Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mihazánk szavazók tudják,...

A mihazánk szavazók tudják, hogy a pártjuk programja mennyire áll távol a valóságtól?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy aki a mihazánkra szavaz/szavazott olvasta-e egyátalán a programjukat, illetve hogy tudja-e hogy pontosan mivel járna a megvalósítása?


Amennyiben a fenti kérdésekre igen a válasz, leírhatná hogy ezt miért tarja jónak.



2023. máj. 15. 01:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
21%

Már meg vagy bolondulva, teljesen beleőrülték a cigánymániába.


Ha titeket ez ennyire érdekel, akkor hallgassátok a náci patkány hülyeségeit. Ha nektek attól jobb...


Attól még változás nem lesz.

2023. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
46%

#47

"Látom szemezgetve válaszolsz, nyilván kellemetlen volna a videókat megcáfolni."

Mert érvelési hiba. Nem kell cáfolni, ami alapból nem állja meg a helyét, mert ostobaság.


"Azért én maradnék a linkeknél, sokat elmondanak!"

Persze, annak, akinek egyjegyű az IQ-ja.


"Minden magyarnak tudnia kéne egy online vitában egyértelműen fogalmazni."

Én egyértelműen fogalmaztam, a gettó jelentését használtam, te nem értetted, ez a te hibád.

Ha leírom, hogy zsiráf, akkor elvárom, hogy zsiráfnak értsd és ne elefántnak.


"Még egy balosnak is.."

Nem vagyok balos, de szép próbálkozás.

Ez amúgy megint érvelési hiba.


"persze könnyeb utána magyarázkodni,és a másikat hibáztatni hogy ő hülye,hisz nem értette meg azt, amit Te nem fogalmaztál meg"

Egyrészt, te pont ezt csinálod. Arról beszélsz, hogy nem te vagy a hülye, hanem én fogalmaztam félreérthetően, de még ha igaz is, akkor is, aki nem hülye, az visszakérdez ilyen esetben.

Másrészt, elég egyértelmű volt, amit mondtam, mivel a gettó legelterjedtebb jelentését használtam.


"Szóval továbbra is azt képzeled hogy automatikusan tudni kellet volna ,hogy átvitt értelmében kel érteni ezt a kijelentésed"

Jó, innen látszik, hogy teljesen hülye vagy. Ha te sem átvitt értelemben vetted volna alapul, akkor zsidókról kezdtél volna beszélni, mivel a gettók - nem átvitt értelemben - kizárólag zsidókra vonatkoztak.

Vagyis te is felfogtad, mivel egyébként kontextusból kiderül, hogy itt átvitt értelemről van szó.


"Fel merül a kérdés, miért fogalmazol félreérhetően?"

Elég egyértelműen fogalmaztam, ezért értetted, hogy romákról beszélek és nem zsidókról.


"Az arányok mellet mindig elmentek."

Mivel az arányok valójában a szegényekről szólnak.


"Gyöngyöspatán sem magyar gyerekek csinálták a feszkót!"

Egyébként de, pontosabban többek között.


"Sőt, nem a sokkal nagyobb számú, szerintettek eléggé "náci" többségi társadalom terrorizálja az erős kisebbségben lévő(még) cigány lakosságot."

De, pl. te kisebbségben vagy, mégis a hozzád képest többségben lévő romákat akarod terrorizálni, ami ugyanúgy igaz a mihazánk helyzetére.


"Az Ő érdekeik miért nem fontosak?"

Én az ő érdekeikről beszélek, te pedig az ellen.


"Az elég demokratikus nem?"

Nem. Mivel ha 51% mondjuk megszavazza, hogy 49% rabszolga legyen, akkor az is lehet népszavazás által, de demokratikus nem lesz.


"Tudom ,minden náci amit ti nem támogattok..:D"

Érvelési hiba megint.

Egyébként nem, nekem a mérsékelt jobbal nincs bajom, ahogy a mérsékelt ballal se, mégse vagyok egyik része sem.


"Ez csak akkor valid ha a másik részről is van rá akarat."

Tévedés. Még a történelem is az ellenkezőjét bizonyítja.


"Ezen családokból, még korai korban ki kell emelni a gyerekeket.

Ezzel lehetne változást elérni."

Szintén tévedés, a jelenleg kicsiben működő modellek sem így működnek és mégis eredményesek.


"Attól hogy 3-4 túlkoros agresszív családból érkező cigányt beteszel 20 normális magyar közé"

Csak nem létezik ez a 20 normális magyar.


"Én a 70-es évek végén születtem, a 80 as ,90 es években sokáig nem volt szegregáció"

De volt, a szegregátumok nem most jöttek létre.


"mégis a velem egyidős korosztályú cigány szülök nevelték ilyenné a gyerekekeit.

Ki van próbálva .

Nem működik."

Ez megint hazugság, az integráció sosem lett Mo.-on kipróbálva.


"De tanulhattak, megvolt a lehetőségük az csak szét@baszták az ossztályokat,és ezért össze lettek vonva."

Te nagyon ostoba vagy. :DDD

Ha összevonod őket is oktatást kell biztosítani, erről beszélek, ez nem történt meg, a jogukat vették el, aminek te tapsolsz, ez bizony náci hozzáállás.


"Konkrétan a folyósóra sz@rtak,az integrálodásra szomjazó cigány gyerekek..."

Nem tehettek mást, a folyósón meglátták az arcod és egyből a wc jutott az eszükbe.

Kb. ilyen szintű érveket kezdtél el hozni.


"Saját maguknak köszönhették ezt"

Tehát maguknak köszönhetik, hogy te hülye vagy? Ez nem semmi logika. :DDDDD


"Konkrétan a magyar gyerekeket védték ezzel,de Te lesz@rod sokadszor!"

Nem, mégegyszer, én képviselem ebben a vitában egyedül a magyar gyerekek érdekét, te azt akarod elérni, hogy őket lekésőbb 20 éves korukra kirabolják és megerőszakolják.


"Sosem próbálod megcáfolni, csak szajkózod mint egy értelmi fogyatékos hogy én vagyok az ostoba"

Mert nem érv.

Mondok egy példát, hogy felfogd, hogy mit csinálsz. Az az alapállításod, hogy a Föld lapos és azt mondod, hogy ez azért igaz, mert finom volt a leves, amit ebédre ettél.

EZ. NEM. ÉRV... amit egyébként tudnál, ha egy középiskolás 10.-es szintjén lennél.


Tessék, cáfolat: [link]


"A mindenki álltál ismert "eredmények" ezek,nem a telexes probaganda..."

Egyetértek, mindenki érti rajtad kívül, hogy miért nem érvelünk így.


Amúgy elmondom, hogy ezek az adatok pont az ellenkezőjét bizonyították. Pár éve volt pont egy kutatás, amiben azt vizsgálták, hogy van-e cigánybűnözés. Ehhez azt nézték, hogy nálunk milyen arányban követnek elbűncselekményeket és milyen arányban vannak a társadalomban összehasonlítva más országokkal.

