt, a nagyon alacsony képességű viszont agresszív diákokat megpróbáltak el különíteni a többiek érdekében(ezek mind cigányok voltak) ,de annyi volt a probléma igy is, hogy a szülök majd mind kivették a gyerekeiket ebből az iskolából, és ezt az egészet szegregációnak vették később .

De gondolom Te jobban tudod mint a bíróságok..:D

Egy kis csemeg az okokról:

Te konkrétan ezt támogatod!

[link]



"VAgy jön egy civil szervezet és felzárkóztatja őket, amire egyébként számtalan példa van, csak a kormány nem karolta fel soha, a mihazánk pedig hazudik ezekről a példákról."


Nem csak a Mi Hazánk nem tud ezekről, de mi sem.

Valahogy nem lettünk teli integrálódott jóravaló cigányokkal....

Ellenben a növekvő számukkal együtt, a megoldatlan probléma, és a lopások, erőszakos bűncselekmények nőnek!

Gondolom ők már integrálodtak..: [link]

[link]

[link]

Külföldön is "dolgoznak" a jó hírünkön

https://www.youtube.com/watch?v=PA1Bhrg_D1Q&list=PLp1Ro2Tty0..

Öröm lehet ilyen integrálódottakkal utazni: https://www.youtube.com/watch?v=sH3uUNmCUek&list=PLp1Ro2Tty0..

Jó velük este várost nézni: https://www.youtube.com/watch?v=wqMjafeESq0&list=PLp1Ro2Tty0..

Miattuk lett majdnem bezárva a Sarkadi Tesco : https://www.youtube.com/watch?v=qeAh2o3RinA&list=PLp1Ro2Tty0..

Remek szülök: https://www.youtube.com/watch?v=jwxCUU__afM&list=PLp1Ro2Tty0..


Ezt kb a végtelenségig tudom folytatni.

Nem Téged igazolnak..


A korrektség jegyében :csakugyan benéztem, hogy a második gyerektől munkához kötnék a gyerek vállalást.

Ezzel én maximálisan egyet is értek ,de ez mellékes, mert ezzel kapcsolatban nem volt jogos ezért Téged minősitenem!

2023. máj. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
70%

Könyvdaráló, műmagyar, elmeroggyant idiótákra nem szavazunk!

Így kiesik a Mihasznánk és a Fidesz!

2023. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó ezt a zagyvaságot el se olvasom.

Mihazánk-ról szólt a kérdés, mégis folyamatosan a cigányokkal érvelsz.

Ebből is látszik hogy a mihazánk egyetlen ütőkártyája a cigányozás.

Azért ez nem nagy találmány.

Orbán migránsozik, a mihazánk cigányozik.


Cigányok nélkül mi más maradna?


Oltásellenesség? Az hosszútávon nem sokat ér. Trianon álmodozások? Talán, esetleg pár hülyének azt is el lehet adni.


Primitív, egyszerű üzenetek...

Primitív embereknek.

2023. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
58%

28


"Utolsó ezt a zagyvaságot el se olvasom.


Mihazánk-ról szólt a kérdés, mégis folyamatosan a cigányokkal érvelsz.


Ebből is látszik hogy a mihazánk egyetlen ütőkártyája a cigányozás.

Azért ez nem nagy találmány.

Orbán migránsozik, a mihazánk cigányozik."


Gondolom egyszerűbb ignorálni, mint vitázni vele.:D

Nincs nagyobb problémája egy olyan országnak ahol így fogy a az őslakos nép,és igy szaporodik egy integrációra alkalmatlan ,az őslakósokkal ilyen szinten összeférhetetlen népcsoport!

Ehez nem kell különösen intelligensnek lenni, hogy megértsd, mit fog ez a közeljövőben jelenteni, ha nem kezeljük.

Nagyon sok településen ,főleg vidék falvakban ,már tudják!

Az a kérdés vajon tényleg az e primitív ,aki ezzel foglalkozik?

Nem pedig az a primitív aki szerint nem ez a fontos?


"Cigányok nélkül mi más maradna?

