Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Ukrajna megtámadná Magyaror...

Ha Ukrajna megtámadná Magyarországot akkor beállnál az ukránok mellé harcolni Orbán ellen?

Figyelt kérdés
Most a kérdés nyilván azokhoz szól akik szerint Magyarország = Orbán. Tehát tipikusan a liberálisokhoz, mert szerintük aki Magyarországot támadja az Orbán ellen van, és aki kicsit is pozitívan vélekedik Magyarországról az szerintük biztos orbánista, így az ő véleményük érdekel.

márc. 14. 19:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/119 Jeffrey Spender ***** válasza:

# 44-es


" Hogyne lenne ellenséges, amikor ilyen gusztustalan módon állunk hozzájuk, amiért ők védeni merészelik a hazájukat az őket megtámadó Oroszország ellen! Sajnos pont ezzel ártunk a kárpátaljai magyaroknak is... és ehhez asszisztáltok! Ukrajna nem szent, ez való igaz, viszont mi sem vagyunk azok. Ezzel a hozzáállással meg csak rontunk a helyzeten, és örökre meg fognak utálni. "



Nem a Nyugat áll cinikusan, és gusztustalanul Ukrajnához ?

máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/119 anonim ***** válasza:
100: meg egy jegyet harkivba. úgy hallani jelenleg akciódús a hely.
máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/119 anonim ***** válasza:
0%

"Te milyen körökben mozogsz, hogy ismersz Azovos tagot ?"

Olvasd el még egyszer figyelmesen, amit ezzel kapcsolatban írtam.


"A Gyakori Kérdéseken volt olyan illető, aki az Iszlám Államhoz próbált csatlakozni. Nem lett jó vége."

Na ugye, nem hülyék ülnek ott a TEK-nél. Tudják ők, mi bűn és mi nem.


Egyébként a korábban írt, belinkelt válaszom értékelése 49%-on állt, mielőtt direkt lepontoztátok. Aki akarja, fel tudja fogni, milyen értékeknek vagyok a híve, és mit ítélek el. Persze ehhez a náci szó jelentésével sem árt tisztában lenni. Ha valaki nem érti, miről beszélek, és az iszlám terroristák követőihez hasonlítgat, arról nem én tehetek.


És hogy miért támogatom Ukrajnát? Azért, mert bár messze nem tökéletes az az ország, amit most csinálnak velük, az undorító. Senki nem okoz olyan mértékű pusztítást, mint most az orosz hadsereg, csak mert valami Amerika meg NATO rákényszerítette. Ehhez aljas szándék kell. Nem is fér a fejembe, hogy tudja valaki Putyint védeni ezután.


Arról nem is beszélve, hogy az elesett ukrán védők emlékének a sárba tiprása lenne, ha minden elfoglalt területet grátisz odadobnának az oroszoknak.

máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/119 A kérdező kommentje:

#103


A Gáza elleni agresszió kapcsán miért nem hallom ugyanezeket a gondolatokat?

máj. 18. 21:46
 105/119 anonim ***** válasza:
0%
Talán azért, mert az egy teljesen más téma?
máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/119 Jeffrey Spender ***** válasza:

" Olvasd el még egyszer figyelmesen, amit ezzel kapcsolatban írtam. "


A következőt írtad régebben:


" Annyi biztos, hogy még ha nem is személyesen, de megismertem pár Azov-tagot "



És erre kérdeztem, hogy Milyen körökben mozogsz te egyáltalán ?


Hogy sikerül ilyen Roman Trokhymets nevezetű tagokkal megismerkedned ?


Vagy hogy találtál az


[link]


[link]



oldalakra ?



Én magyar emberke vagyok, és tiszta lelkiismerettel mondhatom, hogy nem túrom fel az internetet a szélsőséges orosz oldalak iránt, én csak a


[link]


[link]


oldalakat ismerem.



Hát igen, mindenkinek más az érdeklődése, az egyiket a szélsőséges szabadcsapatok vonzzák, másik az meg haditechnikával foglalkozik.