Az eredmény az volt, hogy nincs cigánybűnözés, ami a bűncselekményeket illeti az a szegénység következménye.


"És sosem mondtam hogy ne tanuljanak"

Nem, te azt mondtad, hogy jó dolog elzárni őket, ahol még az esélye sincs meg annak, hogy tanuljanak.


"Amit csinálsz azt hazugságnak hívjak, és még ha 100 hsz-t is irsz akkor 100 x fogom cáfolni!"

Egyszer nem cáfoltál. :DDDD

Egy szó sem hangzott pl. a működő modellek, azok miért rosszak. Azt mondtad, hogy ezek nem léteznek és kész. Ez megint érvelési hiba egyébként.


"Parancsolj ,ebből porbálod kihozni hogy én nem akarom hogy tanuljanak:"

Leírtad, hogy azt akarod, hogy elszeparálva legyenek, ahol esélyük sincs tanulni.

Kell ezen még próbálkoznom?


"Aki ebből azt akarja kihozni hogy tanulásukat gátolnám, az vagy rettentően ostoba, vagy végtelenül hazug.."

Most írtad le, hogy jó, hogy gátolták. :DDDDDD

Te tényleg hülye vagy. :DDDDD


"Nem kell hozzá pénz, ez egy ordas nagy hazugság!"

Aki olyan ostoba, hogy a történelmet sem ismeri, az inkább ne magyarázzon, hogy az integráció hogy működik.


"Ennyi idő alatt, nulla forintól is meg kellet volna történne az integrációnak, ha akarták volna."

Szintén nem igaz.

Az integráció nem magától történik, pl. kell hozzá oktatás, a megfelelő oktatáshoz megfelelő tanár kell, megfelelő tanár akkor lesz, ha megfelelő lesz a fizu.

Tessék, máris a pénznél vagyunk.


A világban semmi sincs ingyen, ha a kisebbség legnagyobb vágya, hogy integrálódjanak, akkor sem fognak tudni, mert ha kell nekik pénz, hogy ne fagyjanak meg télen, akkor azt fogják mondani, hogy Pistike tudom, hogy 16 vagy és még van 2 éved az érettségéig, de húzzál közmunkára vagy éhenhalunk/megfagyunk stb.


"De amúgy sok milliárd ment oda még annak ellenére hogy rengeteget loptak el belőle, ezek jórészét a saját cigány vezetőik!"

Bocs, a mihazánk elvtársai, a fideszesek lopták el és semmi pénz nem ment a felzárkóztatásra.


"Mond csak ,tudsz ,mondani olyan kisebbséget, aki több száz éve itt él, és nonstop megy próbálkozás a felzárkóztatásra?"

Nem tudok olyan kisebbséget, akit bármelyik uralkodó 0 forintból integrált volna és ne mentek volna el rá végtelen pénzek. Szóval igen, a történelem engem igazol. :)


"ez miért nem elég ahhoz hogy normálisan bejárjanak az iskolába, és tanuljanak?"

A felsoroltak melyikét tudják megenni? Melyike fizeti be a számlát?

Most elmondom, hogy milyen abszurd egyébként a felvetésed. Olyan dolgokat dobálsz, amiket ÉVTIZEDEKKEL EZELŐTT már tanulmány cáfoltak, hogy kevés.


"Hol lesz ebben megint mindenki más a hibás ,csak Ők nem?"

Ott ahol a magyar gyerek is megutálja az oktatást.

A magyarok NEGYEDE funkcionális analfabéta - láthatóan egyébként te is -, ami több, mint a romák létszáma az országban, vagyis a amgyarok egy jelentős része szintén egy idióta.

Ez azért van, mert az oktatásunk nem tudja szerethetővé tenni az iskolát. Akkor tudsz elkezdeni GONDOLKODNI, hogy integráció legyen, ha az oktatás már élvezhető, mert az a nulladik lépés.


"Miért nem írtál eddig egyszer sem az Ő felelősségükről?"

Mert nincs.

A hülye nem felelős azért, hogy hülye, ha az lenne, akkor neked is felelősséget kellene vállalnod, hogy segghülye vagy, amit én elnézek, mert ez az oktatás, illetve ennél fogva a kormány felelőssége.


"Itt van több százezer kínai.

Senki sem foglalkozik velük."

Mármint hol? Mert Mo.-on nincs.


"De nem verekednek, lopnak, rabolnak, és Teri nénit nem ölik ,és erőszakoljak meg a nevetséges nyugdíjért"

MErt nem a szegény kínai jön, mert annak nincs pénze idejönni.

Mondjuk kínai városakat, ahova kiköltözöl, akkor 2 hét után kb. darabokban szednek össze? MErt ilyen is van.


"És nem lett kipróbálva ami Mi Hazánk mond."

De, ez az egyik legalapabb elképzelés, ami már ki lett próbálva és pont ellenkező hatást ért el mindig is.


"Nem lettek kiemelve ezek a gyerekek időben,ezekből a "családokból""

De, ez egy kicsiben már tesztelt modell, ami sosem működött.


"Ezeket a körülményeket produkálják újra és újra maguktól!"

És ezt a viselkedést produkálják a kiemeltek többsége is.


"Ha ebből jön, és ebbe megy vissza ,cseszheted a deszegregációt!"

Nem, mert az integrációnak nem csak a gyerek a része, hanem a család is.

Én teljes roma közösség integrációjáról beszélek, amire vannak működő modellek és egyébként több is az országban, ami működik.


"A deszegregáció meg azt hozza amiről hoztam számos videót!"

Akkor most hozz finn videót, hogy bizonyítsd, hogy így van.


"Finnországban nem a deviáns, integrációra szándékosan képtelen czigányokkal kell a későbbi cégvezetőkkel küszködniük!"

Mivel normális oktatás van, ami integrálja az embereket.

Egyébként de, 10-20 ezer romájuk van/volt, akikkel régebben ugyancsak volt probléma, de az oktatás miatt ezek megszűntek.


"ezekből a a családokból ki is emelném őket,és normális oktatást biztositanék 0-18 éves korukig."

Csak pár szám, ha már olyan okosnak hiszed magad.

2011-ben 300 ezer ember vallotta magát romának a népszámláláskor, ha azonos ütemben nőtt a számuk, mint 2001 és 2011 között, akkor mostanra kb. félmillióról van szó.

Ha a korfájuk hasonló, akkor 2-300 ezer gyermekről beszélünk.


Jelenleg a magyar gyermekotthonok kapacitása legjobb esetben is csak 20 ezer.

Ha még működne is a megoldás, amit mondasz, akkor is csődbe vinni az országot.


"Akkor mit akarsz változtatni a suliban azzal, hogy összezárod ezeket a normális igényű ,tanulásra képes gyerekekkel, mikor a probléma gyökerét hagyod?"

Én a probléma gyökeréről bsezéltem, a családokról, te tereled mindig csak az oktatásra.


"kiemelni ezeket a nagy zömében cigány gyerekeket rasszizmus volna, hisz legelaóbb a 90 % cigány akiről szó van!"

