Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is sírják vissza Gyurcsá...

Miért is sírják vissza Gyurcsányt?

Figyelt kérdés

Mikor is zárt be az OPNI ?

Ki volt akkor a miniszterelnök?

Ki is volt akkor a köztársasági elnök?

Ki is a DK elnöke?

Kell nekünk ez az ember akinek az uralkodása alatt bezárták az OPNI -t?



2023. máj. 29. 18:21
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
83%
Ember! 13 tetves éve orbánék uralkodnak. Meddig rugóztok még gyurcsányon?
2023. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 Feketeruhasember ***** válasza:
52%

"Ember! 13 tetves éve orbánék uralkodnak. Meddig rugóztok még gyurcsányon?"


Azért mert majdnem 2 millió ember még mindig őt élteti, ezzel pedig segítenek abban hogy Orbán hatalmát bebiztosítsák. Egyébként alapvetően a nyugdíjas szavazók konzerválják ezt a rendszert. Legyen az a DK szekta vagy a Fideszes nyugdíjasok

2023. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

"Azért mert majdnem 2 millió ember még mindig őt élteti, ezzel pedig segítenek abban hogy Orbán hatalmát bebiztosítsák."


Na várj, ezzel szerinted hogy segítik Orbán hatalmon maradását?


Másik: miért gondolod, hogy ez az állítólag majdnem 2 millió ember akkor már nem sírná vissza Gyurcsányt, ha kilépne a politikai színtérről?

Ha visszasírják, akkor vélhetően azért teszik, mert jónak gondolták az akkori érát. De tudtommal Gyurcsány nem tör miniszterelnöki babérokra, így a visszasírás tényleg nem lehet több, mint nosztalgikus merengés.

2023. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
60%

" Gyurcsány nem tör miniszterelnöki babérokra, "

E

Ezt hol, mikor mondta?

2023. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
88%
Elég sok interjúban elmondta már.
2023. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 Feketeruhasember ***** válasza:
54%

"Na várj, ezzel szerinted hogy segítik Orbán hatalmon maradását?"


Úgy hogy erre építi a kampányát a Fidesz. A lehetséges alternatíva így minden esetben Orbán-Gyurcsány képében jelenik meg a választó polgárok (khöm nyuggerek) előtt. Valójában örül neki hogy ez az ember még mindig politizál.


Persze lehet vele jönni hogy:"akkor majd mással fog ilyesztegetni"


De ha abban egyet értünk hogy annak az embernek el kellene tűnnie a politikai közéletből akkor világosan belátható hogy amennyiben kormány váltás a cél ezt az aduászt érdemes lenne kicsavarni Orbán kezéből.


Hiszem és él bennem a remény hogy ha ez megtörténik akkor még a leg ostobább együgyübb embereknek is nehezebbé válna beadni hogy ez az ember még aktív a politikai éterben. De amíg párt elnök addig szvsz nincs miről beszélni, teljesen jogosan és ravaszdi módon plakátolnak vele. Azért ezt már elég sok ember belátta akik kormány váltást szeretnének és szomorúnak tartom hogy a hozzád hasonlóak még mindig a "nyuszika a medve és porszívó" viccet próbálják értelmezni kevés sikerrel.

2023. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

"Úgy hogy erre építi a kampányát a Fidesz. A lehetséges alternatíva így minden esetben Orbán-Gyurcsány képében jelenik meg a választó polgárok (khöm nyuggerek) előtt."


Ez valóban így van, de most tegyük fel, Gyurcsány kilép. A fideszt szerinted ez zavarba fogja hozni? Nem. Menni fog a "Gyurcsány a háttérből is mozgatja a szálakat" című ária. Ebben halálosan biztos vagyok, ahogy afelől sincs kétségem, hogy ugyanekkora sikerrel fogja tenni.



"Valójában örül neki hogy ez az ember még mindig politizál."


Fentiekre alapozva úgy módosítanám ezt, hogy a fidesz örül annak, hogy Gyurcsány él.

És nézz paranoiásnak, de azt is kinézem belőlük, hogy ha Gyurcsány elpatkol, még arra is lesz valami megoldásuk. A józan ész határát elég régen átlépték és látod, mégis kormányoznak...



"De ha abban egyet értünk hogy annak az embernek el kellene tűnnie a politikai közéletből akkor világosan belátható hogy amennyiben kormány váltás a cél ezt az aduászt érdemes lenne kicsavarni Orbán kezéből."


Hogy Bödőcsöt idézzem: "elég nehéz poggyásza a magyar demokráciának a Feri."