Oltásellenesség? Az hosszútávon nem sokat ér. Trianon álmodozások? Talán, esetleg pár hülyének azt is el lehet adni.

Primitív, egyszerű üzenetek...

Primitív embereknek."


Ez megint hazugság szokás szerint...

Ezek maradnának a teljesség igénye nélkül:

https://www.youtube.com/watch?v=_I715im9NwQ&ab_channel=MiHaz..

https://www.youtube.com/watch?v=wHlOghL2SvE&ab_channel=MiHaz..

https://www.youtube.com/watch?v=8igyhSsTzFA&t=120s&ab_channe..

https://www.youtube.com/watch?v=DsTuhSUkEco&t=10s&ab_channel..

https://www.youtube.com/watch?v=24mY4Aa2moA&t=5s&ab_channel=..

https://www.youtube.com/watch?v=pp6AWvPppgs&t=220s&ab_channe..


Ezekre nehéz volna ráhúzni hogy nem más mint cigányozás, vagy azt hogy nem foglalkoznak mással.


Ha ezeket nem akarjátok belátni ,az semmi mást nem jelent ,csak azt hogy nem vagytok hajlandók a véleménybuborékból kitekinteni.

De akkor felesleges a vita.

Elég ha ignoráljátok az ellenkező véleményt, és el vagytok a saját hazugsáaitokban...

2023. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon rá vagy pörögve a cigány témára.

Mi történt? Megvertek a faluban a cigányok?


Nem változtat azon a tényen, hogy a mihazánk lényege a cigányozás. Téged is kizárólag ez foglalkoztat. Emiatt rajongsz a mihazánkért.



"Nincs nagyobb problémája egy olyan országnak ahol így fogy a az őslakos nép,és igy szaporodik egy integrációra alkalmatlan ,az őslakósokkal ilyen szinten összeférhetetlen népcsoport!"


Ha egy 10%-os kisebbség túlszaporodja az ősmagyarokat, az főleg a magyarok hibája.

Nagyrészük elvándorol, ez a valódi ok.

Mi változna ha a mihazánk uralkodna? Semmi. Most is a "jobboldali" kormány miatt menekülnek. A fidesz is idióta, de azért a mihazánk túltesz rajtuk.


Csak pár idézet hogy mennyi ostobaságot hordanak össze:


"támadás alatt áll a család intézménye, el akarják venni a magyar gyerekek identitását. Össze akarják zavarni őket, hogy ne tudják, mi az a család és a nemzet."


Mivel támadják?



"Azért, hogy könnyen manipulálható fogyasztókat csináljanak belőlük a Tudjukkik"


Kik azok a tudjukkik?



"volt bátorsága szembeszállni a techcégekkel, és akinek a nevét nem lehet büntetlenül leírni a Facebookon"


Mármint lebannolták fb-ről, aztán vergődött egy sort, de leszarták.



"Ukrajnában sorra tárják fel az amerikaiak által pénzelt titkos biolaborokat."


Aha, sőt soros györgy lipsi vírusokat fejleszt a holdon. Kb ennyi valóság alapja van.



"ez egy mesterséges vírus, nem véletlen, hogy már nem kutatják az eredetét"


Agyhalál


"a WHO aláíratott egy szerződést a kormányokkal, amely alapján egy világjárvány esetén átvehetik az irányítást az országok felett"


0 valóság alappal, bizonyíték nélkül, tényként ad elő mindenfél összeesküvést.



De én már nem is linkelek többet. Ezek ostoba képzelgések, zagyvaságok. Kb egy igénytelen ezós weblap szintje az egész.

A politikusok sokat hazudnak, de ez nem hazudgálás, hanem tömény néphülyítés a 0 iq rétegnek.


De mégis van egy buta réteg aminek ez kell. De a nagyobb gond az, hogy el is hiszik.


De kit érdekelne ez a sok ostobaság, ha nem egy "nemzethi hazafi" párt lenne?


Ezek miatt imádod a mihazánkat? Nem, kizárólag azért mert nácik...

2023. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!