Meg mert ellenkező hatást érnél el.

Ugye tudod, hogy a gyerekeknek szarabb teljesítménye van a gyerkmekotthonban? :DDD


"Ha müködött volna ,ha Ők is akarnák igazán,nem itt tartana a cigányság ,ennyi segítség és évszázad után,"

Mármint 0 segítség egy évszázad után. :DDDD

Jó példa. :DDD


"Miskolcon kezdtek kampányolna a kanadai hatóságok, hogy szigorítják beutazást"

És meglepődsz, ha lehülyézlek? Te nem tudsz olvasni:

"az ország MENEKÜLTÜGYI rendszerének szigorodására"


"Ennyit a cigányság integrációs sikereiről!"

Amúgy ez hogy példa az integrációra? :DDD

Te nem tudod, hogy mit jelent az integráció? Az integráció nem beutazást jelent. Ahogy KAnadának sem az integrációval van/volt gondja, hanem a menekültstátuszt igénylőkkel és az azoknak járó kedvezményekkel.


"Ezek a linkek erösen alátámasztják az én mondandómat."

Az a baj, hogy nem, bizonyítják, hogy nem tudsz érvelni.


"nem azt jelenti hogy nem igazabb inkább ez az arányokat tekintve a cigányokra ez a viselkedés forma"

Amit mondok, az azt jelenti, hogy náci vagy.

Ha a viselkedési forma lenne tényleg a bajod, akkor a cigányok sosem merültek volna fel.


"Mutass kb 7x több olyan esetet, mikor magyarok támadnak romákra pl ,mert lakosság arányosan igy volna korrekt!"

LOL, nem, ez megint érvelési hiba, de ezt most elnézem, mert ez már majdnem egyetemi anyag.

Ha romák nem azért támadnak magyarokra, mert "fúj, magyarok", így ennek nem az a megfelelője, hogy legyen "fúj, romák" támadás is.

Arról van szó, hogy ha egy roma random megtámad valaki, akkor nagyobb eséllyel magyar, mint roma, de ez akkor is igaz, amikor magyar támad random, és arra pedig az arányok már nagyjából okésak.


Leglaábbis én vidéki vagyok és a amgyarokkal több a gond, mint a romákkal, pedig én a roma környék mellett lakom.


"amúgy már bizonyíthatóan hazudtál, ferdítettél, azt írod valamire, amire nincs válaszod hogy érvelési hiba, attól még nem lesz az"

Egy állításomról sem derült ki, hogy hazugság vagy ferdítés és még mindig nem cáfoltál semmit.

Ugyanazokat az érvelési hibákat ismételgeted és de, azért mert érvelési hiba, tőlem függetlenül, még érvelési hiba marad, akármennyire tagadod.


"Annyira hazudok konkrétan elismertem hogy nem volt igazam, és nem volt jogos ezért Téged minősítenem egy adott dologban!"

Jah, elismerted, majd ugyanazt állítod utána. :DDD


"feljebb meg Te állítottál olyat ,amit bizonyíthatóan sosem mondtam, de Te mindenképpen bele akarod -próbálod magyarázni!"

HA azt mondod, hogy holnaptól legyen a fizetések 100% a kormánynak fizetendő adó, akkor azzal nem mondtad, hogy az embereknek nulla forintból kell megélniük, de az a következménye, és erről a következményről beszélni kell.

Szóval de, amiről beszéltél az következmény, a következmény pedig egy vita része.


"Azt gondolom ebben egyetértünk ,most már Tényleg mindenki láthatja hogy ki az aki nem mond igazat, és ki az aki adott esetben elismeri ha tévedett."

És jelen esetben ez a "két" ember ugyanaz. :)


#49

"Sajnálom ha a valóság bemutatása érzékenyen érint.."

ÉRvelési hiba sosem a valóság.

Ha csak balkezeseket ismerek, akkor nem lesz az a valóság, hogy a bolygón mindenki balkezes. Ezt max szellemileg sérültek gonodlják.


"Azt hogy a liberális megközelítés kudarcot vallott..."

Mármint az állításod az, hogy mivel tudjuk, hogy működik az integráció, viszont nagyban sosem volt kipróbálva, ezért nem működik, viszont az, amiről tudjuk, hogy ki volt próbálva kicsiban és nagyban is és nem működik, az szerinted jó. :DDDDDDDDDDDD

Retardált.. :DDDD


"Mert megcáfolni nem cáfoltál semmit, ami állítottál nem igaz,"

Te állításaid sem igazak, téged se zavar, akkor őt miért kellene?


"melós volna tételesen megcáfolni ami amúgy igaz"

Nem lesz igaz attól mert linkelsz pár példát, mivel az állítás nem 1-1 esetről szólt.

Ha linkelek videót, amiben balkezes ember van, akkor elhiszed, hogy a bolygón mindenki az?


"Mivel fogsz vádolni érvek helyett ?"

Mondjuk amíg te nem érvelsz, neki sem kell, szóval teljesen korrekt, amit ő ír, legalábbis a te szinteden játszik.

2023. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
70%

52


"Mert érvelési hiba. Nem kell cáfolni, ami alapból nem állja meg a helyét, mert ostobaság."

Mindenre azt mondod ami nem tetszik...:D


"Persze, annak, akinek egyjegyű az IQ-ja."


Nem jártál felsőoktatásra, de lehet a középsuliba sem jutottál el.

Különben tudnád hogy akinek egyjegyű az iq-ja,az nem tudj irni,számitpgépet kezelni sem...


"Én egyértelműen fogalmaztam, a gettó jelentését használtam, te nem értetted, ez a te hibád.

Ha leírom, hogy zsiráf, akkor elvárom, hogy zsiráfnak értsd és ne elefántna"


Ja,pont annyira egyértelműen mint amennyire félreérthetően.

"Én olvastam a programjukat és egy kis túlzással, de tényleg erről van szó. Gettók létrehozása"


ezt miért nem lehet beismerni?

Én nem lettem tőle kevesebb, Te sem lettél volna, és normálisabb mederben folyhatott volna ez.

Viszont akkor hasonlóan folytatnám ha mér erre szintre vitted!:D


"Egyrészt, te pont ezt csinálod. Arról beszélsz, hogy nem te vagy a hülye, hanem én fogalmaztam félreérthetően, de még ha igaz is, akkor is, aki nem hülye, az visszakérdez ilyen esetben.

Másrészt, elég egyértelmű volt, amit mondtam, mivel a gettó legelterjedtebb jelentését használtam."


Miért is kéne visszakérdezni ,hogy biztos erre gondoltál ?:D

Mitől volt egyértelmű?

Attól hogy Te úgy gondolod?


"Jó, innen látszik, hogy teljesen hülye vagy. Ha te sem átvitt értelemben vetted volna alapul, akkor zsidókról kezdtél volna beszélni, mivel a gettók - nem átvitt értelemben - kizárólag zsidókra vonatkoztak.

Vagyis te is felfogtad, mivel egyébként kontextusból kiderül, hogy itt átvitt értelemről van szó."