" Persze ehhez a náci szó jelentésével sem árt tisztában lenni. "


Az ilyen román, vagy ukrán vagy horribile dictu, magyar nacionalizmus mivel különb, mint a "klasszikus" nacionalizmus ?


Engemet nem csak a klasszikus nácik triggerelnek, hanem a vörös - fekete zászló, halálfejekkel ékesítve. És a kék - sárga is felzárkózott amellé.


[link]



" amit most csinálnak velük, az undorító. Senki nem okoz olyan mértékű pusztítást, mint most az orosz hadsereg "


A háborút mindenki elítéli, még én is, de azért jó lenne, ha megpróbálnál lehiggadni, és körbejárni a hadszínteret, nem pedig egyből a felháborodást előadni.


Ha csak a katonai áldozatok száma akkor ténylegesen véres.


Ha a polgári áldozatok számát nézzük, az meglepően alacsony. Direkt civilek elleni támadás nem nagyon jellemző, leginkább csak véletlen áldozatok voltak.


Az Ukrán Kormány oblasztyonként vezeti az áldozatok számát.


Továbbá a frontokat is vizsgálni kell.


Az oroszok Dél/Délkelet-Ukrajnát egyszeri esetet leszámítva ellenállás, és vérengzés nélkül szerezték meg.


Nem rombolták szét Melitopolt, Tokmakot, Energodárt, és Herszont sem.


Ellenben Mariupolban ott volt az Azov Zászlóalj egyik főhadiszállása, meg velük szimpatizáló katonák is voltak, és ellenállósdival szórakoztak.


De Melitopolban, és Herszonban senki nem állt ellen. Sőt Zelenszkij dühöngött, hogy a Herszon védelmével megbízott katonai parancsnok az áruló.



Északon/Északkeleten ellenállásba ütköztek az oroszok, szétszórták őket, és visszavonultak.


Ahol tűzharcok folynak, ott nagy a rombolás, na még ilyent.



" hogy tudja valaki Putyint védeni ezután. "


Ha Putyin 2007-ben / 2012-ben / 2020-ban meghalt volna, szerinted lenne, vagy nem lenne Orosz - Ukrán háború ?



" az elesett ukrán védők emlékének a sárba tiprása lenne, ha minden elfoglalt területet grátisz odadobnának az oroszoknak. "


A herszoni, és melitopoli ukránok úgy döntöttek, hogy nem kísérleteznek ellenállással.


A kijevi, és csernyigoviak viszont igen.


Mi a véleményed arról, hogy Délkelet-Ukrajnában Mariupol kivételével nem volt ellenállás, sőt Zelenszkij dühében árulónak nevezte az oda beosztott ukrán katonákat ?

máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/119 Jeffrey Spender ***** válasza:

* klasszikus nemzetiszocializmus



Az ukránok már 1903-ban írkálták a dolgaikat:



Desiat (10) zapovidei UNP (1903) (Ten Commandments of the UNP)


2. All the people are your brothers, but Russians, Poles, Hungarians, Rumanians, and Jews are enemies of our people as long as they rule over us and exploit us.


3. Ukraine for Ukrainians! Therefore, let us drive out foreigners oppressors from all quarters of Ukraine.


4. Always and everywhere use the Ukrainian language. Let not your wife, nor your children pollute your home with the language of foreigners-oppressors.



A szélsőséges nacionalizmus az nem Hitler vívmánya.


2. Az összes nép a testvéred, de az oroszok, lengyelek, magyarok, románok és zsidók népünk ellenségei mindaddig, amíg uralkodnak rajtunk és kizsákmányolnak minket.


3. Ukrajna az ukránoké! Ezért űzzük ki az idegen elnyomókat Ukrajna minden részéből.


4. Mindig és mindenhol használjad az ukrán nyelvet. Ne szennyezzék be sem a feleséged, se gyermekeid az otthonodat az idegenek - elnyomók ​​nyelvével.