De meggyőződésem, hogy nem rajta múlik a kormányváltás.

A dk hadosztály ugyanolyan szektás, mint a fideszesek.

El tudod képzelni, hogy másra szavazzanak?



Ha megnézed az elmúlt választások eredményeit, az elkenzék sem együtt, sem külön nem tudott annyi szavazatot összeszedni, hogy akár csak megszorongassa a fideszt.

Szóval értem, amit mondasz, de szerintem nem itt keresendő a megoldás.

2023. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Feketeruhasember ***** válasza:

Nem érdekel hogy mi másra szavaznak ha ő már ninssen de szerintem első körben nem is ez a lényeg.


Tehát maradjunk annyiban hogy neked is van egy feltételezésem meg neked is. Szerinted ez mindegy nem ezen múlik. Szerintem meg ez nagyon is egy fontos lépés lenne.


Semmilyen ellenérdeked nem fűződhet hozzá hogy maradjon Gyurcsány - - >> Orbán vele ilyeszteget= tűnjön a francba.


Szerintem ez telejsen logikus.

Ha ez az ember kiáll és azt mondja köszönöm az eddigi éveket de vissza vonulok a politikától elfáradtam akkor természetesen matematikai esélye ugyan úgy van annak is amit te mondasz, de elég nevetségesen hangzik. Ne legyen rajta első körben egy listán se a neve, szívódjon fel aztán meglátjuk mi marad ebből Orbán kreatív csapatának. Medgyessy is eltűnt.


Én értem hogy amit most kommunikálsz az végül is egy ilyen értelmiségi "mi ennél értelmesebbek vagyunk" szövegelés. De a realitás az nem ez. Az én nagymamám meg a barátnői is mind mind Fidesz szavazók. De akárhányszor próbálok beszélni velük a politikáról mindig kapufat lövök. Egyszerűen ez társadalmi réteg nem egy olyan információ gyűjtés és megfontolás, program olvasás, gondolkozás útján jutnak el a végső döntésük meghozataláig mint te vagy én.

Nem. Neki elmondják a tv ben mi az "igazság" és az úgy van mert a tv-ben azt mondták. Ők nem nézegetnek euró Ft árfolyamot ők nem tudják értelmezni a médián bér fogalmát, nem tudják miért nem normális dolog az a sok sületlenseg amit ez a kormány kitalált a benzin ár sapkátol kezdve a kötelező "akció" ig és társai.


Nem értik. Annyit értenek hogy de a Gyurcsány vissza tér. Ez a realitás.

2023. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 Feketeruhasember ***** válasza:
És ha őket szeretnéd megszólítani annak nulladik lépése hogy nehezebbé válljon a gyurcsánytól való rettegés. Ez a kezelés része. Hidd el hogy Orbán baromira nem akarja hogy ez az ember eltűnjön a politika sűlyesztőjében. Érdekében áll hogy maradjon. És ő csak egy kávét kér innentől kezdve
2023. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

"Nem érdekel hogy mi másra szavaznak ha ő már ninssen de szerintem első körben nem is ez a lényeg."


Engem nafyon is érdekel, ugyanis akárhonnan nézzük, jelenleg a dk a legerősebb elkenzéki párt. Rgyáltalán nem mindegy, hogy mi lesz azzal az x szavazóval. Olvastam itt valahol olyat, hogy 2 millió, amit mondjuk fenntartással kezelek. De legyen 500 ezer. Az is számottevő. És kiindulva a dk-s hadosztályból, teljesen reálisnak látom, hogy vagy Gyurcsány, vagy senki.



"Tehát maradjunk annyiban hogy neked is van egy feltételezésem meg neked is."



Ez így van, sőt, ahány ember van, nagyjából annyi feltételezés is.



"Ha ez az ember kiáll és azt mondja köszönöm az eddigi éveket de vissza vonulok a politikától elfáradtam akkor természetesen matematikai esélye ugyan úgy van annak is amit te mondasz, de elég nevetségesen hangzik."


Úgy gondolod?


2022-nek Dobrev Klárával vágtak neki. Mit kommunikált a fidesz? 1: Gyurcsányné, 2: Mindegy, ki a miniszterelnök jelölt, Gyurcsány mozgatja a szálakat, 3: az ellenzékben Gyurcsány a főnök .



"Nem értik. Annyit értenek hogy de a Gyurcsány vissza tér. Ez a realitás"


Ezzel pont azt erősíted, amit mondtam. Hogy amíg Gyurcsány él, bárhol is lesz, aduász lesz a fidesz kezében politikán belül és kívül.

2023. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!