Nem hinném hogy én vagyok a hülye folyamotasn személyeskedő "barátom".

Olvas csak vissza.

A Mi Hazánk programjáról beszéltél, vagy már elfelejtetted?

És cigány programjuk van,miért kellet volna zsidokra gondolnom?


"Elég egyértelműen fogalmaztam, ezért értetted, hogy romákról beszélek és nem zsidókró"


dehogy.

Ez megint nem jött be.

És továbbra is azért tudtam hogy cigányokról beszélsz mert a Mi Hazánk cigány programjáról beszéltél...:D


"Mivel az arányok valójában a szegényekről szólnak."


Akik először maguknak teremtik meg a szegénységüket, azután a családiért sokszorosítják ezt,és 90 % ban cigányokról beszélünk.



"Egyébként de, pontosabban többek között"

Linket,forrást kérek!


"De, pl. te kisebbségben vagy, mégis a hozzád képest többségben lévő romákat akarod terrorizálni, ami ugyanúgy igaz a mihazánk helyzetére."


Én nem terrorizálni akarom őket.

Csak látom hogy nem működik a libsi módszer.

Ők viszont ezt teszik a többségi társadalom egy jelentős részével.

Tudod, amivel kapcsolatban a vannak, az iskolán kívül is.

Ezekről hoztam bizonyítékokat, amiket Te érvelési hibának degradálsz folyamatosan!:D


"Én az ő érdekeikről beszélek, te pedig az ellen."


Megkérdezted ezeknek a gyerekekének a szüleit, vagy őket ,mielött ilyen kijelentéseket tettél?

Vajon az volna az érdekük hogy félelemben kell iskolába járniuk?

Nem gyanús hogy a linkelt videóban ezért vették ki őket?

A szülök beszámolói nem elegek?


"Nem. Mivel ha 51% mondjuk megszavazza, hogy 49% rabszolga legyen, akkor az is lehet népszavazás által, de demokratikus nem lesz"


Akkor nem létezik demokratikus szavazás.

Ez érvelési hiba amúgy!:D


"Érvelési hiba megint.

Egyébként nem, nekem a mérsékelt jobbal nincs bajom, ahogy a mérsékelt ballal se, mégse vagyok egyik része sem."


Érvelési hiba mindenhol!:D:D:D


"Tévedés. Még a történelem is az ellenkezőjét bizonyítja."


Feltűnt hogy én amikor állítottam valamit ,hoztam hozzá forrást ,ami alátámasztja azt?

Na, onnan lehet tudni hogy nem igaz amit írsz ,hogy Te nem teszed ezt!


"Szintén tévedés, a jelenleg kicsiben működő modellek sem így működnek és mégis eredményesek."


Megint csak bedobtad.

Bocsi de veled ellentétben aki szakmabeli ,és nem ezt mondja ,az nekem hihetöbb továbbra is.

Főleg hogy kolerál a saját,és környeztem tapasztalatával.

Parancsolj, ők pedagógusok.

Tudom, úgy is érvelési hiba lesz:D :

[link]


"Csak nem létezik ez a 20 normális magyar."


Érvelési hiba, hisz osztályokként ,és gyerekekként eltérő a képességek halmaza, nem tudhatod hogy van e olyan osztály ahol van akár 20 nát több jogképességű magyar ,ergo érvelési hiba.:D


"De volt, a szegregátumok nem most jöttek létre."


Én az oktatás szuggerálásáról beszéltem végig!

Hülye vagy hogy nem érted? :D


"Ez megint hazugság, az integráció sosem lett Mo.-on kipróbálva."


Dehogy.Hazudsz megint.

Ott ültek mellettünk.

De örülök hogy Te jóban tudod.:D

Mindent megpróbáltak a tanárok,de fingjuk nem volt csóriknak arról miről beszélnek.

Nem is haladtunk semmit míg nekik próbálták leadni a közös tananyagot.

ez ment jó pár évig,

ezek után jöttek a felzárkóztató osztályok számukra.


"Te nagyon ostoba vagy. :DDD

Ha összevonod őket is oktatást kell biztosítani, erről beszélek, ez nem történt meg, a jogukat vették el, aminek te tapsolsz, ez bizony náci hozzáállás."


Választaniuk kelet a kialakult helyzetben az adott számú tanárnak hogy kinek tartanak órákat.

Azoknak akik a folyósóra sz&rtak [link]

vagy azoknak akik értették mit mond a tanár.

Tudod nem kell igy vielkedni,és megkapod az oktatást a többiekkel együtt!

Egyébként kaptak oktatást, csak összevontat...


"Nem tehettek mást, a folyósón meglátták az arcod és egyből a wc jutott az eszükbe.

Kb. ilyen szintű érveket kezdtél el hozni"


Értem én hogy a folyamatos személyeskedéssel próbálsz hatni rám, de egyrészt Téged jobban minősit ez,nesze neked egyetem :D ) másrészt konkrétan megtörtént esetről beszélek, de nyugodtan próbáld elbagatelizálni ezt is ....


"Tehát maguknak köszönhetik, hogy te hülye vagy? Ez nem semmi logika. :DDDDD"


Nem "barátom"(újabb személyeskedés pipa :D ),azt köszönheteik maguknak hogy el lettek különítve, de ezt is írtam, miért nem sikerül megérteni?


"Nem, mégegyszer, én képviselem ebben a vitában egyedül a magyar gyerekek érdekét, te azt akarod elérni, hogy őket lekésőbb 20 éves korukra kirabolják és megerőszakolják."


Örülök hogy ezzel Te is elismerd milyen agresszív utón halad a cigányság.

Tudod az eléggé sokat elmond,hogyha külön kell tanulniuk ,akkor ez vár ránk.

Tudod ,úgy hogy egy suliba jártak is beígértek az erőszakot, nem látom a különbséget..: [link]

De igazold csak előre a jövőbeni erőszakot.

Akkor viszont gondolom ez fordítva is értenéd, ha ezek után történne fital erőszaktevökkel később valami...


"Mert nem érv.

Mondok egy példát, hogy felfogd, hogy mit csinálsz. Az az alapállításod, hogy a Föld lapos és azt mondod, hogy ez azért igaz, mert finom volt a leves, amit ebédre ettél.

EZ. NEM. ÉRV... amit egyébként tudnál, ha egy középiskolás 10.-es szintjén lennél


Mondtam már,ha mindig leírod hogy szerinted amit látsz a saját szemeddel az nem érv ,én max kinevetlek újra, akkor is ha még hülyébb példákat hozol nmajd!:D


"Egyetértek, mindenki érti rajtad kívül, hogy miért nem érvelünk így."


Az ország hány % az a mindenki?

mi van a több millió, cigány ügyben meglehetősen tapasztalt vidékivel, akit álltlában hülyének tartasz?