Az orosz - ukrán konfliktusra legyintek. De az ukránoknak mi bajuk volt a lengyelekkel, a magyarokkal, és a zsidókkal 1903-ban ?


És mind a mai napig az UNP, és az OUN-B azok mindmáig ukrán nemzeti ikonok, még Zaluzsnyijnál is.

máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/119 Jeffrey Spender ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy a nagy Nyugat, vagyis az USA, Anglia, Franciaország, Németország, és Olaszország azok minden fegyverből csak 10 - 20 példányt adnak, többet nem, és akkor mégis Miért Magyarországot állítják pellengérre ?


Nem Magyarország áll gusztustalanul Ukrajnához, hanem a Nyugat viselkedik cinikus s#ggfej módjára, hogy miközben Ukrajnának fél éves huzavona után adnak nagy kegyesen 31 Abrams-et, addig Marokkó az kap 162 új Abrams-et, és vallálják további 200 példány szervizelését + modernizációját.


Marokkónak, vagy Ukrajnának van nagyobb szüksége az Abrams-ekre ?


Vagy a Challenger az semmilyen NATO előírásnak nem felel meg, és kiszórhatnák azokat Ukrajnába. De nem, adtak nagy kegyesen 14 példányt, amit nem vethetnek be az ukránok.

máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/119 Jeffrey Spender ***** válasza:

Ha már azzal dobálózunk, hogy ki milyen ukránt, vagy oroszt ismer, én Red Ivan Airsoft nevű srácot követek.


Odesszában született, nőtt fel, és élt, és 2014 után lelépett Ukrajnából.


Én személy szerint örülök neki, hogy őbelőle nem lett sem az Ukrán Hadsereg, sem az Orosz Hadsereg hősi halottja.


Én semelyik rendszerért nem lennék hajlandó háborúzni, és eldobni az életemet / egészségemet.

máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/119 anonim ***** válasza:
0%

Ok, ha ennyire tudni akarod: Egy Johnny FD nevű blogger készített Romannal közös videót, ott láttam például. Meg egyszer egy ismerősöm említette (aki szintén nem rajong a nácikért). Nem válsz attól náciszimpatizánssá, mert követed a közösségi oldalakon, és olvasol az érzéseiről meg a motivációiról. Számára fontos, amiért harcol, és ezt illik tiszteletben tartani, ugyanúgy, mint annak a döntését, aki nem kíván semmiféle háborúban részt venni. Ha magamból indulok ki, teljesen meg tudom érteni őket is.


Ezen kívül már hússzor elpofáztam, hogy eredetileg én is nagyon igyekeztem távol tartani magam az Azovtól, nem véletlenül, de aztán láttam, hogy nem azok a vademberek, akiknek képzeltem őket, legalábbis messze nem mindenki, ez már biztos. Így aztán elkezdtem velük kapcsolatban tájékozódni a neten, hogy kik voltak korábban, és kik ők manapság. Nehogy már ez is bűn legyen! Ha meg azt gondolod, hogy ha bármi rosszat tesznek a jövőben, ahhoz én mindenképpen jó pofát fogok vágni, akkor nagyon tévedsz! Még az is érdekes, hogy úgy csinálsz, mintha csak az ukránok követtek volna el ronda dolgokat a történelem során, az oroszok bűnei felett meg szemet hunysz. Igazi oroszpárti provokátor módjára viselkedsz.


Egyébként mondhatok én nektek bármit, ti úgyis csak direkt provokáltok, vagy ismeretlenül ítélkeztek. Azt is csak lepontozzátok, amit teljesen jogosan írtam, mégpedig hogy e kérdés alatt nem Gáza a téma. Nem érdemlitek meg, hogy több időt és energiát pazaroljak rátok. Aki ismer, úgyis tudja, hogy nem támogatok semmiféle bűnt, ti meg innentől kezdve azt gondoltok meg írkáltok, amit akartok. Viszlát!

máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!