Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a FIDESZ tovább rombol,...

Ha a FIDESZ tovább rombol, hajlandó vagy-e még Magyarországon lakni?

Figyelt kérdés

Már nem is merek több tervezetbe beleolvasni, mert nagyon kiábrándultam ebből a pártból is. Egyszerűen élhetetlenné teszik az országot.


Nyugtató kell már ehhez az országhoz.. Elviselhetetlenné teszik..


2010. dec. 4. 12:34
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen. Nem nekem kell a hazámból elmennem, hanem a fideszt kell kiüldözni!
2010. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
34%

"A Fidesz szerinted jókedvében hoz megszoritó intézkedéseket?Nem!!Valamiből meg elkell inditani a fejlődést! "


Egy olyan gazdag országban mint a mienk, ahol akár többszáz milliós végkielégítéseket adunk a semmiért, völgyhidakat építünk, négyes metrót, milliárdokat herdálunk egy olyan népcsoport felzárkóztattasára akinek esze ágában sincs felzárkózni és szintén milliárdokért és ellenszolgáltatás nélkül dobálunk nekik lakásokat, csak azért hogy hat hónap alatt feltüzeljék a bútort, a parkettát eladják a nyílászárókat, valamint több ezer milliárdért építünk autópályákat, melyek kb ötmillióból kivitelezhetőek, mért van szükség megszorításokra?

2010. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
29%

"A Fidesz szerinted jókedvében hoz megszoritó intézkedéseket?Nem!!Valamiből meg elkell inditani a fejlődést! "


Anyádból kéne megindítani!

2010. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
50%

13:07 - Egyetlen dologért kaptál kék kezet a piros helyett, hogy azokat nem szúrod le, aki a munka miatt megy külföldre.

De amíg Viktorunk nem vállalja a sorsközösséget saját példáján azokkal, akiken megszorít, amíg ő dőzsölhet, addig kétlem, hogy annyira jók a céljaik a megszorításokkal. Megnézném őt is, hogy tengődik havi 100.000Ft-ból...

A másik meg az a végleges kivándorlás sokaknál, aki tényleg kint marad, nem úgy kezdődik, hogy végleg megy, 2 ismerősöm is van, aki nem tervezte, hogy kint marad, kifejezetten csak munka miatt ment ki, aztán kint szerelmes lett, és oda házasodott, nyilván marad ott...

2010. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
35%

"Már nem is merek több tervezetbe beleolvasni, mert nagyon kiábrándultam ebből a pártból is."


A kiábrándulás azt jelenti, hogy fideszes voltál, de már nem vagy az.


Legalább 95% eséllyel sose voltál fideszes, hanem hazudsz.


"Nyugtató kell már ehhez az országhoz."


Bezzeg a Feri idején milyen jó volt! Tiszta zártosztály ez a gyk a sok rinyáló, egymást hergelő szocival :)))))

2010. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
60%
14:34 - Az én szememben a Fidesz és az MSZP ugyanolyan féreg. Attól, hogy valaki nem tapsol vezényszóra Viktornak, még nem lesz szoci, utálhatja a másikat is ugyanúgy.
2010. dec. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
48%
2010. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
38%

én 5 év múlva Németországba költözök mindenképpen, szóval már alig várom (:

nem fogok egy ilyen országban maradni.

2010. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne kiábrándulni??


2006-ban még hittem, hogy milyen jót tennének az országnak, milyen szép tervezeteik vannak..


És csak most borzadok el, hogy milyen szemétségeket tervezgetnek.. Oktatás, nyugdíjak stb.. Most látom, hogy valójában milyenek.


Úgyhogy ne pattogjon, az aki nem tud értelmezni egy szót..

2010. dec. 4. 15:06
 20/43 anonim ***** válasza:
52%
" El lehet menni Magyarországról, itt lehet bennünket hagyni, kéremszépen! Tessék!"
2010. dec. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!