"Amúgy elmondom, hogy ezek az adatok pont az ellenkezőjét bizonyították. Pár éve volt pont egy kutatás, amiben azt vizsgálták, hogy van-e cigánybűnözés. Ehhez azt nézték, hogy nálunk milyen arányban követnek elbűncselekményeket és milyen arányban vannak a társadalomban összehasonlítva más országokkal.

Az eredmény az volt, hogy nincs cigánybűnözés, ami a bűncselekményeket illeti az a szegénység következménye."


Ez mindig attól függ kik csinálják, és milyen célból a tanulmányt.

Ő is téved nyilván: https://www.youtube.com/watch?v=xRCJpHLpJ3Q&ab_channel=miki1..

Lehet itt érzékenyítni ,de amikor 10 böl 10 cigány elkövető, az minden józan ember szerint cigánybünözés.

Nem véletlenül probálja a legtöbb magyar kerülni öket.

Nem azért mert barnább börük!


"Nem, te azt mondtad, hogy jó dolog elzárni őket, ahol még az esélye sincs meg annak, hogy tanuljanak."


Nem,ez megint bizonyítható hazugság.

Miért ne lenne szegregálva, speciálisan felkészült tanárokkal eredményt elérni úgy, hogy közben nem cseszik szét a többiek tanulását?

Hol írtam ezt?

Idéznéd ha már hazudsz megint?


"Egyszer nem cáfoltál. :DDDD

Egy szó sem hangzott pl. a működő modellek, azok miért rosszak. Azt mondtad, hogy ezek nem léteznek és kész. Ez megint érvelési hiba egyébként."


Akkor javaslom az elsó osztályt,ott tanulhatsz meg olvasni.

Leírtam miért hátrányos ez a többi gyerekre nézve ,elég sokszor.

Az hogy Te nem érted ezt meg,azt jelenti hogy tényleg hüyle vagy,ha már folyamat személyeskedünk...


"Leírtad, hogy azt akarod, hogy elszeparálva legyenek, ahol esélyük sincs tanulni.

Kell ezen még próbálkoznom?"


Ha elszeparáltan kapják meg,az miért jelenti azt hogy esélyük sincsen megkapni?

azért emrt Te ne értesz egyet vele?

A börtönben is érettségizne,k mégsem rakják össze a tanuló rablógyilkost ,egy átlag diákkal ,mégis sikerül neki.

Szóval érveli hiba ez is.:D

Te,ezt egyre jobban élvezem!:D


"Most írtad le, hogy jó, hogy gátolták. :DDDDDD

Te tényleg hülye vagy. :DDDDD"


Már sokszor leírtam hogy szeparálás az nem gátlás is egyben, ezek után sajnos azt kell mondjam hogy Te nem érted az egyszerű szavakat sem, ergo úgy hülyézel hogy láthatóan elsiklasz az egyértelmű válaszaim felett, szóval ,hülye vagy. :D:D:D:D


"Aki olyan ostoba, hogy a történelmet sem ismeri, az inkább ne magyarázzon, hogy az integráció hogy működik."


szóval ha már történelem.

Élnek itt Totók ,Oroszok,Románok,Svábok,Ukránok,Szerbek,stb.

És mégis csak azt igazolta a törénelem,hogy nekik minden gond nélkül sikerült az asszimilálódás.

Még az a araboknak is jobban megy..


"Szintén nem igaz.

Az integráció nem magától történik, pl. kell hozzá oktatás, a megfelelő oktatáshoz megfelelő tanár kell, megfelelő tanár akkor lesz, ha megfelelő lesz a fizu.

Tessék, máris a pénznél vagyunk"


Szintén ferdítés.

A pénz segít, de ilyen időablakban, volt annyi idő hogy pénz nélkül is sikerüljön,

Emelett hazudsz megint, és érvelési hiba is már megint :),mert volt pénz, állami programok amiről beszéltem is.

Valamint a többi kisebbség sikeres integrációja bizonyítja hogy ez működhet ha minkét részről van rá akarat.


"A világban semmi sincs ingyen, ha a kisebbség legnagyobb vágya, hogy integrálódjanak, akkor sem fognak tudni, mert ha kell nekik pénz, hogy ne fagyjanak meg télen, akkor azt fogják mondani, hogy Pistike tudom, hogy 16 vagy és még van 2 éved az érettségéig, de húzzál közmunkára vagy éhenhalunk/megfagyunk stb"


Ez megint érvelési hiba,de ki számolja már :) , hisz rengeteg pénz ment el már erre, újra elmondom,és másoknak sikerült.


"Bocs, a mihazánk elvtársai, a fideszesek lopták el és semmi pénz nem ment a felzárkóztatásra."


Tőle annak tartod őket aminek jól esik,de továbbra is bőven volt annyi forrás,program,ami elégnek kellet volna lenni ha ők is nyitottak volna erre..


"Nem tudok olyan kisebbséget, akit bármelyik uralkodó 0 forintból integrált volna és ne mentek volna el rá végtelen pénzek. Szóval igen, a történelem engem igazol. :)"


Nem igazol, hazudsz a nulla foritról is ,és itt kitérnék újra arra hogy ma is kapnak különféle jogcímeken támogatásokat nulla befizetésre, amit Te valamint nem számolsz, újabb érvelési hiba, mert bizonyítható hogy voltak programok több kormányzat alatta is.

[link]

[link]

[link]

Ha ezeknek csak 10% is hozzájuk jutott, már hazudtál.. :D


"A felsoroltak melyikét tudják megenni? Melyike fizeti be a számlát?

Most elmondom, hogy milyen abszurd egyébként a felvetésed. Olyan dolgokat dobálsz, amiket ÉVTIZEDEKKEL EZELŐTT már tanulmány cáfoltak, hogy kevés."


Mondjuk a családit pénzben kapják ,az ingyenes tankönyvet nem kell megvenni, az ingyenes iskola étkezést konkrétan megtudjak enni, és ha normális ,dolgozó szüleik lennének, akkor nem kéne erről beszélnünk.

De ameddig gyereket gyártanak fedezet nélkül, addig ez lesz.

De igazad van, még egy pont hogy ebből kiszedjek őket ,bentlakásos suliba családtól távol, és lesz nap többszöri étkezésük.

Köszi!:)


"Ott ahol a magyar gyerek is megutálja az oktatást.


"A magyarok NEGYEDE funkcionális analfabéta - láthatóan egyébként te is -, ami több, mint a romák létszáma az országban, vagyis a amgyarok egy jelentős része szintén egy idióta.

Ez azért van, mert az oktatásunk nem tudja szerethetővé tenni az iskolát. Akkor tudsz elkezdeni GONDOLKODNI, hogy integráció legyen, ha az oktatás már élvezhető, mert az a nulladik lépés."


Ha negyede nem is, de Te tekintve hogy már többször kifejtett gondolatokat nem értesz meg,tuti az vagy.

Biztos nagyon szórakoztató tudna lenni az oktatás,ha igy megy tovább: https://www.youtube.com/watch?v=-vz0TBz2n98&t=7s&ab_channel=..


"Mert nincs.

