Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is sírják vissza Gyurcsá...

Miért is sírják vissza Gyurcsányt?

Figyelt kérdés

Mikor is zárt be az OPNI ?

Ki volt akkor a miniszterelnök?

Ki is volt akkor a köztársasági elnök?

Ki is a DK elnöke?

Kell nekünk ez az ember akinek az uralkodása alatt bezárták az OPNI -t?



2023. máj. 29. 18:21
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

"Hogyan remélhetnéd hogy nem fog 2 millió nyugdíjas újra a DK ra szavazni ha szerinted nem baj Gyurcsány jelenléte? Ez számomra egy logikai bukfenc."


Na ezt most fordítsuk le magyarra, mert követni sem tudtam.



"Bűnbak keresés? Igen, de Orbán bűnbakja"


A tied is, hiszen azt állítod, rajta múlik a kormányváltás.


" ami évről évre tendenciózusan felhasználható választási győzelemhez. Nézd vissza a választási eredményeket."


Visszanéztem. Te csak a 2/3-ot látod. Én meg azt hogy ha a dk szavazóit leszámítom, a fasorban sem voltak az ellenzéki pártok. Igaz vele sem.



" Ha ez az ember eltűnik akkor nem lehet vele úgy ilyesztegetni a szavazókat."


Úgy gondolod? Soros Gyuri bácsi se nagyon volt szem előtt, sőt, a fél ország egy rohadt migránst se látott.



"Amúgy igen így gondolom. Ez ilyen naiv dolog. Minden változás naivitással kezdődik."


Hát, sok sikert hozzá! Előbb csinálsz vegánt egy oroszlánból. Mondd, hogy én mondtam...



Ha tényleg változást akarsz, akassz le valahonnan egy komolyan vehető ellenzéki pártot!

2023. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 Feketeruhasember ***** válasza:

"Na ezt most fordítsuk le magyarra, mert követni sem tudtam."


Magyarul kérdeztem.


"A tied is, hiszen azt állítod, rajta múlik a kormányváltás."


Igen részben. Természetesen.

De megint vissza kérdezek aztán tényleg hagyom már : Szerinted nem múlik rajta????


"Visszanéztem. Te csak a 2/3-ot látod. Én meg azt hogy ha a dk szavazóit leszámítom, a fasorban sem voltak az ellenzéki pártok. Igaz vele sem."


De miért számolnád le? Ott van.. Nem tudod leszámolni. Nincs értelme leszámolni. Attól még ott van a 2 millió nyugdíjas aki rá szavaz és nem másra.


" Úgy gondolod? Soros Gyuri bácsi se nagyon volt szem előtt, sőt, a fél ország egy rohadt migránst se látott."


Persze, csak a munkámból kifolyólag pontosan tudom hány migráns volt, (ami egyébkent egy másik téma de arról is szívesen beszélgetek csak nem ehhez a kérdéshez tartozik.) szóval innen tudom hogy hazudsz és ezt a szádba adták hogy" á itt egy migráns se volt..

Egy pénzember, akit számos országban utálnak a hazájukat ért káros spekulációi miatt. Magát istennek képzelve demokratikus felhatalmazás nélkül akar beleszólni más országok politikájába. Ennek érdekében politikusokat kenyerez le, sajtóorgánumokból és civil szervezetekből álló hálózatot tart fenn. Ehhez nem kell Fideszesnek lenni. Természetesen ettől még nem szép dolog egy igazság magvat felhasználni a hatalom megtartására és embereket ilyesztegetni vele.

2023. jún. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

"Magyarul kérdeztem."



Akkor a nyakatekertből fordítsd le követheőre.


"De megint vissza kérdezek aztán tényleg hagyom már : Szerinted nem múlik rajta????"


Sokadszor kérdezed. Sokadszor mondom hogy nem.



"De miért számolnád le?"


Azt is írtam, hogy vele sem.

Egyébként azért számoltam le, hogy szemléltessem, mennyit érnrk a dk nélkül az ekkenzéki pártok. Még vele sem ekmleget.



"Persze, csak a munkámból kifolyólag pontosan tudom hány migráns volt"


Az ország fele viszont egyet sem látott. Mégis rettegett tőle. Akkor kell hogy látható legyen az ellenség? Ugye, hogy nem?



Minden körülmények közt rosszul tűröm, ha alaptalanul hazugsággal vádolnak. Ezt a vádat visszautasítom!

2023. jún. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!