A hülye nem felelős azért, hogy hülye, ha az lenne, akkor neked is felelősséget kellene vállalnod, hogy segghülye vagy, amit én elnézek, mert ez az oktatás, illetve ennél fogva a kormány felelőssége."


Na ezzel, megkoronáztad ezt az egész ámokfutásodat. :D

Érvelési hiba,mert olyan nincs hogy egy országban élő kisebbség, töbszázezer ember (inkább másfél millió már) hozzállásban nincsn hiba.

Tudod mit, akkor hagyni kell a Mi Hazánk programját

Pont erről szól.

Vannak a hülyék, és gyengéd erőszakkal segítünk nekik.

Méghozzá úgy hogy a hülyék szülei, ne akarjanak még több hülyét gyártani, mert anyagilag nem fogja megérni ha nincs rá már pl a családi.:)


"Mármint hol? Mert Mo.-on nincs."


Teli van velük BP több kerülete is, valamint országosan egyre több helyen vannak jelen vidéken is.

Nem tudjuk a pontos számukat, de hogy nincsenek az hazugság...


"MErt nem a szegény kínai jön, mert annak nincs pénze idejönni.

Mondjuk kínai városakat, ahova kiköltözöl, akkor 2 hét után kb. darabokban szednek össze? MErt ilyen is van."


Érvelési hiba , senki sem beszélt kínai vársok közbiztonságától, ezt bedobni terelés.

Valamint kihez képest gazdag kínaiak jönnek?

És miért jönnének a gazdag kínaiak európa egyik legszegénybab országába ahová még a migránsok sem akarnak?:D


"De, ez az egyik legalapabb elképzelés, ami már ki lett próbálva és pont ellenkező hatást ért el mindig is"


Az utóbbi 80 évben mikor lett kipróbálva hogy a problémás családokból rendszerszinten, tömegesen kiveszik a gyerekeket?

Már ott kezdődik a probléma mikor az elemi higiénia nincsen meg!


"De, ez egy kicsiben már tesztelt modell, ami sosem működött"


Azért van a gyámüógy, hogy ez kicsiben működjön.

Mihez képest nem működött?

Mi volt a veszélyeztet helyen növekvő gyerek alternatívája a kiemelésen kívül?

Mi működött az gyernmekotthonnál,és nevelőszülőkön kívül?


"És ezt a viselkedést produkálják a kiemeltek többsége is."

2023. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
69%

53/ 2

"De, ez az egyik legalapabb elképzelés, ami már ki lett próbálva és pont ellenkező hatást ért el mindig is"


Az utóbbi 80 évben mikor lett kipróbálva hogy a problémás családokból rendszerszinten, tömegesen kiveszik a gyerekeket?

Már ott kezdődik a probléma mikor az elemi higiénia nincsen meg!


"De, ez egy kicsiben már tesztelt modell, ami sosem működött"


Azért van a gyámüógy, hogy ez kicsiben működjön.

Mihez képest nem működött?

Mi volt a veszélyeztet helyen növekvő gyerek alternatívája a kiemelésen kívül?

Mi működött az gyernmekotthonnál,és nevelőszülőkön kívül?


"És ezt a viselkedést produkálják a kiemeltek többsége is."


Onnan több kitörés van mint a cigány sorról.

Van legalább az általad nagyon hiányolt kapcsolat ,a nem cigány kiemeletekkel, és a Mi Hazánk nem is azt mondta hogy ugyan úgy kéne ezt működtetni mint eddig.


"Nem, mert az integrációnak nem csak a gyerek a része, hanem a család is.

én teljes roma közösség integrációjáról beszélek, amire vannak működő modellek és egyébként több is az országban, ami működik."


És hogy tervezed felnőtt emberek megrögzött antiszociális viselkedését megváltoztatni liberális módszerekkel?

ezekkel mi a terv?: https://www.youtube.com/watch?v=qXg8s_vRAQA&ab_channel=VTVMa..

[link]

[link]

Tudom,haver,érvelési hiba hiszen nincs rá válaszod..:D


"Mivel normális oktatás van, ami integrálja az embereket.

Egyébként de, 10-20 ezer romájuk van/volt, akikkel régebben ugyancsak volt probléma, de az oktatás miatt ezek megszűntek."


10-20 ezer?

azzal azért el lehet lenni

De ezért ott sem fenékig telfej valamiért az együttélés.:D

[link]

[link]

[link]

Nesze neked libsi példa. :D



"Csak pár szám, ha már olyan okosnak hiszed magad.

2011-ben 300 ezer ember vallotta magát romának a népszámláláskor, ha azonos ütemben nőtt a számuk, mint 2001 és 2011 között, akkor mostanra kb. félmillióról van szó.

Ha a korfájuk hasonló, akkor 2-300 ezer gyermekről beszélünk."


Ez meg más adat, és rengetegen nem vettek részt anno a népszámlásásban, vagy nem annak vallották magukat. És várjuk még a tavalyi eredményeket is


:"A jelenlegi előreszámítás 554 ezer főre becsült „roma kötődésű” népességből indul ki a 2011-es népszámlálás alapján, 50-50 százalékos férfi-nő arány mellett. Akkor a 14 éves és annál fiatalabbak aránya 30 százalék volt a cigányok körében, több mint kétszerese annak, ami a teljes magyarországi népességen belül mért arány. A 19 évesnél fiatalabbak száma 216 ezret tett ki.

[link]


Tekintve hogy ez 13 éve volt ,és sokkal nagyobb a szaporodási rátájuk, azt megírtam miért,ez érvelési hiba mert szándékosan alul van becsülve.:)



"Jelenleg a magyar gyermekotthonok kapacitása legjobb esetben is csak 20 ezer.

Ha még működne is a megoldás, amit mondasz, akkor is csődbe vinni az országot."


Nem,az viszi csődbe az országot ha el kell tartanunk a jövőben több millió nem dolgozó, zömében agresszív bűnöző hajlamú, együttélésre alkalmatlan deviáns embert.

És abból fakadó közbiztonságról nemis beszéltem...


"Én a probléma gyökeréről bsezéltem, a családokról, te tereled mindig csak az oktatásra"


Mikor említteted hogy a felnőttekkel pontosan mit kell csinálni?

Lehet hogy elsiklottam felette, de nem tünt fel hogy adtál volna rá működőnek tűnő megoldást..


"Meg mert ellenkező hatást érnél el.

Ugye tudod, hogy a gyerekeknek szarabb teljesítménye van a gyerkmekotthonban? :DD"


Ugye tudod hogy a de szegregált osztályokban , a minden egyéb bajt leszámítva a többségi társadalom szerepel rosszabbul, miközben arra várnak hogy felzárkózzanak a cigányok, akikel nem foglalkoznak szülei ?


"Mármint 0 segítség egy évszázad után. :DDDD

Jó példa. :DDD"


Érvelési hiba, és hazugság is, hisz volt csomó program, már linkeltem is elég sokat,az államitól az önkormányzati földosztásig, és még ki is röhögőd a saját hazugságodat is.

Ez bájos .:D

hogy vegyelek így komolyan ha Googlet sem tudod használni smiley király? :D


"Miskolcon kezdtek kampányolna a kanadai hatóságok, hogy szigorítják beutazást"És meglepődsz, ha lehülyézlek? Te nem tudsz olvasni:

"az ország MENEKÜLTÜGYI rendszerének szigorodására":D"


Amit pontosan azért kezdtek el propogálni,és pont azért Miskolcon ,nem Nagykovácsiban, hogy a cigányok ne menjenek ki!

Ennyire hülye vagy hogy ne érted mi van oda írva?

Vagy nem olvasod amit neked küldök?:D

Menekültnek hazudva magukat mentek ki ,és hozták a szokásos virtust.

Erre a Kanadai hatóságok válasza a kitoloncolás ,és kampány volt Miskolcon ,hogy híre menjen hogy nem olyan könnyű már náluk élősködni.

Ennyi nem ment át?

Bassza tényleg van baj nem vitás!:D


"Amúgy ez hogy példa az integrációra? :DDD

Te nem tudod, hogy mit jelent az integráció? Az integráció nem beutazást jelent. Ahogy KAnadának sem az integrációval van/volt gondja, hanem a menekültstátuszt igénylőkkel és az azoknak járó kedvezményekkel."


De ,ez tökéletes példa arra hogy nem volt bennük szándék sem!

Nem magyar hozzáállás, nem magyar viszonyok, közé mentek.-magukat menekültnek hazudva!

És nem tudtak,akartak élni a Kanadai állam nagylelkűségével!

Te viszont ha mindennap csecsemőket ennének is megmagyaráznád mért nem baj az!:D:D:D


"Az a baj, hogy nem, bizonyítják, hogy nem tudsz érvelni."


Az a baj hogy mivel Te meg nem tudsz hozni ellen linkket,azt bizonyitják hogy savanyú szőlő, ezért alapból a bizonyitokat próbálod hiteleteniteni nem tudomásul venni ezzel,és a folyamatos személyeskedéssel .:D


"Amit mondok, az azt jelenti, hogy náci vagy.

Ha a viselkedési forma lenne tényleg a bajod, akkor a cigányok sosem merültek volna fel."


persze ,már említetted. :D

Tudod nem lehet nem észre venni hogy bizonyos viselkedés formák,és bűnözési típusok nagyon erős kolerációját a cigányság nagy részével.

De nyugodtan náciz csak, tudom hogy olyankor megnyugszol,és nekem ez fontos!:D

Amúgy is mi más lennék hisz nem értek egyet veled. :)

Náci a valóság is amit éled tártam,ezért nem tudod befogadni.

De majd hozzászoksz.

[link]

[link]


"LOL, nem, ez megint érvelési hiba, de ezt most elnézem, mert ez már majdnem egyetemi anyag.

Ha romák nem azért támadnak magyarokra, mert "fúj, magyarok", így ennek nem az a megfelelője, hogy legyen "fúj, romák" támadás is.

Arról van szó, hogy ha egy roma random megtámad valaki, akkor nagyobb eséllyel magyar, mint roma, de ez akkor is igaz, amikor magyar támad random, és arra pedig az arányok már nagyjából okésak

Leglaábbis én vidéki vagyok és a amgyarokkal több a gond, mint a romákkal, pedig én a roma környék mellett lakom."


Ha mindenre azt írod-állítod (hogy érvelési hiba:D ) hogy nem igy van amit mondok linkelek, és Te olyan helyen élsz ahol ez meg még forditva is van, akkor igazán elvárható hogy ezeket az eseteket bemutasd.

Nem tanitották az egyetemen hogy akkor vagy hatásos egy vitában amnyiban vannak érveid, és tudod szemléltetni is amit állítasz?:D


"Egy állításomról sem derült ki, hogy hazugság vagy ferdítés és még mindig nem cáfoltál semmit.

Ugyanazokat az érvelési hibákat ismételgeted és de, azért mert érvelési hiba, tőlem függetlenül, még érvelési hiba marad, akármennyire tagadod."


Te megint hazudsz ,rossz vagy.:D

Leírtam hogy nem mondtam olyat amit Te állítasz, azóta sem idéztél, tehát nem volt igaz pl az hogy nem akarom hogy tanuljanak a cigány gyerekek.

Ahogy az sem hogy nulla támogatáséról beszélünk.

Ezekre hoztam bizonyítékot is, igazán megtanulhatnál már értően olvani!:D


"Jah, elismerted, majd ugyanazt állítod utána. :DDD"


Nem,ez hazugság,(egy újabb, ami tekintve hogy pár sorral feljebb picsosgz hogy nem hazudtál sosem tényleg röhejes:) )soha többet ne állítottam hogy Mi Hazánk programjában nincsen benne a a két gyerekes dolog.

De idézheted az azóta írt hsz emeiből ha igen.

Biztos menni fog Te igazmondó juhász...


"HA azt mondod, hogy holnaptól legyen a fizetések 100% a kormánynak fizetendő adó, akkor azzal nem mondtad, hogy az embereknek nulla forintból kell megélniük, de az a következménye, és erről a következményről beszélni kell.

Szóval de, amiről beszéltél az következmény, a következmény pedig egy vita része"


Érvelési hiba ,mert konkrétan rámutattam hogy Te állítottál valamit amit nem írtam.

Újabba fejezet a sosem hazudtam könyben.:D


"És jelen esetben ez a "két" ember ugyanaz. :)"


Ha az volna ,nem volna teli a hazugságaiddal csúsztatásaiddal több oldal, és én sem tudtam volna idézni belőle.

De ez nem így van. Ergo Érvelési hiba is.:D


"ÉRvelési hiba sosem a valóság.

Ha csak balkezeseket ismerek, akkor nem lesz az a valóság, hogy a bolygón mindenki balkezes. Ezt max szellemileg sérültek gonodlják."


Pedig a valóség résza amit linkeltem.

amúgy Te vagy a 48 is?:D


"Mármint az állításod az, hogy mivel tudjuk, hogy működik az integráció, viszont nagyban sosem volt kipróbálva, ezért nem működik, viszont az, amiről tudjuk, hogy ki volt próbálva kicsiban és nagyban is és nem működik, az szerinted jó. :DDDDDDDDDDDD"


Mivel ki volt probálva ,személyen láttam,(belülről is)és látjuk m lett a vége ,valamint a másik nagyban nem volt kipróbálva, igy igen nem működik a libériás módszer.


"Retardált.. :DDDD"


Üdvözöllek, kicsit későn mutatkoztál be. :D

engem szólíthatsz továbbra is "nácinak" tudom hogy azt szereted.

Látod ,én törődők veled!:D


"Te állításaid sem igazak, téged se zavar, akkor őt miért kellene?"


sokadik évelési hiba( de hát ki számolja:D ) hogy nem fogadjuk el azt amit szemünk lát, és hülyét csinálsz magadból, hogy eltagadód, de nekem megfelel igy.:D


"Nem lesz igaz attól mert linkelsz pár példát, mivel az állítás nem 1-1 esetről szólt.

Ha linkelek videót, amiben balkezes ember van, akkor elhiszed, hogy a bolygón mindenki az?"


Nem pár volt az.,

És szívesen linkelek még.:D

Sajnos van mit,..

[link]

Ki tudja miért lettek külön rakva...: [link]

[link]


A kérdés az hogy ha igaz amit mondasz, és a magyar rosszabb, Te,Ti miért nem tudtok sokkal több linkkel meggyőzni?:D


"Mondjuk amíg te nem érvelsz, neki sem kell, szóval teljesen korrekt, amit ő ír, legalábbis a te szinteden játszik."


Mondjuk 216odszor is érvelési hiba, más érveit, linkelt tartalmait amit tőle függetlenül készítetek ,és minden pontján alátámasztja amit állít , a semmibe venni, de játszhatjuk akkor ezt.:D

És nem mellesleg hazugság..

Ez már a sokadik kedves ki is,ja Retardált "barátom" :D


Nem hinném hogy valaha írtam olyat ami arról szólt volna hogy nosza, menj irts ki valakiket.

Még cinikusan sem.

Úgyhogy bocs,ha megfeszülsz is ,ez nagyan alja szint hozzám képest.

Persze ha Téged ez nem zavar az nem az én szegénységi bizonyítványom.


És akkor sumázzuk a mi Retardált barátunkat.

Teszel teljesen félre érhető kijelentést amit aztán azzal védesz hogy nem is arra gondoltál,amit tudni kellet volna ismeretlenül másnak. :D

Folyamatosan hazudsz, folyamatosan figyelmeztelek rá,de újra ,és újra próbálsz hazudni,

Mit mondjak a véredben van,mint másnak a vezeteés: [link] :D

És a cigányságnak semmi fellelősége nincs a kialakult helyzethez....

De ha valaki azt javasolja hogy lángszorozzam le őket ,azon nem akadsz ki.:)

Folyton a cigánysággal sosem működött(láthatóan a finneknél sem,az is hazugság igy) liberális integrációval jössz..

Minden második szavad egy vitában az érvelési hiba,és a náci kártyát lobogtatod ,mert ha nem veled megegyező véleménnyel ,és módszerekkel nyúlna valaki ehhez az akut problémához ,az csak az lehet!

Ez végtelenül primitív megközelítés ,de Te láthatóan ennyit tudsz.


Valamint csodák csodájára egy olyan településen laksz,ahol a magyarokkal van inkább baj ,nem a cigányokkal.

Nahát, ez országos viszonylatban kb egyedülálló!

Ki gondolta volna hogy egy ilyen vitában ez előjön???:D

És nem igazán linkelsz, hogy alátámaszd állitásaidat ,de a másik linkjeire azt mondod nem érv,(nyilván hisz Te cserébe nem tudsz ellen érvet -linket támasztani,mert nem valid amit állitasz,és tudod hogy 10 másik példát is tudok hozni) és érvelési hiba!..

Mit mondjak "komolyan vehető "vitapartner vagy :D

És ez a teljesség igény nélkül.


Én bontok egy sört a folytatásra, és készítem elő az újabb videókat ,tudom hogy szereted,(persze biztos hogy érvelési hiba lesz) !:D

2023. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
0%

Meglepő hogy a cigánymániások mennyi időt, energiát pazarolnak azért, hogy bebizonyítsák az igazukat.

De a gyakorlatban semmit se csinálnak.

Pont mint a vezérük. Az is csak pofázni tud.

2023. máj. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
93%

55

Gyakorlatban számtalanszor mentek ki terepre, terveztek programokat ,megoldást keresnek és javasolnak, de nem ők vanna kormányon.

Az a meglepő hogy ezt Te nem érted .:D

2023. máj. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
0%

Kimennek terepre, pofáznak egy sort, és?

Változott valami? Semmi. Csak a sok agyhalott megkapta a napi cigányozas adagot.

2023. máj. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
0%

"ahol buborékfúvós gyerekdalra táncikáltak a kicsik,

miközben a kicsit nagyobbak megvitatták, mekkora esély van a Kárpátalja visszacsatolására,

pár lépéssel odébb a már nagyok vitéz Imrédy Béla II. világháborús, zsidótörvénnyekkel kapcsolatos hangulatos beszédeinek újranyomtatását lapozgatták."


Lesz új zsidó törvény? Nem, de azért kinyomtatták. Lesz visszacsatolás? Soha, mert egyik ország se engedné.


Akkor mire jó ez? Semmire, de a torockay jól megél a hülyékből.


A hallgatóságnak ez csak azért tetszik, mert ha egy "híres" ember is arról álmodozik amiről ők, úgy van egy olyan illúzió hogy talán lehetséges.


Ennyi és nem több.

2023. máj. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
93%

57

Aha,tehát inkább nem kéne arról beszélni hogy hogy élnek egyesek 2023 ban.

Az biztos közelebb visz bármilyen változáshoz:)

Azt rajtjuk számon kérni fogni hogy attól nem változott a probléma hogy ők látták, és beszámoltak róla, mókás!:D

Egyébként változott némileg.

Többen figyelnek fel erre, a terepen készült videók miatt.

És többek között ezért is növekszik a Mh szavazó bázisa.

Attól hogy Te idegrángást kapsz ettől, és mindenki aki mer erről beszélni, az náci,cigánymániás,agyhalott,stb, ettől még mások értékelik, mérhető modón.

Majd ha úgy alakul hogy kormányra kerülnek egyszer ,akkor derül hogy hogy nyúlnánk ehhez hozzá

Addig kritizálni őket, hogy nem változtattattak azon amihez nem kaptak jogkört,eszközt,lehetőséget,nem más mint ostoba károgás. :D

2023. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
21%

Majd ha úgy alakul hogy kormányra kerülnek egyszer ,akkor derül hogy hogy nyúlnánk ehhez hozzá"


Ennek az esélye 0


"Attól hogy Te idegrángást kapsz ettől, és mindenki aki mer erről beszélni"


Én nem kaptam idegrángást, de a szavaid alapján te (vagyis aki mer erről beszélni) igen.


"náci,cigánymániás,agyhalott,stb, ettől még mások értékelik, mérhető modón."


Csak te vagy cigánymániás. Én már 100 féle konteót idéztem, linkeltem, de egyikre se reagáltál. Csak bemásolod újra ugyanazt a cigányos szöveget.


Nem értem hogy a nácik miért mondják azt, hogy ők nem nácik.



"Addig kritizálni őket, hogy nem változtattattak azon amihez nem kaptak jogkört,eszközt,lehetőséget,nem más mint ostoba károgás"


Leírom mégegyszer. Én főleg a konteós maszlagot kritizáltam. Az ilyet egy komoly, értelmes ember max kiröhögi. TE vagy az aki leragadt a cigányoknál. Mert te csak ennyit látsz, végre egy párt ami cigányozik.


Az hogy a "program" maradék 90%-a buta képzelgés, az lényegtelen.

2023. máj. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!